מהי משכנתא חוץ בנקאית

כל ישראלי יודע עד כמה זה מורכב לרכוש דירה בישראל ולקבל עליה משכנתא בתנאים טובים. רבים פונים לבנק על מנת לשמוע על כל מני מסלולים שהם יכולים לקבל עבור רכישת הדירה הראשונה שלהם. אמנם אתם צריכים לדעת שלקיחת משכנתא במסלול ה"רגיל" דרך הבנק אינה האופציה היחידה העומדת לרשותכם ולמעשה גם לא בהכרח הטובה שבהם. אפשר היום וכן ייתכן ומאוד מומלץ לכם לקחת משכנתא חוץ בנקאית עם תנאים ודרישות מקילים ונוחים יותר עבורכם. אם אתם רוצים לשמוע עוד על משכנתאות חוץ בנקאיות ועל המסלולים השונים שאפשר לעשות בנידון שלכם, פנו אל פרץ פיננסים ותקבלו את כל השירות המעולה והמקצועי שאתם צריכים.

 

ההבדלים שיש בין משכנתא חוץ בנקאית לעומת משכנתא דרך הבנק

מלווים חוץ בנקאיים בדרך כלל נמצאים תחת בעלות פרטית ולא ממסדית או ממשלתית, מה שאומר זה שהם יכולים להתאים את השירותים שלהם, העמלות וכן המבנה הפנים ארגוני באופן כזה שיאפשר תחרות אל מול הגופים הפיננסים הגדולים והמוכרים. לשם כך הם חייבים להיות אטרקטיביים ולאפשר לרוכשי דירות פוטנציאלים לשקול לפנות אליהם ללקיחת משכנתאות.

בדרך כלל אנשים שקבלו סירוב דרך הבנקים או חברות האשראי השונות ישקלו לפנות אל גורמים פרטיים אחרים בכדי לקבל משכנתא חוץ בנקאית. מדובר על אנשים עצמאיים, בעלי מקצועות חופשיים שעובדים בשווקים הפרטיים או אנשים שיש להם היסטוריית אשראי וותק תעסוקתי טיפה מאתגר בעיני הבנקים.

 

אז למי בעיקר מיועדת משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתאות הפוכות מתאימות לכל ישראלי המעוניין לקבל משכנתא לא דרך הבנק, אך למעשה היא קורצת יותר לאנשים שלא יכלו לקבל משכנתא דרך הבנקים בשל אילוצים שונים. אנשים שיש להם הון נמוך יחסית או בעיות בהתנהלות הפיננסית שלהם, יכולים להיות לקוחות פוטנציאלים שלהם.

דוגמה טובה לכך היא בעלי עסקים קטנים ובינוניים תחילת דרכם. בדרך כלל הבנקים והחברות הגדולות ירצו לראות היסטורית פעולות פיננסיות ענפה ומוכחת בצורה שתוכיח כי הם מסוגלים לעמוד בהחזרים החודשיים, והרי כאן העסק הוא חדש ואין שום דבר מוכח עד עכשיו. דרך נותני משכנתא חוץ בנקאית יסתכלו על זה בעין רכה יותר.

אז אם אתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה באמצעות משכנתא חוץ בנקאית, אתם יודעים למי לפנות. פרץ פיננסים יסייעו לכם להשיג את המשכנתא בתנאים המעולים ביותר עבורכם!

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה