צילום:envato

לעשן סיגריות בלי להתמכר? יש דבר כזה!

אנשים רבים מכירים את התחושה הנהדרת שגלומה בשאיפה ונשיפה של הטבק מהסיגריה. בין אם אתם אוהבים סיגריה מתוך קופסה ובין אם מדבר אליכם יותר לגלגל סיגריה בעצמכם – בתוך תוככם אתם יודעים שהפעולה הזו, שאותה אתם כל כך אוהבים לעשות, כבר נמצאת מחוץ לשליטה שלכם. כן, בינינו, גם בלי שאתם מדברים על זה, אתם יודעים שאתם מכורים, ולמה? כי הטבק שאותו אתם מעשנים מכיל ניקוטין. אם היינו אומרים לכם שיש לכם אפשרות לעשן סיגריות בלי להתמכר, הייתם מאמינים? ובכן, היום האפשרות הזו בהחלט קיימת, ולא רק שהיא קיימת – היא אפילו נפוצה יותר מאשר אי פעם.

הניקוטין – האויב מספר 1 שלכם בעישון סיגריות

אפשר להגיד הרבה דברים על הסיגריות, הן בעניין הבריאות והן בעניין הכלכלי. לצד אותם דברים שניתן להגיד, אפשר גם להבחין במוקד העיקרי שמונע מכם להיגמל מהעישון – הוא הניקוטין. אז מי הוא בכלל אותו ניקוטין? ובכן, כדאי שתכירו אותו מקרוב.

מי אתה, אדון ניקוטין?

הניקוטין הוא למעשה החומר הפעיל בטבק, והוא מוגדר בתור סם פסיכואטיבי ממריץ. להבדיל מירקות כמו עגבניה, חציל או תפוח אדמה, בהם ניתן למצוא את הניקוטין בכמות יחסית נמוכה, בטבק הניקוטין מהווה חלק עיקרי ומרכזי, ובהתאם פעולתו היא מוגברת בזמן העישון. עישון הניקוטין גורם לעלייה בלחץ הדם אשר גורמת, בהתאם, עלייה של קצב פעימות הלב. כמו כן, עישון הניקוטין משחרר אדרנלין בגוף, ובהתאם ניתן להבחין בעירנות גדולה בזמן העישון.

עם השנים, הלכו והתפתחו חומרים נוספים שאותם ניתן לעשן מבלי לערב בהליך את חומר הניקוטין, ואם אתם מעוניינים לקחת חלק במהפכה – עכשיו אתם לגמרי יכולים.

רוצים להיגמל? רוצים להתחיל לעשן מבלי להתמכר? עישון טבק ללא ניקוטין הוא הדרך

טבק ללא ניקוטין הוא אחד החומרים הכי נמכרים היום בשוק. אנשים רבים שמעוניינים לעשות את הדרך בחזרה לחיים שנקיים מעישון כפייתי מתוך התמכרות, משתמשים היום בטבק ללא ניקוטין על מנת לממש את רצונם, מבלי להיפרד בבת אחת מהרגלי העישון שלהם.

מדובר כאן על תחליפי טבק שמתפקדים בדיוק כמו הטבק הרגיל מבחינת פעולת העישון, להוציא את הניקוטין שמכיל, כאמור, את אותם חומרים ממכרים.

זה עלול להיות מפחיד, אבל אנחנו מבטיחים לכם – זה מסתדר

באמצעות צעדים איטיים ומבוקרים ותוך שימוש בטבק ללא ניקוטין, החיים שלכם בדרך להשתנות מן הקצה אל הקצה. באמצעות טבק ללא ניקוטין לא תצטרכו להחסיר שום דבר מהחיים שלכם, מלבד החומר הממכר שבטבק. כמו כן, את ההבדל תוכלו להרגיש בשלב הראשון בכיס שלכם, היות והעלויות הכספיות של רכישת טבק ללא ניקוטין הן משמעותית קטנות יותר מאשר העלויות הכספיות של רכישת טבק רגיל. לכן, אם אתם מעוניינים להתחיל לצעוד בדרך הזו – טבק ללא ניקוטין הוא האפשרות המושלמת.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים