ניסור בטון בחדרה – כל מה שצריך לדעת על ציוד לניסור בטון

ניסור בטון בחדרה משמש לחיתוך וניסור דרך משטחים קשים כמו בטון, לבנים, אספלט או מרצפות ואפילו לניסור קורות עץ עבות במיוחד שלא ניתן לחתוך אותן בגרזן.

אם יש לכם דירה בחדרה שאתם רוצים לשפץ ולשם כך אתם רוצים להרוס קיר בטון, לפתוח דלת או חלון בקיר, או לפתוח פתח למדרגות ברצפת הבטון, ניסור בטון הוא השיטה הטובה ביותר כדי לוודא שהתוצאות יהיו איכותיות ומדויקות.   

בשוק קיים מגוון של מכונות לניסור בטון שניתן לקנות או לרכוש לטווח זמן ארוך. אבל, לפני שאתם רצים לקנות או לשכור מכונה כזו לפרויקט הניסור שלכם, חובה לדעת מספר דברים כדי לשמור על הבטיחות שלכם ולוודא שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

בחירת המכונה לניסור בטון

בשוק קיים מגוון רחב של מכונות לניסור בטון וכדי לדעת שבחרתם את הציוד הנכון, אתם חייבים לבדוק קודם כל את המותג, החברה המייצרת, תכונות המכונה, היכולות והאפשרויות שלה ואת המוניטין של המכונה ושל החברה היצרנית בשוק.  

הסוגים העיקריים של מכונות ניסור הבטון

לעבודות ניסור קלות וביתיות, בשיטת "עשה זאת בעצמך", ניתן לרכוש מסור קטן, ידני שמופעל בחשמל ולעבוד אתו בזהירות ובבטיחות.

עבור פרויקטים גדולים יותר, מומלץ לשכור קבלן מומחה לביצוע העבודה שיבצע אותה עם מסורי חיתוך מקצועיים או מכונות ניסור שמונעות מאחור, באמצעות עובדים מומחים שעברו הכשרה מתאימה.

הכללים לעבודה עם מכונה לניסור בטון

הכלל הראשון הוא להצטייד בציוד מגן כגון בגדים עבים, כפפות, מגפיים, משקפי מגן, קסדות הגנה וכל ציוד בטיחות נוסף שנדרש כדי למנוע תאונות עבודה.

בנוסף, יש לוודא שיש צינור מים או מקור מים בקרבת מקום בזמן עבודות ניסור הבטון. זאת על מנת לשמור על המכונה ועל להב המסור שלא יתחממו יתר על המידה כאשר השימוש במכונה הוא לזמן ארוך, ללא הפסקות. כדי למנוע התחממות יש להתיז מים מדי פעם על הלהב כדי לקרר אותו למידת החום הטובה ביותר. כלל זה נכון גם למכונות נוספות, כמו מקדחות.

איך לבחור את הקבלן המתאים בחדרה

ערכו את כל הבדיקות האפשריות, קודם כל באמצעות אתר האינטרנט של הקבלן. בדקו את הניסיון שיש לחברה, מי הם אנשי הצוות וההנהלה, אילו המלצות יש לחברה ומהם המחירים, כדי לוודא שהם במסגרת התקציב שלכם.

ניסור בטון נחשב לעבודה קשה ופיזית שדורשת צוות חזק שיודע לעבוד טוב ביחד. אבל, צוות טוב ומקצועי לא מספיק, צריך גם שלקבלן יהיה את הציוד המתקדם והחדיש ביותר כדי לענות על כל צורך שקשור לביצוע פרויקט הניסור שלכם.  

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים