מעבדה עד הבית שמתקנת את הסמארטפון שלכם

מחקרים מראים שאנחנו מחוברים למכשיר הטלפון שלנו יותר מכל דבר אחר. כאשר קורה מצב שנלקח מכשיר הטלפון מהבעלים שלו הוא חש בחוסר נוחות, לחץ ודאגה. לכן ברור לנו מאוד למה אנשים נלחצים מאוד כשקורה משהו למכשיר שלהם: אנחנו מנהלים את כל החיים שלנו בתוכו. אפילו לבדוק איפה יש מעבדה קרובה אנחנו מבצעים לרוב דרך המכשיר שלנו.

 

התקלקל לכם המכשיר? אין סיבה להילחץ

בעלי מעבדות לתיקון פלאפון הבינו מזמן את נתוני המחקרים האלו וחלקם הרימו את הכפפה והחליטו לעשות שינויי: מעבדה ניידת לתיקון סמארטפון כבר הפכה להיות פופולרית ושכיחה יותר ויותר לאורך השנתיים האחרונות. אולי בעיקר בזכות מגפת הקורונה.
מעבדה ניידת מגיעה עד אליכם הביתה וכללת טכנאי סמארטפונים מומחה ביחד עם כל הכלים שדרושים לו. עוד אופציה שקיימת הוא שמגיע שליח לאסוף את המכשיר ולהחזירו לאחר התיקון. כמו כן, תוכלו להזמין אותו גם למקום העבודה שלכם ולחסוך בזמן יקר! גאוני לא?

 

האם כל סוגי התקלות מאפשרות שירותי תיקון עד הבית?

מעבדה ניידת לתיקון אייפון יכולה לטפל במכוון תקלות בטלפונים ניידים ממש כמו במעבדה רגילה ביניהם גם התקלה השכיחה ביותר: סוללה פגומה או שחוקה.
ברובם הגדול של סוגי המכשירים שקיימים היום בשוק הם בעלי סוללות ליתיום – יון מכיוון שמדובר בסוג החזק והאמין ביותר. ובכל זאת, ככל שהזמן עובר גם הסוללה עוברת מחזורי טעינה (הטענת הסוללה מ0% ל100%), סוגי מטענים שונים ולא מקוריים גם הם מחלישים ושוחקים את הסוללה ואף יכולים לפגוע במכשיר כולו. כאשר הסוללה נשחקת: נגמרת מהר, "קופצת" במספר האחוזים, מכשיר מתחמם וכו', נרצה להחליף אותה בהקדם כדי להימנע מהרס של חלקים נוספים במכשיר.

 

החלפת סוללה שחוקה עד הבית

החלפת הסוללה מתבצעת תוך מספר דקות ויכולה לקרות אפילו בזמן שאתם בעבודה, במקום העבודה שלכם! מבלי לבזבז זמן יקר וריצות מיותרות עם מכשיר תקול ולא מתפקד כראוי. חשיבות החלפת הסוללה בזמן יכול להציל את חיי הטלפון שלכם. סוללה נפוחה יכולה להרוס חלקים נוספים בטלפון, כך גם סוללה שמתחממת מהר וסוללה שקופצת במספר אחוזי הטעינה. סוללות עלולות לדלוף ולייצר נזקים נוספים.

 

מסכים שבורים או סדוקים

עוד תקלה, אולי יותר נפוצה מסוללה אפילו, היא מסך סדוק או שבור. לא משנה כמה ה"קייס" או המגן של הפלאפון שלכם חזק – הפלאפון עלול להישבר אם הוא נפל מספיק חזק או מגובה רב. משתמשי טלפון רבים בוחרים לדחות את ההוצאה ולהמשיך להשתמש בפלאפון שלהם במצבו השבור תוך כדי שהשימוש בו פחות נוח, התצוגה גרועה וזכוכיות נפולות ממנו וחושפות את החלקים הפנימיים של המכשיר מה שעלול לגרום לחדירת נוזלים ומכות נוספות של המכשיר. למרבה המזל שלכם אין צורך להמשיך להתעצל ולדחות את התיקון עוד ועוד וקיימות מעבדות עד הבית גם באזור מגורכם! מדובר בתיקון שאורכו פחות משעה!

 

שקע טעינה שבור או תקול

למי לא קרה שהוא ניסה להטעין את הפלאפון והמכשיר לא הגיב. הפעולה הראשונה היא לנסות לשחק עם המטען ולנסות לייצר תגובה, אבל מה עם מה שתקול הוא שקע הטעינה ולא המטען? יש 2 אפשרויות: או שהשקע מלוכלך או שהוא תקול וצריך להחליפו. בכל אופן מדובר בתיקון פשוט וקל.

 

לסיכום

איזה כיף להזמין טכנאי עד הבית לכל הבעיה או תקלה שיש לכם במכשיר ולהנות מיומכם כרגיל, מבלי ריצות מיותרות, מבלי להתעצבן על המכשיר כל הדרך למעבדה כשאין וויד או אפליקציה לתחבורה ציבורית. פשוט גאוני!

קרדיט תמונה: freepik

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך ניתן למנוע התמכרות להימורים?

התמכרות להימורים מתחילה ברגע שהעיסוק בהם הופך לעיסוק אובססיבי, וכאשר היא הופכת לבעיה רצינית שמשפיעה על העוסקים בה. המכורים להימורים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה