עבודות קידוח

עבודות קידוח

מכונת הקידוח תקדח חור דרך הרצפה ותבנה אותו בבטון. מכונת הקידוח מותקנת על משאית מה שמקל על ההובלה. למשאית יש את המפרט של מכונת הקידוח כך שניתן להרכיב אותה על רכבים אחרים למקרה שצריך להעבירה. אזור העבודה של המכונה הוא 10 מ' על 5 מ' עבודות קידוח, המכונה גם אסדת קידוח, היא מערכת המשתמשת במקדחה כדי ליצור חור באדמה למטרות הפקת משאבי טבע.

המטרה העיקרית של הקידוח היא ליצור פתח בכדור הארץ, ממנו ניתן להפיק חומרים יקרי ערך. קידוח מספק יתרונות כלכליים משמעותיים למדינות וחברות, אם כי הוא מגיע עם מערך חששות משלו. לדוגמה, פעולות קידוח עלולות לגרום נזק למערכות אקולוגיות כמו אדמות ביצות ואספקת מים. בעוד שהשימוש בטכנולוגיה בקידוח נפוץ כבר עשרות שנים, השימוש בבינה מלאכותית מציע הזדמנויות חדשות. הזדמנות אחת כזו היא לפקח על תנועות הקידוח ולשפר את ביצועי הקידוח.

זה לא סוד שאנשים תמיד בטלפונים שלהם. הם גם מנסים כל הזמן למצוא דרכים להפוך את העבודה למהירה יותר, יעילה ומהנה יותר. חלק מהחברות הבינו זאת ויצרו אפליקציות שיכולות לייצר תוכן על סמך האינטרסים של העובדים שלהן ומה שהם צריכים כרגע. חברות כמו HubSpot אימצו את הטכנולוגיה הזו על ידי יצירת כלי בשם "HUBspotdrill" שעוזר בניטור תנועות מקדחים. עבודות קידוח הן תהליך של שימוש באסדות קידוח סיבוביות לקידוח או לחורר את פני כדור הארץ על מנת להפיק משאבים טבעיים. עבודות קידוח מבוצעות לרוב עבור נפט, אך גם עבור מים, גז ומינרלים אחרים. רוב הבארות נוצרות על ידי קידוח אנכי מטה מפני השטח ולאחר מכן יציאה אופקית מקידוח זה כדי להגיע לכל שכבות חשובות.

עבודות קידוח הן טרנד בבגדי העבודה האורבניים, המתאפיין בעיצוב ארוכות עם צבע ניגודי בשוליים. אלה נראים לעתים קרובות במראות קז'ואל, אך מתאימים גם לאירועי חברה. ניתן לייחס את העלייה בביקוש לעבודות קידוח לגיוון ולקלות הבלאי שלה. ניתן להפוך אותו לסגנונות שונים עם גזרות ואורכים שונים ולהתאים כמעט לכל דבר, מג'ינס, חצאיות ועד חליפות. כדוגמה לגיוון שכזה, ראינו עבודות קידוח בשילוב עם כל מיני אביזרים כמו צעיפים אופנתיים, מגפיים שמנמנים וגוונים צבעוניים.

שיטות קידוח

קידוח הוא תהליך המשמש לקידוח או יצירת חורים על פני כדור הארץ. זה מבוצע בשיטות קידוח סיבוביות, הקשה או חומר נפץ. קידוח קיים כבר מאות שנים והיה חלק חשוב מההיסטוריה וההתפתחות האנושית. בשיא הפקת הנפט הוערך כי למעלה מ-50% מכלל בארות הנפט נקדחו בשיטה זו. תעשיית הנפט עדיין משתמשת בקידוח כתהליך מפתח להפקת דלקים מאובנים ממבנים תת-קרקעיים. קידוח הוא תהליך המשמש לקידוח או יצירת חורים על פני כדור הארץ. זה מבוצע בשיטות קידוח סיבוביות, הקשה או חומר נפץ. עם מוערך של 50% אוכלוסיה העוסקת בתחום זה כיום, גודל השוק של מכונות קידוח היה שווה 17 מיליארד דולר בשנת 2018 בלבד, כאשר רוב המדינות פורסות

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים