מהו תהליך של הפקות דפוס ואיך הוא מתבצע?

הפקות דפוס מאוד פופולריות גם בקרב אנשים פרטיים אך בעיקר בקרב עסקים. טוב לעשות שימוש בהפקות דפוס מסוגים שונים על מנת לקדם מכירות, ליצור קשרים חדשים, לקדם דברים בצורה וויזואליות, לספק מידע רחב יותר אודות מוצר/שירות/נושא מסוים ועוד. אלה פופולריים מאוד בקרב בתי עסק, כנסים מיוחדים, ועידות שונות, ירידים, פרזנטציות ועוד.

מוצרי דפוס פופולריים:

  • חוברות מידע – חוברת מודפסת, בדרך כלל גם מעוצבת, הכולל מידע על המוצרים/השירותים של בית העסק.
  • מגזינים – מגזין או עיתון המודפסים קדם לקדם נושא/תחום מסוים. באמצעות מגזינים ניתן לקדם את המוניטין שלכם, השירותים שלכם, לבנות אוטוריטה ועוד.
  • ספר מוצר – מדובר בספר הוראות/הסבר או מפרט טכני אודות מוצר מסוים, אופן ההרכבה שלו והוראות השימוש בו.
  • כרטיסי ביקור – חלקת דפוס קטנה אך פופולרית מאוד וכן שימושית מאוד. קל לשאת אתנו ממקום למקום ולהשאיר לאנשים כדי שיצרו עמנו קשר בעת הצורך.
  • פולדרים – תיקיית קרטון שבתוכה יש עמודים מודפסים המציגים לרוב מוצרים ושירותים של בית העסק.
  • קטלוגים – חוברת אינטראקטיבית המכילה את סל המוצרים ו/או השירותים שאתם מספקים, מחולק לפי מבצעים או מחלקות מסוימות.  
  • פליירים – פיסות נייר מודפסות ודקות יותר בדרך כלל ולכן גם מוזלות יותר שניתן בתקציב נמוך להדפיס אלפים רבים של פליירים. פחות עובד מאשר בעבר אך עדיין נהדר עבור ועידות, כנסים ומפגשים מסודרים.

מהו תהליך של הפקות דפוס?

תהליך של הפקות דפוס הוא בעצם מהרגע של ייעוץ והכוונת הלקוח של מה השירות לו הוא זקוק ועד הדפסת המוצרים והגעתם אל הלקוח. במהלך העבודה עם חברת הפקות דפוס אתם תשוחחו עם נציג החברה ותקבלו ייעוץ לגבי המוצר שאתם צריכים, כמו גם אילו חומרים אתם צריכים לספק על מנת להדפיס את המוצר (לדוגמה תמונות, עיצובים, לוגו, טקסט ועוד). לאחר אספקת החומרים עובד חברת הדפוס מרכז את ההזמנה ועורך באמצעות תוכנת מחשב גראפית את התמונות ויתר החומרים למידות הנחוצות לצורך הזמנה. לאחר מכן בהתאם לסוג המוצר משתמשים במכונת הדפוס המתאימה וכן בחומר הגלם המתאים עד לרמת הגימור של המוצר. המכונה מבצעת את החיתוכים בהתאם למידות הנדרשות, מבצעת את ההדפסה בצבעים ובאופן הנדרש. לבסוף אורזים את המוצר לשליחתו אל הלקוח או להכינו לאיסוף.

מדוע חשוב להשתמש במוצרי דפוס שונים?

הפקות דפוס פופולריות כבר כל כך הרבה שנים מסיבה מסוימת. לכל מוצר דפוס יש היתרונות שלו. בעוד כרטיס ביקור הוא פריט שקל לשאת אתנו ממקום למקום ולחלק אותו בכנסים, מפגשים ובכל מקום בעצם ולשמור עם אנשים על קצר, הרי שמוצרים אחרים יכולים אף לעזור לנו למשל להגדיל מכירות, להמחיש בצורה טובה יותר ללקוחות ועוד. כיום כל בית עסק משתמש בכמה מוצרי דפוס וגם אנשים פרטיים, מארגני כנסים ומפגשים קבוצתיים ועוד.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
דובאי
בלוג
חוו את קסם החורף בדובאי: סיור מודרך לאיחוד האמירויות הערביות

דובאי, התכשיט של איחוד האמירויות הערביות, היא עיר המציעה חוויה קסומה כל השנה. אבל במהלך החורף, המטרופולין התוסס הזה באמת מתעורר לחיים, שובה את המבקרים עם השילוב הכובש של מודרניות ומסורת. אם אתם מחפשים את חופשת החורף המושלמת, טיול מודרך לדובאי צריך להיות בראש הרשימה שלכם. בואו לחקור מדוע היעד הזה כל כך פופולרי בעונת החורף.

פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.