מהו הזמן האידאלי לביצוע איטום הגג

איטום הגג הוא תהליך שעוזר להגן על הבית שלך מפני נזקי מים, עובש וטחב. זה גם מבטיח שהבית שלך יישאר במצב טוב במשך שנים רבות.

ישנם גורמים רבים התורמים למועד האידיאלי לאיטום הגג. הגורם החשוב ביותר הוא כמות הגשם שאתה מקבל בשנה. אם אתם גרים באזור עם הרבה גשם, כדאי לשקול איטום הגג מדי שנה או שנתיים.

כשמדובר באיטום הגג, יש לקחת בחשבון הרבה גורמים. חלקם הם התקציב שלך, החומרים שיש לך והזמן שלוקח לך לאטום את הגג.

חשוב לדעת מה קורה בתוך הבית שלכם לפני שאתם אוטמים את הגג. אם יש נזילות מים מסביב לבית שלך או אם אתה שומע רעשים מוזרים המגיעים מהגג שלך, אז עדיף להמתין עד שהבעיות הללו יתוקנו לפני איטום הגג.

אם אינך רוצה לחכות לתיקון הבעיות הללו, אז יש דרכים אחרות להבטיח שהבית שלך לא ייפגע מנזילת מים ורעש המגיע מהגג שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא הזמנת איש מקצוע שיוכל לבצע בדיקה ולתקן כל בעיה שעלולה להתעורר במהלך עבודתו.

איטום הגג הוא שלב קטן אך חשוב בתהליך התקנת גג חדש. זה מגן על הבית שלך מפני פגעי מזג האוויר ומונע מים ופסולת.

תהליך זה צריך להיעשות כאשר בחוץ יבש ונשארו לך כמה שעות של אור יום. זה מאפשר לך לעבוד על הגג שלך מבלי לדאוג שגשם או שלג יימסו על הרעפים.

 

הנזקים הנוצרים בעקבות מי גשמים בגג שאינו אטום

מי גשמים עלולים לגרום נזק רב לגג שלכם. אבל, אפשר למנוע את הנזק הזה על ידי איטום הגג עם רעף.

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לאטום את הגג ולמנוע ממי הגשמים לגרום נזק כלשהו. ניתן להשתמש באיטום על בסיס זפת, סיליקון או ציפוי אקרילי.

מי גשמים עלולים לגרום נזק לגג שאינו אטום. היא עלולה לגרום לדליפה של הגג, מה שיגרום לנזקי מים ועובש.

הסוג הנפוץ ביותר של נזקי מי גשמים הוא נזילה מגג וכניסה לבית דרך חלונות, דלתות או חלונות צוהר. המים האלה יזרמו למטה אל המרתף ואזורים אחרים בבית. המים יהיו מזוהמים גם בלכלוך ופסולת שנפלה לתוכם כשיורד גשם בחוץ.

מי גשמים הם חלק בלתי נמנע מהחיים. אבל כשמדובר בקירוי, הוא עלול לגרום לנזק רב אם הוא לא אטום כראוי.

מי גשמים עלולים לגרום לנזק מבני חמור, לרבות דליפות וכשל מבני. זה יכול גם להוביל לצמיחת עובש ולהתפשטות של חיידקים.

השימוש במערכות לאיסוף מי גשמים ובגגות אטומים במלואם הם הדרכים הטובות ביותר למנוע זאת.

את הנזקים האלו אפשר למנוע בצורה יעילה במיוחד וזאת באמצעות איטום גגות מקצועי, בחירת החברה המקצועית ביותר לביצוע האיטום בגג שלכם היא קריטית. רק חברת איטום גגות מקצועית תעבוד עם חומרי האיטום האיכותיים ביותר ותבצע את העבודה בצורה יסודית ועל ידי כך תמנע חדירת מים למבנה שאלו גורמים נזקים.

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה