תמונה חינמית: PIXABAY

מהן 4 הדרכים לאיתור נזילה?

כולנו מכירים את המשפט הארור הזה של האינסטלטור – אני צריך להרים את כל הרצפות ורק אז אאתר את מקור הנזילה. איתור נזילות לא חייב להיות עסק מורכב ולא צריכים להרים את הרצפות היפות במקלחת. חברות איטום מבצעים איתור של נזילות באמצעות מצלמה תרמית קטנה. גאד'ט קטן שחוסך המון בלגן. אספנו עבורכם

מהן 4 הדרכים לאיתור נזילה?

בחברת איטום נעזרים כמעט בכל פרויקט ביועץ איטום מוסמך הנה כמה פעולות חשובות  מהן 4 הדרכים לאיתור נזילה?

  • על הקיר מתחילים להופיע כתמי רטיבות ועובש, המרצפות מחליפות צבע. תחילה סגרו את כל הברזים בבית. ואחר כך, בדקו האם מונה המים זז. אם כן אז כנראה ויש לכם נזילה.

 

  • בדקו את חלונות – האם ישנן כתמי עובש או סמני חלודה סביב החלונות? חדירת מים דרך החלונות גורמת גם לחדירת מים למערכת החשמל שבקירות ויכולה לגרום לקצרים חשמליים, הפסקות חשמל ונזק לציוד יקר. נזילת מים מהחלונות היא עניין מאוד נפוץ בבניניי משרדים. חברת הניהול לא תמיד דואגת לתחזק ולאתר נזילות. פנייה לאיש מקצוע בתחום האיטום יכולה למנוע נזק עתידי ולשמור על העסק שלכם.

 

  • טפטוף מהברזים – סגרו את הברז טוב. חכו כמה דקות לאחר סגירת הברז, הברז ממשיך לטפטף. קרוב לוודאי שהנזילה. יש מים מסביב לאסלה, זו כנראה נזילה. נזילות מסוג זה מגיעות מערכת הדלוחין המנקזת לביוב את המים מהמקלחות ומהכיורים בבית.  אל תדאגו , ניתן לאתר את מיקומה של הנזילה במערכת הביוב באמצעות מצלמה תרמית קטנה.

 

  • גרים בקומה האחרונה ויש לכם נזילה? טפסו לגג לחפש נזילה. יכול להיות שמקור הנזילה הוא דוד השמש הממוקם על הגג. לדוד השמש צינורות רבים? האם הם מטפטפים. בדקו עם ועד הבניין, בררו מתי בפעם האחרונה בוצע איטום נגד מי גשמים בגג הבניין? חשוב לזכור לתחזק את האיטום דווקא בימי הקיץ החמים.

 

טיפ קטן נוסף מאיתנו, אם ישנה עלייה חדה בחשבון המים אז יכול להיות שישנה נזילת מים.

מספיק מצלמה תרמית אחת

מומחים לאיטום מבינים כי איתור מקור הנזילה יכול להיות בעייתי. לפעמים יש צורך להרים רצפות ולשבור קירות, על מנת למנוע בעיות ישנה דרך קלה לפתרון הבעיה איתור נזילות במצלמה תרמית. השימוש במצלמה היא הדרך המהירה, הנקייה והמדוייקת לבצע בדיקת נזילות מים ולזהות את מקור התקלה. השימוש במצלמה חוסך זמן וכסף מיותרים. איכות התיקון מובטחת שכן, איתור מקור הנזילות מדוייק מכוון לשימוש בחומרי האיטום המתאימים ביותר.

כדי להיעזר בחברת איטום איכותית, יש לבקש תיק עבודות ולקבל המלצות על אותה החברה על מנת שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר. רוב החברות מבצעות איטום גגות, איתור נזילות, שיקום מבנים, צילום תרמי, איתור רטיבות, איטום בהזרקה ועוד.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים