מרפסת היא חלל שנמצא מחוץ למבנה ובדרך כלל יש בו מעקה ועמודים

מרפסת מספקת מרחב למנוחה והנאה.

מרפסת היא חלל חיצוני קטן המוצמד בדרך כלל לחלק החיצוני של הבניין. המילה "מרפסת" נובעת מהמילה הצרפתית "מרפסת", שפירושה "חלון או מדף בולטים". הוא שימש במקור באנגלית לתיאור שטח החדר בין שני חלונות, או מעל למפלס קומת הקרקע. מרפסת עשויה להיות סגורה בחלקה במעקות, אבל היא לא חייבת להיות.

המילה "מרפסת" נגזרת מהמילה האיטלקית "מרפסת" שפירושה מרפסת קטנה או גלריה.

מרפסת היא אלמנט מבני הבולט מפניו של בניין, בדרך כלל נתמך על ידי עמודים או קשתות. הוא משמש לעתים קרובות כחדר חיצוני, בדרך כלל כחלק מדירה או בית משותף.

מרפסת היא במה הבולטת מקיר בניין. זה בדרך כלל חלק מדירה, כמו דירה בבניין רב קומות. המונח "מרפסת" יכול להתייחס גם לקטע בולט במפלס העליון של סיפון ספינה הפתוח לאוויר.

מרפסת יכולה לשמש למטרות שונות, לרבות כפינת אוכל חיצונית, או כאלמנט המסייע בהפחתת זיהום הרעש מהתנועה למטה על ידי פירוק רעש מפלס הקרקע לגלים קטנים יותר.

מרפסת היא פלטפורמה המחוברת לחלק החיצוני של בניין. זה יכול לשמש למטרות רבות ושונות, כמו ישיבה והירגעות, או כמקום לגידול צמחים ופרחים. במקרים מסוימים, מרפסות הן חלק מעיצוב המבנה.

בדרך כלל הגישה למרפסת היא מתוך חדר או דירה והיא מציעה לאנשים מקום לשבת מחוץ לביתם בזמן שהם עדיין מרגישים שהם מוגנים מפני פגעי מזג האוויר.

מרפסת היא חלק מבניין הפתוח כלפי חוץ עם מדרגות או מדרגות המובילות אליו. המרפסת ממוקמת בדרך כלל בקומה השנייה או השלישית של בניין. מרפסות משמשות לעתים קרובות למפגשים חברתיים וכדרך לקבל אוויר צח ושמש.

מרפסת היא מקום נפלא ליהנות בחוץ. זהו מקום בו תוכלו להירגע ולהתרשם מהמראות, הקולות והריחות של הסביבה שלכם. אתה יכול גם להשתמש במרפסת כהרחבה של הבית שלך על ידי הוספת רהיטים וצמחים כדי ליצור חלל חיצוני נוח.

מרפסת היא סוג של סיפון שבנוי בחלקו החיצוני של בניין. הם אינם נחשבים בדרך כלל כחלק ממבנה הבניין, ולכן אינם נחשבים כשטח מגורים. ניתן להשתמש במרפסות למטרות רבות ושונות, כמו ישיבה, אוכל ומנוחה.

חלק מהמרפסות מיועדות לשמש אך ורק לקישוט או בידור. אלה נמצאים לרוב בקומת הקרקע של בניינים רבי קומות ואינם משרתים שום מטרה אחרת מלבד מתן כניסה אטרקטיבית או מוקד במפלס הקרקע.

מרפסת היא סוג של אלמנט אדריכלי המחובר לחלק החיצוני של הבניין. מרפסות משמשות לעתים קרובות לישיבה, אוכל, או פשוט ליהנות מהנוף.

בחלק זה, נבחן מה מייחד מרפסות וכמה עובדות מעניינות עליהן.

מרפסת היא חלל מחוץ לבית, בדרך כלל בקומה השנייה או השלישית. הוא עשוי להיות מוקף במעקה או מעקה, או שהוא עשוי להיות פתוח לגורמים.

The word "balcony" comes from Middle French "balcon", from Italian "balcone", from Old Italian "baldacchino" (a kind of balcony), which in turn comes from Arabic "bāliqah" (بالقه), meaning "a high place ".

מרפסת היא פלטפורמה או חלל המוצמדים לחלק החיצוני של מבנה ולרוב יש מסביבו מעקה.

מרפסות משמשות לעתים קרובות למפגשים חברתיים, לסעודה ולהירגעות. הם משמשים לעתים קרובות גם כמרחב מחיה חיצוני.

מרפסת היא סוג של מבנה חיצוני היוצא מחזית הבניין. הוא נתמך בדרך כלל על ידי מעקה נוי מברזל יצוק או ברזל יצוק ועשוי להיות סגור עם מעקה זכוכית או אבן.

ניתן להשתמש במרפסת כדי להרחיב את חלל המגורים בחללים קטנים, או לספק הגנה מפני שמש, רוח, גשם ורעש. זהו גם מקום פופולרי לגידול צמחים.

מרפסת היא מקום נהדר ליהנות ממזג האוויר. זה גם מקום נהדר ליהנות מחברת חברים ובני משפחה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים