מפקח בניה

תהליך שיפוץ נכסים ומבנים מקנה לרבים איכות חיים טובה יותר, בעוד ששיפוץ בניין מגורים וביצוע מגוון פעולות במבנים פרטיים או מסחריים: יעלה את ערך הנכס ויצור מרחבים נעימים למגורים, עבודה ושהייה.

בשל הביקוש אחר שיפוץ דירות, ישנם לא מעט קבלנים חברות בנייה ואנשי מקצוע המציעים את שירותיהם ללקוחות. אבל כיצד בוחרים את איש המקצוע הנכון? הכל בהמשך.

מפקח בניה או קבלן שיפוצים – ככה תבחרו את איש המקצוע הנכון

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע שגם יודע לבצע פיקוח בניה אשר אמון על כלל עבודות השיפוץ המתבצעות המבנה ציבורי או פרטי. קבלנים העוסקים בתחום, מבצעים שינויים במבנה בהתאם לתכנית הנדסית ולהוראות הבטיחות תוך שהם שוברים קירות, בונים קירות חדשים, קודחים בבטון, מחליפים תשתיות, מחזקים עמודים, אוטמים מבנים ומקיימים את כל הפעולות הדרושות לשיפוץ מסיבי של המבנה.

בנוסף ישנן קבלנים העוסקים בתוספות בנייה, הקמת מבנים בבנייה קלה, ביצוע שיפוצים קלים למבנים, הקמת קירות גבס ועוד.

ואכן כיום ישנם לא מעט קבלנים וחברות בנייה מקצועיות אשר מציעים את שירותיהם בזמן שכל חברה או איש מקצוע טוען כי הוא הטוב ביותר בתחום. אבל כיצד בוחרים את המקצוענים? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

רישום בפנקס הקבלנים של מפקחי בניה – בין אם אתם בוחרים חברת לשיפוצים או קבלן פרטי, חשוב תמיד לשים לב כי מדובר בקבלן רשום הרשום בפנקס הקבלנים. פנקס זה המנוהל על ידי משרד הבינוי והשיכון, נועד לסנן אנשי מקצוע שאינם מנוסים, לרשום בפנקס את המקצוענים בתחום אשר להם תעודות מקצוע, כמו גם לסווג את הרשומים על פי היקפים בהם הם יכולים לעבוד. לכן יש תמיד לבחור אנשי מקצוע או חברות הרשומות בפנקס הקבלנים.

המלצות על מפקח בניה – נסו לקבל המלצות טובות על איש מקצוע מיומן ואמין. שימו לב כי תוכלו למצוא המלצות ברשתות החברתיות, בפורומים או פורטים העוסקים בתחום, כמו גם שניתן לקבל המלצות על קבלני שיפוצים טובים מחברים, עמיתים ובני משפחה.

מומחיות – וודאו כי אתם בוחרים איש מקצוע מומחה בתחום השיפוצים תוך התמקדות בבחירת קבלן שיודע לבצע את השיפוץ הדרוש לכם. בכך תוכלו לבחור מומחים שיודעים אילו כלי עבודה דרושים לשיפוצים, מהו התקציב הדרוש, בכמה ימי עבודה מדובר תוך הקניית אינפורמציה חשובה וביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

לסיכום, קבלן שיפוצים ניתן לבחור בקלות, אך יש תמיד לשים לב כי מדובר באיש מקצוע מיומן, ואיכותי.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים