ניכיון שיקים מסחריים עם פייננס פרו

 

ניכיון שיקים, הוא הפעולה בה תהפכו שיק דחוי למזומן מידי או בשמו השני, שירות מימון כנגד שיקים מסחריים. חברת פייננס פרו, מקבלת מעוסקים מורשים או חברות את השיקים הדחויים שקיבלו מקהל הלקוחות שלהם, וממירה אותם לשיק מזומן או העברה בנקאית. פעולה זו נעשית בתמורה לעמלה. גובה העמלה נקבע מראש. פעולה זו הינה פעולה קלה לביצוע ויכולה לעזור לבעלי עסקים רבים להתקיים. המדריך הבא יסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת על התהליך.

 

למה יש צורך בניכיון שיקים מסחריים?

אחת הבעיות איתה מתמודדים בעלי עסקים רבים בארץ, היא קבלת שיקים דחויים מלקוחות. קבלת תשלומים רק בעוד מספר רב של חודשים, מונעת מבעל העסק לשלם לספקים, לרכוש סחורה, ולשלם שכירות. מצב זה גורם לבעלי עסקים רבים לפשוט רגל. לשם כך נוצר פתרון ניכיון השיקים. פתרון זה מקנה לבעל העסק כסף מידי.

 

כיצד מתבצע תהליך ניכיון שיקים מסחריים עם פייננס פרו?

חברת פייננס פרו דואגת לאסוף מכם את השיקים הדחויים ,ומבצעת ניכיון צקים תוך הצגת טפסים והוכחות כי הם אכן תקינים. לאחר מכן תקבלו את סכום הכסף ששווים השיקים, ממנו תרד העמלה שנקבעה בעבור השירות. כך תוכלו להמשיך לנהל את העסק יחד עם סכום הכסף שקיבלתם, מבלי לחכות חודשים רבים לשיקים הדחויים.

 

מחיר של תהליך ניכיון שיקים מסחריים

ריביות השיק יכולות להגיע עד עשרה אחוזים מסכום השיק. כמובן שהעמלות משתנות מחברה לחברה. ההמלצה, היא לבצע סקר שוק ולבחור בחברה שתעניק לכם מחיר עמלה משתלם, אך מלבד זאת, מעטפת מלאה וליווי לאורך התהליך. אל תסתנוורו מעמלות זולות, וודאו שהצעת המחיר כוללת את כלל הפרמטרים הנדרשים. חברות ניכיון שיקים רבות מציעות גם שירות שליחת סכום הכסף עד אליכם, ייעוץ, ועוד. כמובן שכדאי לוודא כי החברה פועלת באופן חוקי ומוציאה את הקבלות הנדרשות. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שבסופו של דבר, שיק של כשלושים אלף שקלים לדוגמה, יכול להפוך ל- 27,000 שקלים בלבד לאחר ירידת העמלה. וודאו כי העסק שלכם יכול לעמוד בתשלום העמלות.

 

איך לבחור חברה מקצועית לניכיון שיקים מסחריים

טרם בחירת החברה ושלב הבירור, בדקו:

– גובה הריביות

– אמינות

– שירותים נוספים הניתנים כמו שירות ייעוץ, ניהול הלוואות בריבית ועוד.

 

ניכיון שיקים מסחריים עם פייננס פרו

לסיכום, כל מי שמחפש ניכיון שיקים איכותי ויעיל יודע – ניכיון שיקים מסחריים עם פייננס פרו הוא האופציה היעילה והמקצועית ביותר. חברת פייננס פרו מציעה לכם עמלה נוחה, תהליך יעיל וזריז, שיכול לתת לכם מרווח לנשימה והמשך קיום עסק תקין. כדאי לבחור בחברה ששמה דגש על אמינות, משום שניהול לא נכון של התהליך יגרום לתוצאה ההפוכה ולנזק כלכלי גדול לעסק שלכם. אנחנו מבטיחים לכם שקיפות מלאה ומענה לאורך כל הדרך. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעות מחיר משתלמות.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email