מימוש חלום של טיול סביב העולם

טיול סביב העולם

ישראלים רבים מטיילים במהלך חייהם במדינות רבות בעולם. בדרך כלל זה מתחיל בקפיצות לערים המרכזיות באירופה לאור הקרבה שלה לישראל ועם הזמן טסים פעם לארה"ב, פעם למדינות באפריקה ולמדינות אחרות בעולם. עם היציאה לפנסיה של שני בני הזוג, רבים מהם מעוניינים לממש את החלום שלהם ולטוס לאפשרות של טיול סביב העולם. החשיבה היא לרכוש כרטיס טיסה מסוג זה, לתכנן את המסלול שכולל מקומות שהם היו בהם אך רוצים לבקר שוב כיוון שאהבו אותם מאד כמו לדוגמה אמסטרדם בהולנד ובנוסף לכך הם מעוניינים לבקר במקומות שאליהם הם לא הגיעו בגיחות שלהם לחו"ל כמו מדינות סקנדינביה.

התוכניות הן רבות, אך לשם כך הם צריכים סכום כסף משמעותי שאין ברשותם. בני הזוג בחנו כמה אופציות ולאור חשיבות העניין עבורם, הם חשבו על פתרון של לקיחת הלוואה או מכירת הדירה שלהם. מסתבר שיש שיטה אשר משלבת את אופציית ההלוואה ואת מכירת דירה. הם פנו למומחים כדי לקבל את מלוא המידע מה זה משכנתא הפוכה כדי לבדוק אם הדבר יכול לסייע להם. מדובר בשיטה מוצלחת שבאמצעותה הם יוכלו לקבל סכום כספי משמעותי שהוא חלק מערכה של הדירה ולאחר מותם הדירה תימכר וכך הבנק יחזיר לעצמו את ההלוואה שהועברה לבני הזוג.

מסלול הנסיעה מסביב לעולם

לאחר קבלת ההחלטה שמאפשרת להם גם לנסוע לכמה חודשים סביב העולם וגם להמשיך לגור בביתם עד גיל 120, הם רוכשים כרטיס טיסה סובב עולם ומתחילים לתכנן את נתיב הטיסה.

לאור גילם החשיבה היא לבקר במקומות רבים ככל האפשר, לטייל בהם אך גם לנוח כדי לא להכביד על עצמם. לאחר בחירת המדינות שבהם הם ירצו לבקר ועונות השנה שהן הנוחות ביותר בכל חלק של הגלובוס, הם מחליטים להתחיל בנקודה הרחוקה ביותר ולטוס לאוסטרליה, לשהות בה כשבועיים שלושה ולאחר מכן ליהנות מהנופים הקסומים של ניו זילנד, לפרק זמן ארוך גם כן.

בהמשך הטיול הם יבקרו בכמה ערים ביפן וייהנו מפריחת הדובדבן בחודש אפריל, זוהי מדינה עצומה ויש בה דברים מרתקים ולכן ישהו גם בה לפחות שבועיים שלושה וימשיכו למדינות נוספות במזרח אסיה כמו ווייטנאם וסין. התכנון לאחר מכן הוא קפיצה לכמה מדינות באירופה. באחד משלבי הטיול הילדים יצטרפו ויגיעו ללונדון וכך הם יטיילו עשרה ימים עם הילדים וגם עם הנכדים שזו חוויה עולמית.

המשך המסע שלהם יכלול את ארה"ב שם יבקרו גם קרובי משפחה במדינות השונות ומשם לאחד מרגעי השיא במסע של טיול סביב העולם, שיכלול ביקור במדינות מסקרנות במיוחד בדרום אמריקה כמו ברזיל, פרו וארגנטינה.

אומנם הם לא יהיו בארץ כמה חודשים, אך הם יצליחו לממש את החלום שלהם ומלווה אותם מגיל 20 כשלמדו באוניברסיטה. לאור הכספים שקיבלו הם יכולים לבצע מהלך זה בהנאה גדולה.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email