סניף הדואר בחדרה עומד לרשות התושבים

לא הרבה אנשים יודעים שיש חידושים רבים מבחינת האופן שבו משרדים או מוסדות ממשלתיים מציעים מגוון שירותים לאזרחים. יש גופים שפועלים ברמה הארצית ויש כאלה שפועלים בצורה יעילה ומציעים שירותים ברמה העירונית. כך הנושא למשל עם משרדים ונציגויות של משרדי הממשלה בחדרה. כעיר לא קטנה בצפון השרון ומישור החוף יש בה לא מעט תושבים שנזקקים על בסיס יומיומי לשירותים מטעמם של משרדי הממשלה ולכן לכל הפחות צריך להציע להם תהליך חיובי וכזה שתהיה בו חווית לקוח טובה. הדעה הרווחת אשר לפיה משרדי הממשלה מתנהלים באיטיות ובצורה מסורבלת הולכת אט אט ונעלמת מהעולם בזכות שיפורים מרשימים במתן השירותים וביעילות שחייבת תודה גדולה גם לטכנולוגיה המתחדשת ולרשת האינטרנט.

 

דוגמאות לשיפור השירות לאזרחים

אחת הדוגמאות הטובות ביותר היא השירות שניתן כיום בסניפי דואר ישראל. כיום צריך לבצע זימון תור לדואר חדרה (או לכל סניף אחר בכל רחבי הארץ) ובעצם לא ניתנים שירותים למי שמגיע בלי שקבע תור מראש (למעט חריגים כמו נכים, בעלי מוגבלויות או אזרחים ותיקים שיתקבלו בכל מקרה). את התורים ניתן לקבוע גם מהיום למחר או מהיום להמשך השבוע ולאורך כל שעות הפעילות על פי היום הרלוונטי. כך יכולים האזרחים להגיע ולבצע את כל הפעולות הנדרשות או החשובות להם בלי לבזבז זמן יקר בעמידה בתור ארוך. מכיוון שיש ימים שידוע בהם שצפוי עומס בסניפים הרי שחשוב במיוחד להזמין תור וכך להתקבל ולבצע את הפעולות הנדרשות. אין ספק שהאפשרות של קביעת תור מראש משרתת את כל הצדדים – מקבלי השירותים השונים וכמובן גם הפקידים שלא עומדים מול עומס או תור בלתי אפשרי של אנשים שהגיעו כולם באותו היום ובאותו פרק הזמן.

 

החשיבות של הזמנת תור מראש ושמירה על סדר ונוחות

גוף ממשלתי כמו דואר ישראל שמציע הרבה מאד שירותים ופונה ללא מעט אזרחים, אוכלוסיות וקהלי יעד חייב להתנהל בצורה יעילה וחכמה על מנת שאפשר יהיה להגיע ולבצע את הפעולות הנדרשות ללא עמידה ארוכה בתור בלתי נגמר. זה בדיוק מה שקורה היום ולראיה כאשר גולשים לאתר האינטרנט של הדואר או לכל אתר אחר שממנו אפשר להגיע להזמנת תור לדואר צריך לבחור את הפעולה הנדרשת לביצוע וזאת על מנת שהמערכת הממוחשבת תנתב את התורים ולא תעמיס יתר על המידה על הסניף עצמו, כמו גם על הפקידים שצריכים ורוצים להספיק לתת שירות לכל מי שיגיע. בדרך זו פשוט מגיעים כמה דקות לפני התור שנקבע ולא ממתינים הרבה זמן. יש כאן התייעלות משמעותית הן עבור מקבלי השירות והן עבור מי שנותן את השירות. כל שנותר זה לקוות שעוד ועוד משרדי ממשלה ימשיכו  להתייעל בצורה דומה.

freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיצה
בלוג
למה כדאי לכם להזמין פוד טראק לאירוע שלכם?

כשזה נוגע לתכנון אירוע מוצלח ומהנה עבור כל המשתתפים, אין ספק שהאוכל המככב בו מהווה פקטור מהותי המשפיע על כל האווירה והחוויה של האורחים. כדי לעמוד בקצב ההתפתחות הקולינרית של היום, חשוב לדעת לבחור את סוג האוכל שיוגש לאורחים כך שיהיה גם טעים וגם מעניין עבורם.

לימודי אנגלית לילדים
בלוג
שיפור התקשורת: לימודי אנגלית מהנים לילדים בבית הספר הפרטי שלנו

בבית הספר המקצועי שלנו ללימודי השפה בישראל, אנו מאמינים בכוחם של לימודי אנגלית לילדים. אנו מבינים ששטף באנגלית פותח דלתות לעולם של הזדמנויות, ואנו שואפים לצייד את הלומדים הצעירים שלנו עם הכישורים הדרושים כדי להפוך לאנשים חשובים בחברה שלנו.

עו
בלוג
במה עוד פלילי יכול לעזור?

עולם המשפט טומן בחובו המון מורכבויות, וזה נכון במיוחד כשאנו מדברים על התחום הפלילי.עורכי דין פליליים משקיעים שנים רבות בהתמקצעות והבנת הניואנסים הקטנים ביותר בעולם המשפט הפלילי, מכיוון שכל פרט קטן יכול להכריע את הכף לכאן או לכאן, ולהשפיע על חיים של אנשים בסופו של יום. אם שאלתם את עצמכם במה עו"ד פלילי יכול לעזור, המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם! קריאה מועילה.

סיגריה אלקטרונית
בלוג
הטרנדים הפופולריים ביותר בעולם הסיגריות האלקטרוניות – 2023

שוק הסיגריות האלקטרוניות ממשיך לצמוח בקצב מהיר, כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים להחליף את העישון המסורתי בפתרון בריא יותר. בשנת 2023, ניתן לראות מספר טרנדים פופולריים בעולם הסיגריות האלקטרוניות, אשר צפויים להמשיך ולהתפתח בשנים הקרובות.

עיסוי
בלוג
להתפנק באושר: חווית עיסוי מפנקת בחדרה

האם אתה זקוק לקצת הרפיה והתחדשות? אל תחפשו רחוק יותר מחדרה, עיר ציורית בישראל המציעה שפע של חוויות עיסוי מפנקות. בין אם אתם מחפשים עיסוי גוף, עיסוי טנטרה או עיסוי פשוט להירגע, בחדרה יש הכל.