ניקוי שטיחים בחדרה

אם אתם גרים באזור חדרה ויש לכם גם כן שטיחים בבית שזקוקים לניקיון כדאי לכם להמשיך לקרוא. בכתבה זו נסקור עבורכם את החשיבות של ניקוי שטיחים וכיצד היא מתבצעת בצורה מקצועית. כידוע השטיח הוא פריט דקורטיבי נהדר שיש כמעט בכל בית. ישנם בתים שבהם עושים שימוש בשטיח בכל חדר בבית. השטיחים נוטים לצבור אבק ולכלוך, במיוחד אם דורכים עליהם הרבה, משחקים עליהם או רובצים עליהם. חשוב לנקות את השטיחים מדי שבוע באמצעות שואב אבק אולם גם לנקותם בצורה יסודית לפחות פעם בשנה בעזרת איש מקצוע בתחום.

מדוע חשוב לנקות את השטיחים?

יש לכך סיבות רבות אולם הסיבות העיקרית היא הבריאות שלכם ושל בני הבית. הלכלוך והאבק המצטברים על השטיח עשויים לגרום לקשיי נשימה, לגרום להיווצרות חיידקים ועוד. כמו כן במידה ויש לכם כלב בבית ייתכן והשטיח שלכם מלא בפשפשים הרובצים בין הסיבים ומתרבים. אלה יכולים להטריד אתכם, לגרום לגירודים בלתי פוסקים ולאי נעימות רבה. ניקיון השטיח ישמור גם על נראותו הזוהרת ועל המרקם הנוח והנעים שלו. לבסוף – שטיחים מתוחזקים ומטופחים מחזיקים מעמד לאורך שנים רבות יותר ואין צורך להחליפם. 

האם צריך לקחת את השטיח לניקוי במפעל או שניתן לנקות אותו בבית?

ובכן ניקוי יסודי של השטיח מצריך עבודה של איש מקצוע מנוסה בתחום. לעתים רבות ניתן יהיה לנקות את השטיח אצלכם בבית באמצעות מכונת לחץ מים מיוחדת שגם שואבת את המים המלוכלכים מהשטיח ומשאיר אותו נקי ומוכן לשימוש. במקרים בעייתיים יותר ייתכן ותצטרכו לקחת את השטיח למפעל או להזמין שירות שייקח מכם את השטיח ויחזיר אותו נקי. בדרך כלל מדובר בשטיחים יקרים יותר ששווים את עלויות השירות. עבור שטיחים קטנים יותר מומלץ להזמין את שירותי הניקיון הביתה עבור כמה שטחים ביחד.

טיפול בריחות רעים מן השטיח:

בעיה נוספת שעשויה להיות לשטיחים, במיוחד אם מישהו הקיא על השטיח או שבעל חיים נוהג לרבוץ עליו – זה טיפול בריחות רעים. ריחות אלו יכולים להיות לא נעימים בבית וכמובן גם נגרמים כתוצאה מהזנחה של השטיח או חיידקים שמצטברים עליו. כחלק מהטיפולים המקצועיים של חברות ניקוי שטיחים מבצעים גם חיטוי ריח. כלומר מניחים חומר מיוחד על השטיח שסופג את הריחות הרעים ומנטרל אותם. הריח יכול להצטבר גם כתוצאה מעובש או רטיבות של השטיח ולכן כדאי להיות ערניים לכך.

להחזיר את השטיח הרבה יותר טוב ממה שמסרתם אותו:

ניקיון שטיחים מקצועי יעשה הבדל משמעותי לנראות השטיח ולתחזוקה השוטפת שלו. דאגה לשלוח את השטיח לניקוי יכולה לשמור על הצבעים של השטיח לאורך זמן ולעתים רבות לגרום לכך שתקבלו אותו הרבה יותר טוב מאיך שזכרתם אותו. אנו לא מדברים רק על הניקיון אלא מבחינת הצבעים, הגוונים ואפילו רכות הסיבים של השטיח.

צילום:freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.