מוצרי טיפוח טבעיים (אקו לאב)

כבר שנים רבות הנהייה אחר מוצרי קוסמטיקה טואלטיקה טבעיים כבר אינה טרנד חולף אלא העדפה ברורה של אנשים רבים. אנחנו יודעים היום שמדובר לא רק בהעדפה של טבעונים ושוחרי תזונה בריאה, אלא גם של כל מי שמכבד את גופו ורוצה את הטוב ביותר בשבילו גם לשימוש קוסמטי. מוצרי טיפוח טבעיים כמו מוצרי אקו לאב מיוצרים כבר שנים רבות כדי לענות על הביקוש הגובר הזה והם קנו להם אוהדים רבים בזכות שילוב החומרים הטבעיים ויעילותם.

קרדיט: freepik

מוצרי טואלטיקה טבעיים לכל גיל

מרגע שתינוק נולד אנחנו יודעים שיש לשמור על עורו ולמנוע ממנו חשיפה לחומרים מסוכנים. לקח לנו זמן גם להבין שלא רק מוצרי טיפוח של תינוקות חייבים להיות מותאמים להם בגיל הזה אלא גם למבוגרים שסובלים מזיהום סביבתי. זאת, דווקא משום שכיום כל חומרי הטיפוח של מבוגרים הפכו חריפים יותר. הזיהום הסביבתי והשימוש בחומרים תעשייתיים ובכימיקלים מזהמים לא רק את הסביבה, אלא גם גורמים לנזק לבריאות ולכן מוצרי טיפוח לכל גיל חייבים להיות טבעיים ונקיים מכך.

טיפוח מחומרים יעילים

כבר מאות שנים עוברת חוכמת הטיפוח בחומרים יעילים שנלקחים מהטבע, ומשום מה נטשנו את התורה הזאת בגלל המסחור התעשייתי. אקו לאב חוזרת כמו רבים אחרים למסורות הישנות ומשווקת מוצרי טיפוח טבעיים מחומרים טבעיים בלבד שאינם גורמים לרגישות או לנזק כלשהו לגוף ולסביבה. המוצרים אורגניים, כלומר הצמחים גדלו בטבע ללא ריסוס, וזה משמעותי במיוחד משום שהם אינם עוברים אליכם, ללקוחות שלנו.

ללא חומרים מהחי

חלק חשוב מהמגמה של מוצרי טיפוח טבעיים הוא להבטיח שהחומרים לא יהיו מן החי, אלא רק מן הצומח, וכמובן אורגני. חומרים אלה בטוחים לשימוש ולא נוסו על בעלי חיים, כך שלא הייתה כרוכה בייצור שלהם שום התאכזרות לאף אחד. זה נעים הרבה יותר לדעת שאף אחד לא צריך היה לסבול כדי שאנחנו ניהנה מניחוח נעים ומעור נקי ורך. זה אומר גם שאין בהם כימיקלים מיותרים ולכן הייצור שלהם לא הזיק לסביבה ולכן גם לא יזיק לאף אדם.

הנאה מן הטבע

הניחוחות הנעימים והטבעיים של מוצרי הטיפוח שלנו באים ישירות מהתמציות הטבעיות של הצמחים ולכן הם כל כך מהנים. היעילות של התכשירים נובעת מכך שאנחנו משלבים את החוכמה המסורתית של ייצור מוצרי טיפוח ממה שגדל סביבנו וגם למעננו. חוכמת הטבע מגויסת כאן לרווחתנו והיא לא מנוצלת לרעה.

מגוון עצום של מוצרים

אין צורך להתפשר יותר משום שקו המוצרים שלנו כולל הכל, מטואלטיקה למקלחת ועד קוסמטיקה לגבר ולאישה. כמובן שגם תינוקות וילדים יכולים ליהנות מהפינוקים שמיוחדים להם והתוצאות הנעימות מדברות בעד עצמן. כיף להתקלח בסבון ולחפוף בשמפו טבעי וכיף לנקות את הפנים בתכשירי ניקוי טבעיים ולראות את העור זוהר לאחר מריחת הקרמים שלנו, שלא יפגעו גם בסביבה. את הקרמים ניתן למצוא אצלנו ביוקאר פארם.

close-up-body-butter-recipient_23-2148543042
שתפו פוסט זה