מהו הזמן האידאלי לביצוע איטום הגג

איטום הגג הוא תהליך שעוזר להגן על הבית שלך מפני נזקי מים, עובש וטחב. זה גם מבטיח שהבית שלך יישאר במצב טוב במשך שנים רבות.

ישנם גורמים רבים התורמים למועד האידיאלי לאיטום הגג. הגורם החשוב ביותר הוא כמות הגשם שאתה מקבל בשנה. אם אתם גרים באזור עם הרבה גשם, כדאי לשקול איטום הגג מדי שנה או שנתיים.

כשמדובר באיטום הגג, יש לקחת בחשבון הרבה גורמים. חלקם הם התקציב שלך, החומרים שיש לך והזמן שלוקח לך לאטום את הגג.

חשוב לדעת מה קורה בתוך הבית שלכם לפני שאתם אוטמים את הגג. אם יש נזילות מים מסביב לבית שלך או אם אתה שומע רעשים מוזרים המגיעים מהגג שלך, אז עדיף להמתין עד שהבעיות הללו יתוקנו לפני איטום הגג.

אם אינך רוצה לחכות לתיקון הבעיות הללו, אז יש דרכים אחרות להבטיח שהבית שלך לא ייפגע מנזילת מים ורעש המגיע מהגג שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא הזמנת איש מקצוע שיוכל לבצע בדיקה ולתקן כל בעיה שעלולה להתעורר במהלך עבודתו.

איטום הגג הוא שלב קטן אך חשוב בתהליך התקנת גג חדש. זה מגן על הבית שלך מפני פגעי מזג האוויר ומונע מים ופסולת.

תהליך זה צריך להיעשות כאשר בחוץ יבש ונשארו לך כמה שעות של אור יום. זה מאפשר לך לעבוד על הגג שלך מבלי לדאוג שגשם או שלג יימסו על הרעפים.

 

הנזקים הנוצרים בעקבות מי גשמים בגג שאינו אטום

מי גשמים עלולים לגרום נזק רב לגג שלכם. אבל, אפשר למנוע את הנזק הזה על ידי איטום הגג עם רעף.

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לאטום את הגג ולמנוע ממי הגשמים לגרום נזק כלשהו. ניתן להשתמש באיטום על בסיס זפת, סיליקון או ציפוי אקרילי.

מי גשמים עלולים לגרום נזק לגג שאינו אטום. היא עלולה לגרום לדליפה של הגג, מה שיגרום לנזקי מים ועובש.

הסוג הנפוץ ביותר של נזקי מי גשמים הוא נזילה מגג וכניסה לבית דרך חלונות, דלתות או חלונות צוהר. המים האלה יזרמו למטה אל המרתף ואזורים אחרים בבית. המים יהיו מזוהמים גם בלכלוך ופסולת שנפלה לתוכם כשיורד גשם בחוץ.

מי גשמים הם חלק בלתי נמנע מהחיים. אבל כשמדובר בקירוי, הוא עלול לגרום לנזק רב אם הוא לא אטום כראוי.

מי גשמים עלולים לגרום לנזק מבני חמור, לרבות דליפות וכשל מבני. זה יכול גם להוביל לצמיחת עובש ולהתפשטות של חיידקים.

השימוש במערכות לאיסוף מי גשמים ובגגות אטומים במלואם הם הדרכים הטובות ביותר למנוע זאת.

את הנזקים האלו אפשר למנוע בצורה יעילה במיוחד וזאת באמצעות איטום גגות מקצועי, בחירת החברה המקצועית ביותר לביצוע האיטום בגג שלכם היא קריטית. רק חברת איטום גגות מקצועית תעבוד עם חומרי האיטום האיכותיים ביותר ותבצע את העבודה בצורה יסודית ועל ידי כך תמנע חדירת מים למבנה שאלו גורמים נזקים.

 

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.