מהם הרעיונות הטובים ביותר ל-Save the Date? ישנן דרכים רבות שבהן תוכל לשלוח כרטיסי שמירה

ה-Save the Date הוא חלק חשוב בחתונה שלכם. זה הצעד הראשון במסע שלך לנישואים מאושרים. זו גם הזדמנות להשתעשע ולעשות משהו ייחודי, בלתי נשכח ומשמעותי עבורך ועבור האורחים שלך.

להלן כמה רעיונות כיצד לגרום ל-Save the Date לבלוט:

– לעשות משהו שונה:

– הפוך את זה לאישי:

– שתף סיפור:

– כלול אלמנט של הפתעה:

– צור ציד נבלות או ציד אוצרות:

– כלול פריט מילדותו של כל אורח או דובון או מפוחלץ אהובים שיוכלו לקחת איתם הביתה בסוף הלילה כזכרם לערב המיוחד הזה.

רעיונות לשמירה על התאריך יכולים להיות פשוטים כמו גלויה או מכתב. אבל, אם אתה מחפש משהו יצירתי יותר, הנה כמה רעיונות:

1) הזמן את האורחים שלך לציד נבלות ברחבי העיר או העיר שלך. תן להם רמזים שמובילים אותם למקומות שונים שבהם הם יכולים למצוא את התשובה לשאלה. האדם הראשון שמקבל את כל התשובות הנכונות מנצח!

2) תכנן מסיבת ארוחת ערב אינטימית עבור החברים והמשפחה שלך. הזמינו את כולם לארוחת ערב ואז גילו ששמרתם את מקומם עם כרטיס אישי על הצלחת שלהם ליד השולחן.

3) שלחו הזמנות בדרכים יצירתיות – שלחו הזמנות במעטפות שנראות כמו ספרים, שלחו הזמנות בבלונים, או שלחו הזמנות במייל עם הודעת הזמנה וידאו מצורפת.

כרטיס Save the Date הוא דרך פשוטה אך יעילה ליידע את האורחים שלך שאתה מתרגש לראות אותם בחתונה שלך! ניתן לשלוח את הכרטיס 6-8 חודשים מראש ועליו לכלול את תאריך ושעת האירוע, מיקום ותיאור קצר של סוג החגיגה.

לעתים קרובות מתעלמים מרעיונות שמור את התאריך! בואו לחקור כמה דרכים יצירתיות כדי לוודא שהאורחים שלכם לא תפספסו את היום הגדול שלכם.

לא תמיד קל למצוא רעיון מקורי לכרטיס שמור. אתה רוצה משהו שבולט מכל הכרטיסים האחרים שיישבו על השיש במטבח או בתיבת הדואר שלהם. הנה כמה רעיונות יצירתיים לשמירה על התאריך:

1) אמור "הצילו" עם תמונה שלך ושל בן הזוג לעתיד כילדים (או כתינוקות!) משחקים יחד עם בלוקים. 2) שלח להם הזמנה ל-

רעיונות ל-Save the Date הם דרך מצוינת לגרום לאורחי החתונה שלכם להתרגש מהנישואים הקרובים שלכם. הנה כמה מהרעיונות הטובים ביותר לשמירה על הדייט.

הרעיון הראשון הוא לשלוח מייל "שמור את התאריך" הכולל סרטון אינטראקטיבי. הסרטון יספק לאורחים את כל המידע שהם צריכים ויאפשר להם להגיב ישירות מהמייל שלהם.

רעיון נוסף הוא ליצור גלויה מותאמת אישית עם תמונה שלך ושל הארוס שלך. אתה יכול גם לכלול תמונות אחרות המייצגות את מערכת היחסים שלך, כמו תמונות מהזמן שהייתם ילדים או תמונות ישנות של עצמכם יחד.

אתה יכול גם לעצב כרטיס שמירת תאריך שנראה כמו הזמנה ולשלוח אותו בדואר במקום לשלוח אותו באופן אלקטרוני, כך שלאורחים יהיה משהו מוחשי להחזיק בו עד שהם יקבלו את ההזמנות הרשמיות שלהם בדואר בהמשך. השורה.

אפשרות נוספת היא לעשות

כרטיסי Save the Date הם דרך פופולרית להכריז על החתונה הקרובה שלך. אבל הם צריכים להיעשות בדיוק כמו שצריך, אחרת תקבל כרטיס שנראה כאילו הוא עוצב על ידי ילד.

להלן כמה טיפים לעיצוב ושליחה של כרטיסי שמירה על התאריך:

1) ודא שאתה כולל את כל המידע הרלוונטי בכרטיס, כגון מיקום, תאריך, שעה וקוד לבוש.

2) בחר גופן אלגנטי שקל לקריאה ותואם את הנושא שלך.

3) כלול תמונה שלך או בן/בת הזוג בכרטיס, אם אפשר.

4) עצב את הכרטיס שלך בהתאם למידת הרשמי או הבלתי פורמלי שאתה רוצה שהוא יהיה. אם אתה רוצה תחושה אלגנטית, השתמש בגופנים ודוגמאות מפוארות כגון תחרה או פרחים. אם אתה רוצה משהו יותר סתמי, השתמש בגופנים נועזים ובדוגמאות גיאומטריות כגון פסים או נקודות.

רעיונות ל-Save the Date הם דרך מצוינת ליידע את האורחים שלך מתי החתונה הולכת להיות.

