עבודות איטום בחדרה

גם הבית המודרני ביותר מחומרים מתקדמים שנבנה בטכנולוגיה מתקדמת זקוק לאיטום הרמטי כדי להגן עליו ממשקעים ומבעיות צנרת בתוכו. עבודות איטום נעשות בכל בית ומבנה מהרגע שהם נבנים ואחר כך אחת לכמה שנים כדי להבטיח שהאיטום הנשחק יחודש בזמן. הבית יכול להיות בנוי בשיטת בנייה קלה וירוקה או בנייה מסורתית, אבל הוא חייב להיות אטום ללחות כדי שלא יינזק עם הזמן ויקרוס. לחות מצטברת גם פוגעת בבריאות ולכן חובה למנוע אותה.

איטום חייב למנוע לחות

החשיבות של איטום ברורה: לחות ונוזלים יכולים לחלחל שנים עד שהם גורמים לנזק האולטימטיבי תוכלו למצוא את כל המידע מרכז האיטום הישראלי, ולכן יש למנוע אותן מלכתחילה על ידי איטום מקצועי ונאות. את האיטום עושים רק קבלני איטום שעברו את ההכשרה הנכונה ואת ההסמכה לכך והם יכולים לעבוד בכל. יש חשיבות גדולה לשיטות השונות ולהתמחות בהן משום שהן לא רק מתומחרות אחרת, אלא כל אחת עונה על הצרכים של הדיירים ונכונה לתנאים של כל מבנה ולמה שמתאים לו.

איטום גגות – שיטות ותיקות מול חדשות

החומרים שבהם משתמשים קבלני איטום בחדרה יכולים להיות מסורתיים כמו זיפות ויכולים להיות מודרניים וחדישים כמו יריעות ביטומניות וחומרים נוספים. לכל גג יש מבנה שמחייב התייחסות שונה ולא כל גג יכול לקבל את האיטום שמתאים לגג אחר. גגות מודרניים אמורים להתאים גם לשיטות המודרניות, אולם פעמים רבות הופכים, למשל, את הגגות למקום שבו יש מתקנים שונים שאינם מאפשרים איטום הרמטי מסוים. לכן, רק בדיקת הגג תגלה מה נכון למבנה שלכם.

איטום קירות

עבודות איטום אינו מיועד רק לגגות. כל בית חייב להיות אטום גם במעטפת שלו וגם בנקודות החיבור שלו לקרקע ולא רק לגג. הקירות מבחוץ חייבים להיות אטומים לגשמים היורדים כדי שלא יחדרו דרכם, אבל גם בכל מקום שבו יכולה להיות הצטברות והיקוות של נוזלים כמו חיבור הקירות לקרקע מבחוץ ומבפנים, חיבור הקירות לכביש ולמדרכה או למבנה אחר ועוד. מעניין שככל שהאדריכלות המודרנית מציעה יותר צורות בנייה של בניינים ובתים פרטיים, כך גם נוצר הצורך למצוא פתרונות איטום יעילים שיתאימו לבנייה המתוחכמת יותר.

איטום בניינים

איטום בניינים משותפים למגורים או מבני ציבור רבי קומות הוא מאתגר יותר. האיטום צריך להיות מבפנים ומבחוץ ולענות על כל הצרכים בצורה שאינה פוגעת בנוחות השימוש במבנה. האיטום נעשה הן על הגגות, הן לחיבור בל הבניין לקרקע וגם מבפנים, למרתף ובמיוחד לחניון הפנימי והתת קרקעי, למקלטים אם הם ישנם, וגם לכל פתח בקיר כמו דלתות וחלונות ומסדרונות שונים.

איטום גג בניין משותף

מבנה הגג בבניינים חדשים וישנים יקבע את שיטות האיטום, אם בזיפות או בחומרים שמורחים או יריעות ביטומניות. כמובן שלפני האיטום יש לתקן נזקים והלכין את הגג לקראת איטום חדש. זה כולל ניקוי הגג, קילוף שכבות ישנות ומילוי סדקים כדי להבטיח שלא תהיה נזילה.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איתור נזילות

נזילות בבית הן בעיה שאנחנו מכירים לא רק בעונת החורף. זה יכול להיות מקור פנימי או חיצוני וזה יכול להתפרץ

פתיחת סתימות בחדרה

הצנרת מהווה את אחת התשתיות המרכזיות בבית ומאפשרת ניהול פעילות תקינה בשגרה. כאשר מדובר בצנרת חדשה או שחודשה לאחרונה ההסתברות

בלוג

בניית אתרים

האינטרנט הוא אולי אחד הסמלים הבולטים ביותר של הגלובליזציה- עם מעל 2 מיליארד אתרי אינטרנט ברחבי העולם וכ-7 מיליון משתמשי

בלוג

מוצרי טיפוח טבעיים (אקו לאב)

כבר שנים רבות הנהייה אחר מוצרי קוסמטיקה טואלטיקה טבעיים כבר אינה טרנד חולף אלא העדפה ברורה של אנשים רבים. אנחנו

השכרת מנופים באזור המרכז

  מחפשים חברת המתמחה בהשכרת מנופים באזור המרכז? אצלנו תקבלו שירות סופר מקצועי בהתאמה אישית. העברות מכל הסוגים החל מאמבטיית