עבודה מתגמלת בארה״ב

עבודה מתגמלת היא מונח המתייחס לתהליך של תגמול עובדים על עבודתם הקשה. זה נעשה בדרך כלל על ידי מתן הטבות כמו ביטוח בריאות, תוכניות פרישה והטבות אחרות.

לארה"ב יש היסטוריה של אחת המדינות המתגמלות ביותר עבור עובדיה. זו הייתה אחת המדינות הראשונות בעולם שהעבירו חוקים שהגנו על עובדים מפני שיטות לא הוגנות והבטיחו שישלמו להם שכר הוגן.

החלום האמריקאי חי וקיים. החלום האמריקאי הוא האמונה שאם תעבוד קשה, תתוגמל בחיים טובים יותר.

 

האמריקאים ידועים במוסר העבודה שלהם

הם מוכנים לעבוד שעות ארוכות, גם בסופי שבוע, כדי להגשים את החלום האמריקאי.

באמריקה, אנשים מתוגמלים על עבודתם הקשה. ככל שאתה עובד יותר, אתה מרוויח יותר כסף.

בארה"ב יש את אחד משיעורי אי השוויון בהכנסה הגבוהים בעולם, כאשר אחוז קטן מהאוכלוסייה שולט בכמות לא פרופורציונלית של עושר וכוח. הרוב המכריע של האמריקאים הם "מעמד הביניים" או "מעמד הפועלים" ויש להם משאבים מוגבלים כדי לשפר את מצבם הכלכלי.

אחת הדרכים לעזור לשפר את הבעיה היא ליישם הכנסה בסיסית אוניברסלית בארצות הברית. זה יספק לכל מבוגר אמריקאי סכום כסף קבוע בכל חודש, ללא קשר למצב התעסוקה או גורמים אחרים שעשויים להשפיע על רמת ההכנסה שלו. הכסף הזה יכול לשמש לכל מטרה, אבל זה ייתן לאנשים יותר חופש לעסוק בתשוקותיהם, לפתוח עסקים חדשים ואפילו לפרוש מוקדם אם הם רוצים בלי חשש שלא יוכלו להסתדר.

בארה"ב יש את רמת הניידות החברתית הנמוכה ביותר בעולם המפותח.

זה נובע בעיקר מהעובדה שבארה"ב יש מספר נמוך של משרות זמינות, וכשהן זמינות, סביר יותר שהם יהיו משרות בשכר נמוך.

 

עבודה מתגמלת היא אחת הדרכים להילחם בבעיה זו

עבודה מתגמלת בעגלות בארה״ב זו יוזמה שמקדמת עבודה מתגמלת על ידי כך שהקל על אנשים למצוא עבודה מתגמלת ועל ידי מתן קול לעובדים לדבר על חוויותיהם.

ארצות הברית תמיד הייתה ארץ ההזדמנויות. זהו מקום שאליו נוהרים אנשים מכל רחבי העולם בתקווה לחיים טובים יותר עבור עצמם ועבור משפחותיהם. החלום האמריקאי מעודד עבודה קשה ונחישות, ולא נדיר שאנשים עובדים שעות ארוכות כדי להגשים את החלום הזה. למעשה, לפי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, האמריקאים משקיעים בממוצע 1,700 שעות בשנה בעבודה. זה יותר מכל מדינה מתועשת אחרת בעולם!

עם זאת, בעוד אמריקאים מתוגמלים לעתים קרובות בהצלחה כלכלית על עבודתם הקשה, הם לא תמיד מתוגמלים באושר או סיפוק. ישנן סיבות רבות מדוע זה עשוי להיות כך: יש אנשים שמתקשים למצוא משרות התואמות את מערך הכישורים שלהם; יש אנשים שמוצאים את עצמם עובדים שעות ארוכות בעבודה שאינה משמחת אותם; אחרים מוצאים את עצמם נאבקים ללהטט בין אחריות משפחתית לבין חובות עבודה.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
בלוג
Water Leak חברה לאיתור נזילות

נזילות מים יכולות להיות כאב ראש לא קטן עבור בעלי בתים ובעלי נכסים כאחד. לא רק שנזילת מים גורמת לנזק

בלוג
המדריך השלם לחיפוי אלומיניום

ענף הבניה בישראל נחשב לאחד הענפים המשמעותיים במשק, כאשר חומרי הבניה מהווים חלק בלתי נפרד ממנו. בעשורים האחרונים, עם התפתחות