צילום:freepik

ניקיון משותף: כל מה שצריך לדעת על ניקיון בית משותף

מתכוונים להזמין חברת ניקיון לבניין? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר למה כדאי להזמין חברת ניקיון במקום לנקות בעצמכם, למה מומלץ לברר מה העבודה לא כוללת וגם, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים? כל התשובות.

למה כדאי חברת ניקיון?

אם אתם עדיין מתלבטים בשאלה האם להזמין שירותי ניקיון משרדים או לחבור כמה שכנים יחדיו ולבצע את העבודה, הגעתם למקום הנכון.

אז נתחיל בזה שלחברת הניקיון יש ציוד מקצועי שיאפשר לה לבצע את העבודה בצורה היסודית ביותר, ציוד שסביר להניח שלכם אין. על איזה ציוד מדובר? מכונות שטיפה, מכונות פוליש, גרניקים, שואבי אבק עוצמתיים ואפילו ציוד סנפלינג שיסייע לה לבצע ניקיון למעטפת החיצונית של הבניין.

בנוסף, זכרו שזמן זה כסף וחברת ניקיון שמעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים בתחום, תוכל לבצע עבודה יסודית בזמן יחסית קצר. בנוסף, לאור העובדה שחברת הניקיון מעסיקה המון עובדים, במידה ואחד מהם לא יוכל להגיע, העבודה תימשך ועובד אחר יחליף אותו.

חשוב לציין – במידה ואתם מחליטים להעסיק עובדי ניקיון בצורה פרטית ולא דרך חברת ניקיון בתים, שימו לב שעליכם להעסיק אותם כחוק, לשלם עבורם ביטוח לאומי, מס הכנסה, נסיעות וכמובן לוודא מראש אם יש להם אישורי עבודה כחוק.

בררו מה העבודה לא כוללת

לפני שאתם ממהרים להזמין חברת ניקיון, דרשו לקבל הצעת מחיר מפורטת. הימנעו מקבלת הצעת מחיר בטלפון, ברוב המקרים זה יכול להיות פתח לצרות צרורות ולהפתעות לא נעימות שעשויות לגרום למחיר לקפוץ בשטח.

דרשו מהחברה לשלוח נציג שיסייר אתכם בבניין ויוכל להעריך מקרוב את מורכבות העבודה. כך, הוא יוכל להבהיר לכם מראש מה כלול בהצעת המחיר ועבור אילו עבודות תצטרכו לשלם בנוסף להצעת המחיר.

לדוגמה, ברוב המקרים הצעת מחיר סטנדרטית לא תכלול ניקוי של מקלט, חדרי האשפה, המעליות והשטחים הציבוריים החיצוניים.

כאן, אתם נמצאים באזור אפור ותצטרכו לברר כל סוגיה עם נציג החברה. יש לכם לובי גדול? ודאו מול הנציג האם זה כלול במחיר או שתצטרכו לשלם בנוסף מכיוון שמדובר בשטח חריג בגודלו.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?

בחרו בחברה שיש לה שנות ניסיון בתחום הניקיון בכלל, וניקיון בתים משותפים בפרט. חשפו המלצות ממכרים ובמידה ואין לכם כאלה, דרשו מהחברה שאתם מעוניינים בשירותיה להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלה.

בנוסף, מומלץ שלא לתאם את שעות הניקיון לשעות הבוקר, שכן מדובר בשעות לחוצות מאד שבהן התנועה בחדר המדרגות היא רבה, מה שגם יפגע באפקטיביות של העבודה וגם יפגע בשגרת החיים של הדיירים.

תאמו את זמני העבודה תוך התחשבות בבעלי מקצוע אחרים שנמצאים בבניין. לדוגמא, אין טעם להזמין את חברת הניקיון בדיוק בזמנים שהגנן עובד בגינה ומלכלך כל חלקה נקייה.

לכניסה לאתר לחצו כאן.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מימוש חלום של טיול סביב העולם

טיול סביב העולם ישראלים רבים מטיילים במהלך חייהם במדינות רבות בעולם. בדרך כלל זה מתחיל בקפיצות לערים המרכזיות באירופה לאור

אילוף כלבים לפקודות

לרוב, מאלפי כלבים מציעים קורסי אילוף בשתי רמות: אילוף בסיסי ואילוף מתקדם. האילוף הבסיסי מציע שליטה על הכלב, בזמן הוא

בעיית הזרים

בעיה רביעית –  בעיית הזרים: הרעיון הוא שזרים יגיעו, יחרחרו מלחמה ביפן ויערערו את הסדר הקיים. הפתרון: לא לאפשר לזרים

בעיית הקיסר

את הדיושי החליף אחד האנשים המרשימים ביותר- טוקוגאווה ליאסי, חיכה בסבלנות לתורו אולם שלא כשני קודמיו הוא הצליח ליצור מערכת