ניתוחי אף

ניתוח אף הוא ניתוח קוסמטי המעצב מחדש את האף.

ההליך נעשה בדרך כלל כדי לשפר את הנשימה ותפקוד האף. זה יכול לשמש גם כדי לתקן סטייה של המחיצה או הטורבינות, או כדי להקטין את גודלה של בליטה בולטת על גשר האף.

ניתוח אף ראשון בוצע בהודו על ידי סושרוטה, שנחשב גם לאחד מהאבות המייסדים של הניתוח. הוא תיאר את עבודתו בטקסטים בסנסקריט בשנת 400 לפני הספירה ויצירתו תורגמה מאוחר יותר לערבית.

בשנת 1858 ערך ג'וזף ליסטר ניסוי עם חומצה קרבולית על פצעי גופות ושם לב שהיא מונעת זיהומים מבלי לפגוע ברקמות. זה הוביל אותו לפתח טכניקות חיטוי לניתוחים והליכים רפואיים אחרים שהצילו מיליוני חיים

ניתוח אף הוא הליך כירורגי המעצב מחדש את האף על ידי הסרת עודפי עור וסחוס

שינוי צורתו וגודלו ומיקום מחדש של הנחיריים. זהו אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם.

הפופולריות הגואה של ניתוחים קוסמטיים הובילה לעלייה בחולי ניתוח אף. למעשה, יותר מ-50% מכלל חולי ניתוח אף הם ממדינות אסיה כמו סין, יפן, קוריאה, טייוואן, תאילנד ווייטנאם.

במאמר זה נדון בכמה מהגורמים שהובילו לעלייה בחולי ניתוח אף ממדינות אסיה כמו סין, יפן, קוריאה, טייוואן ווייטנאם. כמו כן, נדון כיצד גורמים אלו השפיעו על הדרישה שלהם לניתוחים קוסמטיים.

ניתוח אף הוא הליך כירורגי המשחזר את הצורה והתפקוד של האף.

זה כולל עיצוב מחדש של האף, הזזה והסרה של סחוס או שינוי עצם. ניתוח אף נעשה בדרך כלל כדי לשפר את הנשימה דרך חסימה באף, כגון מחיצה סטיה או פוליפים.

מטרת ניתוח אף היא להחזיר את הסימטריה לפנים וליצור פרופיל אסתטי יותר למטופלים שסבלו מנזק עקב מחלה, פציעה או הזדקנות.

ניתוח אף הוא סוג של ניתוח פלסטי המשמש לעיצוב מחדש של האף.

זה יכול להיעשות על הגשר, קצהו או בסיס האף. ההליך כולל חיתוך סחוס ועיצובו ליצירת מבנה חדש.

ניתוח אף הוא הליך נפוץ שיכול לשפר את הנשימה ותפקוד האף בחולים עם חסימת אף, כגון אלה עם מחיצה סטיה או פוליפים באף.

הליך ניתוח אף נפוץ ביותר נקרא ניתוח מחיצה, הכולל הסרת עור עודף מהחלק הפנימי של האף כדי להפוך אותו צר יותר.

ניתוח אף הוא הליך כירורגי הכולל עיצוב מחדש של האף.

זה ידוע גם כניתוח אף או ניתוח אף. ניתן לראות בחברה של המרכז לניתוחי אף

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בארצות הברית ובוצע על למעלה מ-4 מיליון חולים מאז שנת 2000. ניתן להשתמש בו כדי לתקן עיוותים מולדים, פציעות, או פשוט לשנות את הצורה, הגודל וההקרנה של אף.

ההליך אורך בדרך כלל כשעה וניתן לעשות אותו בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית עם סדציה.

האף הוא חלק מכריע בפנים ויש לו השפעה משמעותית על איך אנשים תופסים אותך.

אם יש לך אף בולט, זה יכול לגרום לפנים שלך להיראות קצרות או רחבות יותר. ייתכן שיהיה עליך לצמצם אותו או לעצב אותו מחדש אם יש לך בעיה עם נשימה או אלרגיות.ש

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.