עבודה מתגמלת בארה״ב

עבודה מתגמלת היא מונח המתייחס לתהליך של תגמול עובדים על עבודתם הקשה. זה נעשה בדרך כלל על ידי מתן הטבות כמו ביטוח בריאות, תוכניות פרישה והטבות אחרות.

לארה"ב יש היסטוריה של אחת המדינות המתגמלות ביותר עבור עובדיה. זו הייתה אחת המדינות הראשונות בעולם שהעבירו חוקים שהגנו על עובדים מפני שיטות לא הוגנות והבטיחו שישלמו להם שכר הוגן.

החלום האמריקאי חי וקיים. החלום האמריקאי הוא האמונה שאם תעבוד קשה, תתוגמל בחיים טובים יותר.

 

האמריקאים ידועים במוסר העבודה שלהם

הם מוכנים לעבוד שעות ארוכות, גם בסופי שבוע, כדי להגשים את החלום האמריקאי.

באמריקה, אנשים מתוגמלים על עבודתם הקשה. ככל שאתה עובד יותר, אתה מרוויח יותר כסף.

בארה"ב יש את אחד משיעורי אי השוויון בהכנסה הגבוהים בעולם, כאשר אחוז קטן מהאוכלוסייה שולט בכמות לא פרופורציונלית של עושר וכוח. הרוב המכריע של האמריקאים הם "מעמד הביניים" או "מעמד הפועלים" ויש להם משאבים מוגבלים כדי לשפר את מצבם הכלכלי.

אחת הדרכים לעזור לשפר את הבעיה היא ליישם הכנסה בסיסית אוניברסלית בארצות הברית. זה יספק לכל מבוגר אמריקאי סכום כסף קבוע בכל חודש, ללא קשר למצב התעסוקה או גורמים אחרים שעשויים להשפיע על רמת ההכנסה שלו. הכסף הזה יכול לשמש לכל מטרה, אבל זה ייתן לאנשים יותר חופש לעסוק בתשוקותיהם, לפתוח עסקים חדשים ואפילו לפרוש מוקדם אם הם רוצים בלי חשש שלא יוכלו להסתדר.

בארה"ב יש את רמת הניידות החברתית הנמוכה ביותר בעולם המפותח.

זה נובע בעיקר מהעובדה שבארה"ב יש מספר נמוך של משרות זמינות, וכשהן זמינות, סביר יותר שהם יהיו משרות בשכר נמוך.

 

עבודה מתגמלת היא אחת הדרכים להילחם בבעיה זו

עבודה מתגמלת בעגלות בארה״ב זו יוזמה שמקדמת עבודה מתגמלת על ידי כך שהקל על אנשים למצוא עבודה מתגמלת ועל ידי מתן קול לעובדים לדבר על חוויותיהם.

ארצות הברית תמיד הייתה ארץ ההזדמנויות. זהו מקום שאליו נוהרים אנשים מכל רחבי העולם בתקווה לחיים טובים יותר עבור עצמם ועבור משפחותיהם. החלום האמריקאי מעודד עבודה קשה ונחישות, ולא נדיר שאנשים עובדים שעות ארוכות כדי להגשים את החלום הזה. למעשה, לפי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, האמריקאים משקיעים בממוצע 1,700 שעות בשנה בעבודה. זה יותר מכל מדינה מתועשת אחרת בעולם!

עם זאת, בעוד אמריקאים מתוגמלים לעתים קרובות בהצלחה כלכלית על עבודתם הקשה, הם לא תמיד מתוגמלים באושר או סיפוק. ישנן סיבות רבות מדוע זה עשוי להיות כך: יש אנשים שמתקשים למצוא משרות התואמות את מערך הכישורים שלהם; יש אנשים שמוצאים את עצמם עובדים שעות ארוכות בעבודה שאינה משמחת אותם; אחרים מוצאים את עצמם נאבקים ללהטט בין אחריות משפחתית לבין חובות עבודה.

קרדיט תמונה: freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.

אייפון 12
בלוג
התכונות החדשניות של האייפון 12: החידושים האחרונים נחשפו!

כשהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם בקצב חסר תקדים, אפל שוב העלתה את הרף עם מכשיר הדגל האחרון שלה – אייפון 12. עמוס בתכונות חדשניות ומערך של שיפורים, הסמארטפון הזה הוא מחליף משחקים בכל היבט. מיכולות המצלמה החזקות שלו ועד לשילוב החלק שלו עם המערכת האקולוגית iDigital, יש אינספור סיבות לכך שה-iPhone 12 הוא המכשיר האולטימטיבי עבור חובבי טכנולוגיה וחובבי אפל כאחד.