ישנם רעיונות רבים ושונים שבהם אתה יכול להשתמש לכרטיסי שמירת התאריך. אתה יכול להשתמש בתמונות מהאירוסין או החתונה שלך, הצעת מחיר מיוחדת או סתם הזמנה לאירוע.

חלק מהאנשים אפילו הרחיק לכת ושלחו סרטונים מותאמים אישית של עצמם שרים שיר משלהם על יום חתונתם הקרוב.

כרטיס Save the Date הוא דרך מצוינת ליידע את האורחים שלך על החתונה הקרובה שלך. אתה יכול לבחור לשלוח רק אחד או כמה, או שאתה יכול לשלוח אותם בכמויות גדולות. ככל שתזמין יותר אנשים, כך ייקח יותר זמן ליצור ולשלוח כרטיסים אלה.

ישנן דרכים רבות ושונות שבהן תוכל להפוך את כרטיס ה-Save the Date שלך לייחודי ומיוחד. אתה יכול לקבל תמונה שלך ושל הארוס שלך בחזית, עם הודעה בפנים שאומרת "אנחנו מתחתנים!" תוכל גם לקבל הזמנה בגב הכרטיס לאורחים שרוצים להשתתף במסיבת אירוסין.

אם אתה צריך עזרה בהמצאת כמה רעיונות נהדרים של Save the Date, הנה כמה דרכים יצירתיות שזוגות אחרים עשו זאת:

יש לשלוח את ה-Save the date לפחות שישה חודשים לפני החתונה. זה נותן לאורחים מספיק זמן לשים בצד את היומנים שלהם ולקבל החלטה לגבי השתתפות בחתונה שלך.

Save the Date היא דרך מצוינת ליידע את החברים והמשפחה שלך על החתונה הקרובה שלך וזה יכול לשמש גם כתירוץ בשבילך לבקש מהם כסף!

ישנן דרכים יצירתיות רבות שבהן תוכל ליצור כרטיס שמירה או הזמנה.

כמה רעיונות פופולריים הם להרכיב סרטון, להכין ספר תמונות, או אפילו לשלוח משהו בדואר כמו גלויות או אפילו מכתב מיושן בדואר רגיל!

יש הרבה רעיונות לכרטיסי שמירת התאריך, אבל אין דרך אחת לעשות זאת. יש כל כך הרבה דרכים שונות להפוך את כרטיס ה-Save the Date לאישי וייחודי יותר.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא לכלול תמונה שלך ושל הארוס שלך בכרטיס. אתה יכול גם לכלול תמונה של שניכם כשהייתם צעירים יותר או רק תמונה של מקום החופשה האהוב עליכם.

דרך נוספת להפוך את כרטיס ה-Save the date לאישי יותר היא על ידי הוספת ציטוט מאחד השירים או השירים האהובים עליכם שיש לו משמעות מיוחדת לשניכם.

ה-Save the Date הוא חתיכה קטנה של נייר מכתבים לחתונה שאתם שולחים לכל האורחים שלכם ומזמינים אותם לחתונה שלכם. זה גם חלק מהבטחון השיווקי שבו אתה משתמש כדי להזכיר לאנשים על הנישואים הקרובים שלך.

רעיונות ל-Save the Date הם בדרך כלל די פשוטים ופשוטים, אבל יש כמה דרכים יצירתיות שתוכל להפוך אותם לבלתי נשכחים. לדוגמה, במקום לשלוח כרטיס שמירת תאריך מסורתי, תוכל לשלוח לאנשים אימייל עם הזמנה מצורפת או אפילו ליצור הזמנה וידאו.

ישנן דרכים רבות ושונות לשלוח כרטיסי שמירה על התאריך. להלן כמה מהרעיונות הפופולריים והיצירתיים ביותר שתוכלו להשתמש בהם.

-שלח סרטון מותאם אישית שמספר לאורחים שלך על תוכניות החתונה שלך

-בצע ציד נבלות והסתיר רמזים כדי למצוא את מיקום החתונה שלך

-צור אלבום תמונות עם תמונות שצולמו בדייט הראשון שלך, תמונות אירוסין ועוד

-צור ציד נבלות תמונות שבו האורחים צריכים לצלם תמונות במקומות ספציפיים כדי למצוא רמזים.

כשזה מגיע להזמנות לחתונה, כרטיסי שמירה על התאריך הם חובה. זוהי דרך עבור האורחים שלכם לדעת על החתונה הקרובה שלכם וגם עוזרת להם לתכנן מראש. ניתן לשלוח כרטיסי Save the date ברגע שקבעתם תאריך לחתונה שלכם או אפילו לפני כן, אם תרצו ליידע אנשים שאתם מאורסים.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן אתה יכול להשתמש בשמירת התאריכים וישנן דרכים רבות ושונות שניתן לעצב אותם. אתה יכול להשתמש בהן כדוגמה לאיך ייראו ההזמנות שלך, או שהן יכולות להיות פשוט כרטיס עם קצת מידע עליו. הכל תלוי מה אתה רוצה לעשות איתם וכמה זמן וכסף אתה רוצה להשקיע בהם.

כמה מהרעיונות הפופולריים ביותר לכרטיסי Save the Date הם:

– כרטיס בסגנון גלויה

– כרטיס דפוס

– כרטיס מאויר

– קולאז' תמונות

שתפו פוסט זה