מדריך זה ילמד אותך כיצד לפרוץ שער חשמלי עם מברג

הדרך הנפוצה ביותר לפרוץ שער חשמלי היא באמצעות משדר רדיו. משדר זה יפלוט גלי רדיו שייקלטו על ידי המקלט בצד השני של השער. לאחר מכן המקלט מפענח את גלי הרדיו הללו אשר יפעיל אות לפתיחה או סגירה של השער.

שיטה מתוחכמת יותר היא להשתמש בפותחן שערים חשמלי שניתן לפרוץ באמצעות תוכנת מחשב. תוכנית זו יכולה לשנות את ההגדרות בפותחן שלך או שהיא יכולה לשלוט בפותחן של אדם אחר מרחוק.

פריצת שער חשמלי אינה קשה כמו שזה נשמע. זה רק על הבנת היסודות של איך השער עובד ואז להבין איך לגרום לו לעבוד בשבילך.

כדי לפרוץ שער חשמלי, יש צורך לבצע שני שלבים. השלב הראשון כולל זיהוי ספק הכוח והשלב השני הוא חיבור חוט מהספק לחפץ מתכת שישלים מעגל ויפתח או יסגור את השער.

ניתן למצוא את ספק הכוח בשני קצוות המעגל ובמקרה זה, לקצה אחד יהיה קוטב חיובי ושלילי ואילו בקצה השני יהיו שני חוטים. הדרך השנייה לגלות היכן נמצא ספק הכוח היא על ידי חיפוש היכן אתה רואה תפסי תנין מחוברים לחוטים הנכנסים ללוח החשמל של הנכס שלך. אם אתה מוצא את זה, אז אתה אמור להיות מסוגל לאתר היכן מחובר אספקת החשמל שלך על ידי ביצוע תפסי התנין האלה בחזרה לכיוון לוח החשמל של הנכס שלך

חשוב לציין שמאמר זה אינו עוסק כיצד לפרוץ שער, אלא כיצד להגן על אחד. אם אתה מחפש את הראשון, אנא בקר בספרייה או בחנות הספרים המקומית שלך.

כדי להגן על השער שלך מפני פריצה יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שהתוכנה בשער שלך מעודכנת. זה יעזור להגן עליו מכל פריצות חדשות שעדיין לא התגלו. לאחר מכן, ודאו שיש לכם סיסמה חזקה על השער והחליפו אותה לעתים קרובות כדי שלא יפצח אותה על ידי מישהו שמנסה לפרוץ פנימה באמצעות שיטות כוח גס.

השער החשמלי הוא מערכת המיועדת לשלוט בגישה לנכס. הוא מורכב משער ומנוע חשמלי אחד או יותר לפתיחה וסגירה של השער. ישנם שני סוגים של שערים חשמליים: שערי נדנדה ושערים הזזה.

פריצת שער חשמלי היא משימה קשה. יש אנשים שמנסים להיכנס לנכס ללא רשות. מאמר זה יראה לכם כיצד לפרוץ שער חשמלי.

השלב הראשון הוא זיהוי ספק הכוח. אתה יכול למצוא אותו על ידי בדיקת כבלים המגיעים מהבית או משנאי קרוב. אם יתמזל מזלכם, תוכלו למצוא אותו ליד השער עצמו ואז תוכלו לנתק את אספקת החשמל, כך שלאף אחד לא יוכל לפתוח את השער עם שלט רחוק כי הוא זקוק לחשמל. אם אין לך מזל כל כך, אז אתה צריך לטפס מעל הגדר ולעבור דרך אחרת לתוך הנכס כמו דרך חלון או דלת.

הדרך הטובה ביותר לפרוץ שער חשמלי היא להשתמש בממסר. ניתן לעשות זאת על ידי חיבור הממסר למעגל החשמל של השער ולאחר מכן חיבור הקצה השני של הממסר למקור מתח. המעגל יושלם כעת. כאשר תלחץ על כפתור בטלפון, הוא ישלח אות חשמלי למקלט השער שיפתח אותו.

הרעיון מאחורי זה הוא שכאשר אתה לוחץ על כפתור כלשהו בטלפון שלך, הוא שולח זרם חשמלי שמפעיל את המקלט כדי שייפתח.

מאמר זה עוסק כיצד לפרוץ שער חשמלי. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא את ספק הכוח. בדרך כלל אתה יכול למצוא אותו ליד השער או על הקיר. אם אינך מוצא אותו, ייתכן שתצטרך לקרוא לחשמלאי לעזרה.

השלב השני הוא לנתק את אספקת החשמל ולהמתין עד שהשער יפסיק לנוע לפני שחותכים אותו שוב. כעת, לאחר שניתקת את הגישה לחשמל, הגיע הזמן להתחיל לפרוץ פנימה. תזדקק לחותך חוטים וכמה מפשפי חוטים – שניהם זמינים בכל חנות לחומרי בניין או חנות שיפוץ בית.

פריצת שער חשמלי היא תהליך פשוט יחסית. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את לוח הבקרה של השער החשמלי ולאחר מכן לחבר אליו מכשיר שיאפשר לכם לתפעל את הדלת מרחוק.

ישנם שלושה סוגים של לוחות בקרה לשערים חשמליים: לוחות מקשים, קוראי כרטיסים ושלטים רחוקים. סוג הפאנל שיש בשער החשמלי שלך קובע איזה סוג של מכשיר פריצה אתה צריך.

השלב הראשון בפריצת שער חשמלי הוא איתור לוח הבקרה. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי חיפוש אחר שלט בחלק החיצוני של הבית שלך שאומר "שער חשמלי" או "פותחן חשמלי לדלת המוסך". אם אין שום סימן, אז אתה יכול להשתמש באפליקציה כמו Gate Genie כדי למצוא אותו בתצוגת המפה של הטלפון או הטאבלט שלך.

לאחר שאיתרתם את לוח הבקרה, כל שעליכם לעשות הוא לצרף מכשיר פריצה (כמו ארדואינו) שיאפשר לכם לתפעל את הדלת מרחוק.

זהו הדרכה כיצד לפרוץ שער חשמלי.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא את המפסק לשער. זה יהיה ממוקם מחוץ לבית, בסככה או במוסך. המפסק יראה כך:

לאחר מכן, עליך לכבות את הכוח על ידי סיבוב המתג על גבי המפסק. אתה לא יכול פשוט להעיף אותו עם היד שלך, אז תצטרך להשתמש במשהו כדי להפוך אותו איתו – כמו מברג או מפתח ברגים. אם יש מפסקים אחרים בשורה הזו, ודא שגם כולם כבויים:

לאחר מכן, הוציאו את חותכי החוטים וחתכו את כל החוטים המובילים אל המפסק:

עכשיו כשחתכת את כל החוטים האלה, חזור פנימה והפעל שוב את המפסקים שלך. זה אמור לאפס הכל והשערים שלך אמורים להיות פתוחים כעת!:

בחלק זה, נדון כיצד לפרוץ שער חשמלי. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא מקור מתח שקרוב מספיק לשער. תצטרך כבל מאריך אם אין כזה בקרבת מקום. לאחר מכן, תצטרכו למצוא את החוט המחבר את מקור הכוח עם השער ולנתק אותו מהחיבור שלו. לבסוף, חבר קצה אחד של כבל ההארכה שלך עם מקור הכוח ולאחר מכן חבר את הקצה השני עם השער החשמלי שלך.

שערים חשמליים הם צורת אבטחה נפוצה בבתים ובעסקים רבים. הם גם אחת מנקודות הכניסה הפגיעות ביותר לפורץ. אפשר לקטוף מנעולים, לחתוך שרשראות, אבל שער חשמלי לא יכול. הדרך היחידה לעבור על שער חשמלי היא לפרוץ אותו. שערים חשמליים פועלים על פי עקרונות האינדוקציה, כלומר הם מזהים שינויים בשדה המגנטי סביבם ומגיבים לו בפתיחה או סגירה בהתאם.

השלב הראשון הוא לזהות את סוג השער החשמלי שיש לכם בבית או בעסק ולאחר מכן להחליט האם ברצונכם להשבית אותו באופן זמני או לצמיתות. אם ברצונך להשבית אותו באופן זמני, ישנם כלים זמינים שיאפשרו לך לעשות זאת בקלות יחסית. כלים אלה ניתן למצוא באינטרנט או בחנויות לחומרי בניין הקרובים אליך. אם אתה רוצה להשבית אותו לצמיתות, אז יש שתי דרכים: 1) על ידי הסרת מקור הכוח שלו 2) על ידי ניתוק אספקת החשמל שלו ממקור הכוח שלו

מאמר זה הוא הדרכה כיצד לפרוץ שער חשמלי. מאמר זה יהיה שימושי עבור אנשים המחפשים לפרוץ לשער חשמלי מבלי לפגוע בו.

הצעד הראשון הוא לקבל את התדר של השער ולאחר מכן להשתמש בתדר זה כדי לפתוח את השער. ניתן לקבל את התדר באמצעות השלט הרחוק או על ידי התבוננות בקוד בלוח המקשים.

השלב השני הוא למצוא דרך לעבור את מערכת האבטחה. זה יכול להיעשות על ידי שימוש בחפץ מתכת או משהו שמוליך חשמל כמו חוטי נחושת, רדיד אלומיניום או מברג.

השלב השלישי הוא לעבור את החיישן שיזהה כל תנועה מולו ויפעיל אזעקה במידת הצורך. כדי לעשות זאת, צריך לברר היכן ממוקם החיישן ואז למקם משהו לפניו כך שהוא לא יוכל לזהות שום תנועה כמו חתיכת עץ או פלסטיק.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
Uncategorized
מתכונים לתוספות לארוחה

מתכונים לתוספות לארוחהאז הכנתם בשר, עוף או דג, בטעם האהוב עליכם, במתכון מוצלח שמצאתם בבלוג פודיק או שאולי פשוט זכרתם בכלל מהבית של אמא, אבל כעת מתעוררת שאלת השאלות: מה לשים ליד? מה מתאים לאכול עם זה? אתמול הכנתם תפוחי אדמה, שלשום הכנתם אורז, מה היום? חשוב מאד לגוון בתוספות לארוחה, בשביל הילדים וגם בשביל המבוגרים, ובשביל זה בדיוק הכינו עבורכם בבלוג פודיק של שחר חן מגוון ענק של מתכונים לתוספות לארוחה, תוכלו למצוא מתכונים עשירים ופשוטים, מהירים ומורכבים יותר, ממגוון ענק של טעמים ומטבחים שונים מכל העולם, חמים וקרים, חריפים או מתוקים, ובקיצור- אפשר להכין כל יום משהו אחר.

Uncategorized
באילו מקרים נזמין מנעולן בקרית אונו?

ישנם לא מעט אמצעי אבטחה שיכולים לעזור לנו לשמור ולהגן על הבית או על העסק שלנו. ככל שהמבנה הוא משמעותי יותר והתכולה שלו יקרה יותר, כך אנחנו נהיה מוכנים להשקיע יותר זמן וכסף בבחירת מערכת אבטחה רלוונטית עבורנו. במקרים רבים זה יהיה תנאי של חברות הביטוח אצלן נרצה לבטח את המבנה ואת התכולה.

Uncategorized
מדריך מקיף לבניית מדפים למחסן

למדפים תפקיד מכריע במקסום שטח האחסון וקידום ארגון יעיל במחסנים. על ידי בניית מדפים יציבים ופונקציונליים, אתה יכול לשפר את הפרודוקטיביות, לייעל את ניצול השטח ולהקל על גישה נוחה לסחורות. במדריך המקיף הזה נלווה אתכם בתהליך שלב אחר שלב של בניית מדפים למחסן.

Uncategorized
איך לצלם סרטון טיקטוק?

חדשים בטיקטוק ורוצים להתחיל פרסום בטיקטוק או לייצר תוכן על מנת לייצר עוקבים בצורה ארגונית הנה סדר הפעולות הנכון ליצירת סרטון טיקטוק: