נעלי ספורט לנשים

נראה שנעלי ספורט הן ציוד הכושר החשוב והקריטי ביותר שתרכשו בבואכם לעסוק בפעילות ספורטיבית או אירובית, לכן חיוני לבחור את הזוג הנכון. קיימים הבדלים גדולים למדי באופן בו נעלי ספורט לנשים שונות תומכות ברגליים. זה אומר שזה לא חכם ובטח לא בריא עבור כפות הרגליים שלכן, אם אתן משחקת כדורגל או טניס באותן הנעליים שבהן אתן מתאמנות או משתמשות לריצה, למשל.

 

החשיבות הקריטית של בחירת זוג נעליים מתאימות לסוג הספורט

כאבי גב, ברכיים וירכיים, דלקת בגיד אכילס, פציעה לבהונות ושלפוחיות כואבות בכפות הרגליים ובקרסול הם רק חלק מרשימת המצבים אותם חוטפים נשים ואנשים המתאמנים עם זוג נעלי ספורט לא מתאימים ו/או לא איכותיים. נראה שרוב האנשים כלל אינם מודעים לעובדה שלכל סוג של ספורט כמעט נועדו סוג או מבנה של נעלי ספורט תואמות, או שפשוט מזניחים את זה בגלל חוסר החשיבות לדעתם או שהם פשוט לא מעוניינים להוציא יותר כסף על עוד זוגות נעליים. נעלי אימון וספורט מתאימות לא רק שומרות על הרגליים שלכן מפציעות ומחבלות, הן למעשה מסייעות לכן להשיג ביצועים משופרים בסוג הספורט שאתן עוסקות!

 

איך לבחור נעלי כדורגל לנשים

נשים הוכיחו מעל כל צל של ספק שהן יכולות לעסוק בכל סוג של ספורט לא פחות טוב מגברים, ולפעמים אף יותר טוב. גם בענף הכדורגל, שבמשך שנים היה נחשב בעיני רבים בתור ספורט גברי ואגרסיבי במיוחד, נשים מצטיינות ביותר. קבוצות לנשים שורפות את המגרש בביצועים מדהימים לקול תרועת ההמון. זה לא היה מתאפשר ללא ציוד ספורט מתאים כמו זוגות נעליים איכותיות ששומרות על הרגל ומעניקות להן את התמיכה והיכולת לפעול על המגרש.

במשחק הכדורגל מופעל לחץ רב על הרגליים שלכן, במיוחד כאשר אתם בוחרות לשחק על גבי משטחים קשים יותר כמו דשא סינטטי או אספלט, לעומת דשא רגיל. הקרקע יכולה להפעיל לחץ רב על הרגליים, מה שיוצר פעיות כמו יבלות, פגימות בציפורניים, או עיבוי ציפורניים והפיכתן לחודרניות.

זוג טוב של נעלי כדורגל לא אמורים להשאיר סימני לחץ על כף הרגל ובמיוחד על קצוות הבהונות לאחר משחק.

 

בחירת נעלי טניס וסקווש

כאשר משחקים בענפי ספורט בהם משתמשים במחבט כמו טניס או סקווש, חשוב לבחור בזוג נעלי ספורט לנשים המיועד במיוחד למטרה זו ולדפוסי התנועה האופייניים שם. ענפי ספורט אלו מאופיינים בהרבה תנועות מצד לצד, והמבנה של נעלי ריצה סטנדרטיות טיפוסיות לא מעניקות את היציבות הנכונה לפעולות אלו.

לכן, חשוב לבחור נעלי ספורט כבדות ונוקשות יותר בהשוואה לנעלי ריצה.

 

כיצד לרכוש נעלי ריצה טובות

נעלי ריצה נהדרות לריצה ואך ורק לריצה. הם מאוד גמישות, מאפשרים לכף הרגל להתכופף ולהתגמש בכל צעד ופסיעה מהירה, אך הן לא מתאימות לענפי ספורט כמו טניס או כדורגל הכוללים דריכה הצידה או בלימות חדות מקדימה.

כדאי להתאים את נעלי הריצה שלכן כראוי על מנת שהן יאפשרו לכף הרגל שלכן להיכנס פנימה בלי שום בעיה ובלי ליצור לחצים תוך כדי. הכי חשוב לדעת היטב מה המידה שלך על המילימטר, לראות שיש לך מספיק מרווח בין הבוהן לנעל וכמובן שיש תמיכה לעקב.

בחירה של נעלי ספורט לנשים הינה בחירה שצריכה להיעשות בחוכמה ובשיקול דעת רב. אם צריך, יש להעלות את התקציב לשם כך, הכל בשביל הבריאות שלך והביצועים שלך על המגרש. אין ספק שאחר התכוננות נכונה את יכולה לנשום לרווחה ולרוץ כמו גדולה על המגרש עם נעלי הספורט הכי טובות עבורך.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה