מוכרים ברשת, שלושה שירותים שכל עסק חייב להכיר

מוכרים ברשת מעדיפים להתקדם טכנולוגית.

עסקים בשנות האלפיים ממצבים את עצמם בחזית התחרות הקמעונאית בעזרת רשת האינטרנט הגלובלית והם מוכרים ברשת. כיום ידוע שעסק שרוצה להיות רלוונטי חייב להתאים את עצמו למציאות הטכנולוגית העכשווית. עסקים רבים בישראל מסתפקים באתר אינטרנט פשוט כמו, חנות וירטואלית או דף המפרט את שירותי העסק. נכון שבמקרים לא מעטים זה עשוי להספיק אך ישנם כלים רבים ומגוונים שיכולים לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים ולהטות את אבן המאזניים בתחרות בשוק לטובתכם. בואו נצלול יחדיו למסע דיגיטלי ונאפיין שלושה שירותים שכל עסק חייב להכיר.

שירותי ענן הם השם החם של אפשרויות האחסון ברשת.

כשמדברים על ענן לא מתכוונים כמובן למזג האוויר, חשוב להבהיר, ענן זה בעצם חוות שרתים גדולה מאוד היושבת על רוחב פס משמעותי. בואו ונפרק את המשפט הזה לגורמים. חוות שרתים זה בעצם חדר או יותר נכון מחסן ענק שבו ממוקמים מאות מחשבים מיוחדים המשמשים כשרתים. על שרתים אלו מאחסנים את המידע שהעסק שלכם עושה בו שימוש. חוות השרתים ממוקמות בנקודות גישה מיוחדות אל רשת האינטרנט המאפשרות להם שליפה ואחסון מהיר מאוד של נתונים. עסק שהשרות שלו מהיר ויעיל ימשוך לקוחות רבים אל האתר או החנות. בנית אתרים לעסקים הנתמכים בשירותי ענן הם התחום החם ביותר כשמדברים על אתרים מוכרים ברשת.


מוכרים ברשת – הסטטיסטיקה באה לעזרת העסק.

אחד הכלים שחשוב ביותר להכיר בתחום העסקים המקוונים הם שירותי האנליטיקה. חברות רבות מציעות שירות פשוט אך מדהים. על ידי הוספה של רכיב וירטואלי, כלומר, הוספת קוד אשר מאפשר לבעלי האתר לראות נתונים סטטיסטיים על אופן השימוש של הגולשים. ניתוחים סטטיסטיים פשוטים המתחילים בכמות המשתמשים, דרך שעות השימוש העיקריות שלהם ואפילו באיזה מכשיר משתמשים מרבית הגולשים שנכנסו לאתר. אין ספק בכלל שמי שיש לו את המידע המדוייק ביד עושה החלטות עסקיות טובות יותר. אם ניקח לדוגמא ניתוח אחד של שעות השימוש העמוסות ביותר באתר נוכל להתאים את שעות הפעילות של מוקד שרות הלקוחות ובכך לייעל ולחסוך לעסק הרבה מאוד כסף.  

תקשורת חובקת עולם בלחיצת כפתור.

עסק שפותח את שעריו לרשת האינטרנט חושף במכה אחת את עצמו לכמות גולשים שקשה לדמיין. אנשים מכל העולם עשויים למצוא את עצמם גולשים ברחבי אתר האינטרנט של העסק שלך. במקרים רבים כאשר הופכים עסק למקוון נוצר צורך מייד לתקשורת ברמה גלובלית. מערכת הטלפונים המיושנת יקרה ואיננה מתאימה לעסקים קטנים הזקוקים להתקשרות מעטה עם גורמים מארצות שונות. רשת האינטרנט מציעה שלל פתרונות חינמיים לצרכי תקשורת בין לאומיים בלחיצת כפתור. שרותי שיחות וידאו או אודיו נהפכו לפשוטים כל כך עד שניתן כיום מכל מכשיר סלולרי חכם לבצע שיחת וידאו לצידו השני של הגלובוס. עסק שרוצה להיות רלוונטי חייב להשתמש בשירותי שיחה על גבי הרשת.

photo-of-person-using-black-laptop-4112363
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email