מחפשים השקעות לשנה החדשה? קבלו אפיק מעניין במיוחד

השנה החדשה מביאה עמה רצון להתחדש ולצמוח, כאשר ישראלים רבים חושבים על העניין הזה במבט פיננסי. ההזדמנויות להשקעה ובמיוחד במשק הישראלי ובבורסה התנודתית בארץ, אינן רבות, לכן בעלי הון וגם אנשים שתקציבם להשקעות הינו מוגבל יחסית, בוחרים בנדל"ן מחוץ לישראל, בדגש על אירופה, בתור אפיק השקעה יציב ובעיקר מניב. היכרות עם תהליך הרכישה של דירות באירופה והבנה מעמיקה באשר לאופן שבו הכסף מושקע ובסופו של דבר חוזר כהכנסה, יכולה להביא לרווחה כלכלית – כאשר אצל רבים מדובר בנתח נכבד מההכנסות המשפחתיות ולמקור פרנסה נהדר שכמעט ואין בו סיכונים.

רכישת נכסים מחוץ לישראל הפכה להשקעה פופולרית

קנייה של נדל"ן נחשבת מזה שנים להשקעה נבונה. אנשים אשר בוחרים לרכוש נכסים להשקעה עושים זאת מכיוון שהם יודעים היכן הכסף שלהם נמצא, יכולים ממש "לראות את ההשקעה" ובעיקר נהנים מתשואה גבוהה, בין אם בהשכרת הנכס או מכירתו לאחר השבחה. עם זאת, שוק הנדל"ן הישראלי סובל מדינמיות רבה והמחירים של הדירות במדינה הולכים ומאמירים, עד כי מי שלפני חמש שנים יכול היה בקלות לרכוש דירה קטנה במקום אטרקטיבי במרכז הארץ, למטרות השקעה – כיום יכול לעשות זאת רק ביישובים מרוחקים מן המרכז, אם בכלל.

בדיוק בשל כך, חלה העלייה בפופולריות של רכישות נדל"ן בחו"ל כאשר הדגש הוא על נכסים במדינות אירופה. הנוחות של תהליך הרכישה וכן העלות הנמוכה יחסית של בתים במקומות "נחשבים" בערים מרכזיות, קוסמת לכל מי שכמעט וויתר על חלום ההשקעה בנדל"ן.

מיהו קהל היעד לקניית דירות באירופה?

נהוג לחשוב כי רק עשירים מסוגלים, מבחינה פיננסית, לבצע השקעה בנדל"ן ולקנות דירה למטרות מכירה ברווח, או השכרה. ייתכן כי בשוק המקומי, כאמור, העניין נכון – אך באירופה קיים שוק שוקק חיים של נכסים מושבחים במקומות שופעי תיירים וסטודנטים, המשוועים לשכור דירה. רכישה של דירה כזאת, אם כן, הינה השקעה בטוחה אשר תחזיר את עצמה מהר מאוד, כך שלאחר תקופה מסוימת בעלי הדירה יוכלו כבר להיות ברווח.

מחירי הדירות המיועדות להשקעה באירופה הינם נמוכים באופן משמעותי לעומת הארץ, מה שפותח את השוק הזה להרבה ישראלים בעלי הון מוגבל מאוד, אשר לא חלמו על רכישה של דירה. עבור אנשים שיש להם תקציב קצת יותר גבוה, ייתכן שאפילו רכישה של מספר דירות קטנות, במקום אחת מפוארת וגדולה – תהווה השקעה מושכלת כך שהכסף יהיה "מפוזר" בהשקעות שונות אשר סביר להניח שיחזירו את עצמן ויהפכו לרווחים תוך תקופה קצרה וימשיכו להעניק הכנסה לאורך שנים.

קהל היעד לרכישת דירות עבור השקעה בחו"ל, כך נראה, הינו מגוון מאוד וזאת בשל ההון הראשוני הנמוך יחסית הנדרש להגשמת החלום. כאשר התיווך לצורך סגירת העסקה נעשה עם חברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום, אתם יכולים להיות רגועים שהכסף שלכם אכן הושקע במקום הנכון.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים