עובש בקירות: כל המידע על עובש בקירות הבית

שמתם לב לסימנים מוזרים על קירות הבית? הבחנתם כי יש ריח לא נעים שמגיע מאחד הקירות? כל הסימנים הללו מעידים על הימצאות עובש בקירות הבית. המשמעות היא שאם לא תפעלו במהירות, המצב כולו עלול לצאת מכלל שליטה. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו העובש יהפוך להיות למטרד רציני מבחינתכם. כל עוד תצליחו להשתלט עליו בזמן, הוא לא אמור להיות עניין כל כך משמעותי. במאמר הבא תוכלו לקבל את כל המידע החשוב על היווצרות עובש באחד מקירות הבית. אל תדאגו, לא מדובר על מצב מסובך כמו שהוא נשמע.

 

איך ניתן לזהות עובש באחד הקירות?

לא צריך להיות איש מקצוע מדופלם על מנת לזהות סימנים שונים של עובש. הסימן הכי בולט הוא כמובן הכתמים השחורים המוכרים לכל אחד מאיתנו. סימן נוסף שאסור להתעלם ממנו הוא הריח המגיע ביחד עם עובש באחד מקירות הבית. הריח יהיה כזה שבוודאי לא יצא לכם להריח כמותו, וכל עוד אתם שומרים על ניקיון – אין סיבה שהוא יופיע.

 

למה נוצר עובש מאחורי אחד הקירות?

הסיבה המרכזית שבגללה ישנו עובש באחד מקירות הבית הוא רטיבות. ברגע שלא מטפלים ברטיבות כמו שצריך, היא זאת שמביאה איתה לעובש. העובש מגיע בגלל המים הרבים הכלואים בתוך הקירות, ולכן חובה לטפל ברטיבות בהקדם האפשרי. מספיק שתתמהמהו מעט על מנת שתמצאו את עצמכם במצב שבו העובש יהפוך למטרד אמיתי. מטרד שאתם לא תרצו להתמודד מולו, כי הוא עלול להביא איתו לא מעט סכנות. על ידי  ייבוש תת רצפתי תוכלו להעלים את הרטיבות ולמנוע היווצרות של עובש.

 

מהן הסכנות המגיעות עם הופעת עובש?

הסכנה הכי בולטת היא הסכנה הבריאותית שמגיעה ביחד עם העובש. העובש מביא איתו המון חיידקים שלא תרצו שהם ייכנסו לכם לגוף. מספיק שתשהו זמן רב בחלל עם עובש, ואתם מסכנים את עצמכם. הסכנה רלוונטית עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם. בנוסף ישנה סכנה כי העובש יביא איתו לנזק משמעותי מאוד לקיר. נזק שעלול להביא איתו פגיעה בתשתיות.

 

 

 

PEXELS

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים