קרדיט תמונה: freepik

משלוחי אקספרס עם DHL

כיצד שולחים היום חבילה דרך חברת DHL? האם יש דרך מהירה וקלה לבצע שילוח בינלאומי? מה כדאי לדעת על שירות שילוח אקספרס?

בין אם לקרובי משפחה ובין אם לצורך עסקים ומכירות, אנשים שולחים בכל יום עשרות מיליוני חבילות ברחבי העולם. השוק האינטרנטי המתפתח הוביל לכך שלא מעט אנשים מבצעים משלוחים רבים ליעדים שונים בעולם, אך מי שרק נכנס לתחום יכול להיבהל. חוקים של מכס, המון מילים באנגלית והוראות שיכולות לבלבל כל אחד נמצאים באתרים השונים. אז איך שולחים חבילה באופן הנוח והמהיר ביותר? בכתבה זו ננסה לעשות קצת סדר.

 

איך שולחים חבילות דרך DHL?

לא מעט אנשים רוצים לשלוח חבילות לחו"ל אבל מתחילים להסתבך כשהם מבינים שקיימות בשוק מספר חברות שילוח שמציעות את השירות. לרוב, כל אחת מהחברות תציע מספר רב של מסלולי שילוח ליעדים שונים ברחבי העולם. לכל יעד יהיה המחיר הנקוב שלו והדבר יהיה גם תלוי בגודל החבילה ומשקלה. אנשים רבים שתוהים איך לשלוח חבילה עם DHL שמחים לגלות שכיום ניתן לעשות זאת בפשוט ויעילות דרך חברות שילוח מקומיות בארץ, שמסייעות למצוא את המחיר המשתלם ביותר על פי גודל החבילה ומשקלה.

 

איך זה עובד?

כיום רוב האנשים מבצעים משלוחים עם DHL דרך חברות אחרות, מקומיות ופשוטות בהרבה להבנה. כל שיש לעשות הוא להזין את גודל החבילה באתר, משקלה, האורך שלה והרוחב, ולאחר מכן יש לשקול אותה. בשלב הבא יש לכתוב את היעד אליו החבילה מיועדת, והחברה מבצעת עבורך את הבדיקה באיזו חברה יהיה הכי משתלם ומהיר לשלוח. במקרים רבים חברת DHL היא החברה המשתלמת ביותר לשלוח דרכה.

 

האם מדובר על כל סוג של סחורה?

דרך DHL ניתן לשלוח ל-220 יעדים ברחבי העולם כל סוג של סחורה. ניתן לשלוח כמויות גדולות של מכירות מאתר מקוון, ניתן לשלוח מוצרים כבדים וגדולים במיוחד, כמו גם חבילות קטנות ואף מסמכים. בסופו של דבר החברה מציעה כיום לאנשים פרטיים, לחנויות, לאנשי עסקים וחברות שירות של שליחת כל סוג חבילה במהירות האפשרית.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים