מה ציפוי אפוקסי

 

ציפוי אפוקסי הוא הצפוי המהדר את הרצפות של מרבית איזורי התעשייה בארץ אבל לא רק. מדובר על חומר איכותי, חזק, כזה שיתן מענה גם מקצועי אבל לא רק. מדובר על חומר איתו אפשר לטוות קו עיצובי כזה או אחר למרחב התעשייתי שלכם או לחניון שבבעלותכם. בנוסף, מדובר על חומר שיכול לשמש לא רק את הרצפה כי אם לשמש גם עבור ציפוי של מוצרי חשמל כאלו ואחרים. אבל אל נקדים את המאוחר, ראשית נדבר קצת על האיכויות של החומר עצמו. מהיכן הוא מגיע אלינו ומה הופך אותו למיוחד כל כך.

אפוקסי הוא צבע המגיע בתור חומר פולימרי שכאשר הוא בא במגע עם חומרים נוספים נוצרת מאין תרכובת שהופכת את החומר לחזק במיוחד. כאשר מדובר על איזורי תעשייה או חניונים גדולים בהם הרצפה צריכה לעמוד בעומס משמעותי, אין ספק כי ציפוי אפוקסי זוכה כאן לייתרון משמעותי.

לציפוי אפוקסי יתרונות נוספים והם:

  1. קל להניח את החומר:כאשר אנחנו מדברים על מפעלים גדולים המושתתים על תפוקה, אין כל ספק כי ציפוי אפוקסי המונח במהירות וביעילות הוא יתרון עצום.
  2. החומר עמיד בפני מים וחומרים כימיים אחרים: כאשר אנחנו מדברים על מפעלים גדולים אנחנו צריכים לזכור כי אנחנו צריכים רצפה שתצליח להחזיק ולעמוד בפני עומסים לא קטנים. הבחירה באפוקסי בהקשר הזה היא בחירה כמעט מובנת מאליה. שכן אנחנו מדברים על חומר חזק במיוחד, בו אין סדקים אליהם עלולים לחלחל חומרים שישחקו את הרצפה.
  3. החומר חלק: הדבר משמעותי כמובן בכל ההיבט של הביטחון והבטיחות של העובדים או הלקוחות המשתמשים במרחב. רצפה חלקה גם מאפשרת לבעלי צרכים מיוחדים, במקרה של חניונים גדולים וכיוצא באלו, להתנייד במרחב המצופה ציפוי אפוקסי בקלות.

ניתן לעצב עם החומר את המרחב

בניגוד לחומרים אחרים שגם הם יכולים לענות במידה מסוימת על הקריטריונים המופיעים כאן ברשימה, כמו בטון מוחלק וכיוצא באלו, במקרה של ציפוי אפוקסי אנחנו מדברים על אלמנט נוסף שחסר בכל אחד מהחומרים האחרים. היום, יותר מתמיד אנחנו מודעים לא רק לשימוש הקונבנציונאלי האפשרי עבור כל מרחב, כי אם גם לאופן בו המרחב מסודר.

בסופו של דבר אנחנו אנושיים. אסטטיקה משפיעה עלינו. כאשר אנחנו מייצרים מרחב נקי, נעים, נוח ומזמין אנחנו יכולים להעיד על תפוקה משמעותית יותר של העובדים, על נהירה של הצרכנים לחניון וכן הלאה. ציפוי אפוקסי זו הדרך הקלה להפוך כל מרחב תעשייתי למקום בו נעים לשהות. הברק המיוחד של החומר מקנה תחושה של חדשנות, קידמה וטכנולוגיה המעודדת מחשבות יצירתיות ומאפשרת לעובדים לא רק ליהנות מהיתרונות הפונקציונאלים של החומר כי אם גם מהאופן בו הוא נראה.

אנחנו במרכז לרצפות אפוקסי נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

pexels-li-sun-2294353
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
דובאי
בלוג
חוו את קסם החורף בדובאי: סיור מודרך לאיחוד האמירויות הערביות

דובאי, התכשיט של איחוד האמירויות הערביות, היא עיר המציעה חוויה קסומה כל השנה. אבל במהלך החורף, המטרופולין התוסס הזה באמת מתעורר לחיים, שובה את המבקרים עם השילוב הכובש של מודרניות ומסורת. אם אתם מחפשים את חופשת החורף המושלמת, טיול מודרך לדובאי צריך להיות בראש הרשימה שלכם. בואו לחקור מדוע היעד הזה כל כך פופולרי בעונת החורף.

פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.