קרדיט תמונה: freepik

מתווך דירות? חובה עלייך להכיר את אתר homely-mls

אחת מהמשימות הקשות ביותר של מתווכי דירות תהיה למכור את הדירות השונות. השאיפה היא להגיע במהירות האפשרית לקונים פוטנציאלים, על מנת שתהיה אפשרות לסגור עסקה. לכל מתווך יש מלאי מוגבל של דירות שאותן הוא מסוגל לקבל, ובהן הוא יכול לטפל. הרי במקרה של ריבוי דירות למכירה יהיה מאוד קשה לשלוט על מה שקורה, ולתת לכל לקוח מענה הולם. אם אתם מתווכי דירות חובה עליכם להכיר את לוח הדירות homely-mls. מדובר על לוח הדירות היחידי בישראל שמיועד בראש ובראשונה עבור מתווכים. כל מתווך יכול לפרסם את הדירות שנמצאות תחת אחריותו לשם מציאת קונים פוטנציאליים.

 

תמכרו את הדירות תוך זמן קצר

את המשכורת שלהם עושים המתווכים על ידי מכירת הנכסים השונים שנמצאים תחת אחריותם. מתווך שלא מוכר דירות, לא מרוויח כסף, זוהי עובדה חד משמעית. עם לוח הדירות homely-mls תוכלו להיות בטוחים כי מכירת הדירות תהיה מאוד פשוטה. תוכלו למכור את הדירות תוך זמן קצר ללקוחות פוטנציאליים שנכנסים לאתר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לשווק את הנכס בצורה הכי טובה שיש. לאחר שהלקוח הפוטנציאלי יפנה אלייך בטלפון תצטרך כמובן לדאוג שהוא יסגור עסקה. אך את הצעד הראשוני הלקוח עשה בזכות לוח הדירות. מכאן העבודה שלכם מתחילה, ואתם בוודאי יודעים איך לעשות אותה.

 

הגיעו ללקוחות פוטנציאליים בלבד

נמס לכם למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מקבלים טלפונים רבים מלקוחות לא רציניים? ללוח הדירות homely-mls נכנסים אך ורק לקוחות פוטנציאליים שמחפשים דירה. המשמעות היא שכל לקוח שפונה אליכם בחר את הדירה שאתם משווקים מתוך מאות דירות אחרות. אם הוא בחר את הדירה שאתם משווקים סימן שיש בה משהו שתפס לו את העין. מכאן העבודה שלכם תהיה לסגור את העסקה בזמן הקצר ביותר. בתור מתווכי נדל"ן אתם אמורים לדעת איך תוכלו לסגור את העסקה מבלי לבזבז זמן יקר. היתרון הוא שאתם מקבלים שיחות מאנשים שכבר עשו את הצעד הראשון ביוזמתם.

 

תפרסמו כמה דירות שאתם רוצים

עם homely-mls לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם צריכים להיתקל בתקרת זכוכית. תהיה לכם אפשרות לפרסם כמות גדולה של דירות שנמצאות תחת האחריות שלכם. כאשר המטרה תהיה למכור כמה שיותר דירות בזמן הכי קצר שיש. ככל שתמכרו יותר דירות, כך תהיה לכם אפשרות להכניס עוד דירות חדשות. זה מה שעושה את ההבדל בין מתווך מוצלח יותר לבין מתווך מוצלח פחות. אתם תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מוכרים את הדירות מבלי לשבור את הראש. עם לוח הדירות שלנו תוכלו לראות כי ההצלחה שלכם בתור מתווך תהיה פשוטה יותר. הלקוחות יגיעו אליכם מבלי שתצטרכו לעשות עבודה יותר מידיי קשה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים