מה היתרונות של פטריות חימום באירוע חברה

פטריות חימום מאפשרות לקיים אירועים ומפגשים בחוץ, גם בחודשי החורף. הפטריות נכנסו לחיינו לפני למעלה מעשור כשהן נפוצות מאד במסעדות שרוצות להגדיל את מקומות הישיבה על ידי יציאה החוצה.

הפטריות נותנות היום פתרון זמין ויעיל גם עבור אירועים כשניתן לשכור אותן מחברה המתמחה בתחום. מהם היתרונות של פטריות חימום באירוע חברה? פנינו לחברת סאונדשיין המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים לתשובה וחזרנו מופתעים.

קל לקיים אירועים בחוץ עם פטריות חימום

היתרון הבולט והוא למעשה הסיבה לכך שנוצרו פטריות החימום הוא היכולת לקיים אירוע בחוץ. "כל פטריית חימום יכולה לחמם שטח של 25 מ"ר וכל אחת מפזרת חום נעים" אומרים בחברת סאונדשיין. ניתן לקיים כל אירוע בחוץ ולהזמין את כמות הפטריות הנדרשות על פי המרחב בו צפוי להיות האירוע ובהתחשב במספר המוזמנים (בשטחים פתוחים ככל שיש יותר מוזמנים כך הם צפויים להסתובב במרחב).

כל אירוע, קטן וגדול, הופך לאפשרי

אירועי חברה לא חייבים לכלול הפקת ענק. לפעמים החברה רוצה להפתיע את העובדים עם עמדת פנקייקים בכניסה למקום. במקרה זה יש צורך בדוכן מתאים ואזור שיהיה נעים לעמוד בו בזמן ההמתנה או האכילה. אחת או מספר פטריות חימום יכולות להפוך את הסביבה להרבה יותר נעימה, לשדרג את החוויה ולהפוך אותה לזמינה בכל ימות השנה.

קל יותר לשמור מרחק בלי לחשוש ממזג האוויר

"פטריות חימום הופכות כל מרחב לנעים יותר והן יעילות במיוחד בתקופה זו בה חשוב לשמור על מרחק" מסבירים בסאונדשיין. הצורך במרחב גדול לאירועים ברור ובמיוחד בתקופה זו ולצד זאת יש צורך בפתרונות חימום והפטריות נותנות את המענה הטוב ביותר. הן מתאימות להצבה תחת כיפת השמיים ויעילות באירועי בוקר, ערב, באזורים מסודרים ובאזורים מאולתרים.

הפעלת הפטריות פשוטה למדי

בתכנון האירוע תמיד עולה השאלה מי אחראי על מה. בחלק מהמקרים יש צורך באנשי מקצוע המומחים בתחומם, אך כשהדבר נוגע לחימום האזור, כל אחד יכול להפעיל את פטריות החימום. "הפטריות מתחברות לבלון גז שגם הוא יכול להגיע במסגרת ההשכרה ואנחנו מספקים הוראות הפעלה". אין כל ספק כי זהו יתרון משמעותי שהופך כל אירוע להרבה יותר פשוט.

המראה פשוט מהמם

הצלחת האירוע תלויה במכלול הדברים. המראה של המקום משפיע על התחושה האישית כבר מהרגע הראשון ופטריות החימום משדרגות את המראה. הן יפות, החום שהן מפיצות נראה כלהבה כתומה שמושכת את העין והן משתלבות בקלות במתחמים שונים. הפטריות לא תופסות מקום רב אך עושות עבודה מעולה בכל הנוגע לחימום וליצירת אווירה נעימה.

כל מרחב הופך למתחם אירועים, קטן או גדול

תודות לפטריות כל מרחב יכול להפוך למתחם אירועים. הפטריות יכולות להתאים לאירוע המתקיים בחוץ הים והן יכולות להשתלב באירוע על גג בניין החברה. ישנם אינסוף מקומות בהם אפשר לקיים אירועים וכשאלו מתקיימים בחוץ לכולם יכול להיות נעים יותר. הפטריות נותנות מענה איכותי, יפה והן אינן דורשות פעולות מיוחדות לצורך הפעלה או תפעול.

לא רק פטריות חימום – איזה ציוד תצטרכו באירוע חברה המתקיים בחורף?

אירוע חברה יכול להתקיים בכל עונה כשהחורף מביא איתו מספר יתרונות. האווירה שונה, אנשים פחות לחוצים וישנם פחות אירועים כך שהראש "פנוי" לאירוע החברה. לצד היתרונות, יש להתארגן בהתאם ולוודא כי המשתתפים ייהנו מכל טוב. ישנו ציוד אירועים שמתאים לכל עונה כמו מערכת הגברה, תאורה, דוכני מזון, מקרן, שולחנות וכיסאות.

באירוע חורף כדאי לחשוב על מזג האוויר כשאם צפוי לרדת גשם יש לשקול לדאוג לאוהל או לאוהל שאנטי שיהיה מתוח במקום. במקרה של קיום אירוע במקום שהחשמל בו לא יציב, כדאי לבדוק את האפשרות של השכרת גנרטור וכך להימנע מאי נעימות של ציוד שאי אפשר להפעיל אותו (או פשוט חשיכה). בכל מקרה, לפני האירוע מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית כמו סאונדשיין, לברר איזה ציוד יכול להיות שימושי ולוודא כי דבר לא נשכח.

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email