מדרסים

מדרסים הם סוג של נעל שמיועדת לנעילה בתוך הנעל.

מדרסים הם סוג של נעל שמיועדת לנעילה בתוך הנעל. למדרס יש חומר ריפוד וריפוד המספק נוחות, תמיכה ובלימת זעזועים. העיצוב שלו גם מונע היווצרות יבלות בכף הרגל. מדרסים יכולים לשמש גם כמכשיר אורתוטי למקרים של כאבים או פציעות בכף הרגל.

מדרסים הם סוג חדש של נעליים המשתמשות במדרסים כדי לספק ריפוד ותמיכה.

הוא עשוי מקצף מיוחד המתאים לצורת כף הרגל שלך ומספק בלימת זעזועים.

המדרס מיועד ללבישה עם כל סוג של נעל, כך שתוכל לנעול אותו עם כל מה שתרצה. המדרסים זמינים בשלושה גדלים שונים בהשקה: קטן, בינוני וגדול.

מחיר המדרסים עומד על 65$ לגודל הקטן, 75$ למידה הבינונית ו-85$ למידה הגדולה.

מדרסים הם אחד הדגמים הפופולריים ביותר של נעליים בקרב סניקרס וספורטאים.

המותג Insole נוסד בשנת 1994 על ידי קבוצת חברים ואהבתם לסניקרס. הם רצו ליצור נעל שתהיה נוחה, מסוגננת ועמידה לכולם.

מדרסים הם סוג של הנעלה העשויה מחומר שנמצא בין הסוליה לחלק העליון.

הם משמשים כדי להפוך את הנעליים לנוחות יותר על ידי ספיגת זעזועים ומתן ריפוד. ניתן לראות בחברת עולם המדרסים

טכנולוגיית המדרסים קיימת כבר עשרות שנים, אך רק בעשור האחרון נעשה בהם שימוש נרחב בנעלי ספורט. ישנם שני סוגים של מדרסים – אורתוטיקה וטיפולית. אורתוטיקה משמשת לטיפול בבעיות כף הרגל כגון פלנטר פאסייטיס, בעוד שמדרסים טיפוליים מסייעים בכאבי שרירים או בדלקת בגידים.

מדרסים טיפוליים ניתן למצוא במגוון נעלי ספורט, נעלי ריצה ומגפי עבודה. ניתן למצוא אורתוטיקה רק בהנעלה ברמה רפואית כמו אורתוטיקה בהתאמה אישית לאנשים עם בעיות בכף הרגל או נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית לספורטאים שזקוקים לתוספת

מדרסים הם סוג של הנעלה שעשויה מבד, גומי ולפעמים מפלסטיק.

שמה בא מהמילה הלטינית "אינסולה" שמשמעותה אי.

מדרסים קיימים מאז המאה ה-18. זה שימש לראשונה על ידי מלחים כדי להגן על רגליהם כשהיו על סיפון אוניות בזמן מזג אוויר קשה. ככל שחלף הזמן, הוא הפך לפופולרי יותר וכיום הוא משמש ברוב הנעליים כיום.

המדרסים המוקדמים ביותר היו עשויים מבד ומכוסים בעור, אך ככל שהטכנולוגיה התקדמה, כך גם החומרים המשמשים לייצור מדרסים. בנוסף לחומרים המשמשים לייצור מדרסים, ישנם גם סוגים שונים של עיצובי מדרסים כגון אורתוטיקה או תומכי קשת שניתן לרכוש בנפרד או עם הנעליים שלך.

מכירות המדרסים עלו באופן דרמטי במהלך האחרון

המדרסים הם נעל המשתמשת בבינה מלאכותית כדי לעזור למשתמשים להימנע מהכאב הקשור ל- plantar fasciitis.

החברה נוסדה ב-2016 על ידי מהנדס לשעבר שעבד על מכוניות אוטונומיות בגוגל. הוא הבחין שכפות רגליו כואבות כל כך מדלקת כף הרגל, עד שהוא לא יכול היה ללכת במשך ימים בכל פעם. הוא החל לעצב ולבנות נעליים עם חיישנים שיזהו את לחץ כף הרגל, ההליכה וכמה משקל הוא מעלה על כל צעד.

המדרסים נועדו לעזור למשתמשים למנוע דלקת כף הרגל ובעיות נפוצות אחרות בכף הרגל כמו דלקת בגיד אכילס, דורבן בעקב, ובוניונים. יש לו גם תכונות שונות כמו אפליקציה שבה משתמשים יכולים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם ולקבל עצות מצוות הפוד של החברה

שתפו פוסט זה