עורך דין להתמודד בתביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן עניין שאין להקל בו ראש, הן קיימות בכדי לפצות אותנו על נזקים כאלו ואחרים אשר נגרמו לנו על לא כל עוול בכפינו. אך לעיתים אנו עלולים למצוא את עצמינו חשופים לתביעת נזיקין ובמקום להיות בצד התובע, אנו דווקא בצד הנתבע. אז לא חשוב מאיזה צד של המתרס אתם, חשוב להיעזר בעו"ד נזיקין מיומן בכדי להבטיח את הצלחתכם, כי כמו שאתם לא תטוסו במטוס ללא טייס, כך לא תלכו לתביעות נזיקין ללא עזרת עו"ד נזיקין.

 

רשתות חברתיות ופרסום שגוי

 

פגיעה בשם הטוב נהייתה בשנים האחרונות תביעת נזיקין נפוצה יותר ויותר וניתן למצוא תחת כל עץ רענן, מה הסיבה לכך את שואלים? ובכן, התשובה לכך היא די פשוטה, הרשתות החברתיות בהן רובינו מעבירים לא מעט שעות, הן הסיבה העיקרית לעליית תביעות נזיקין בגין פגיעה בשם הטוב. אם בעבר בכדי לפגוע בשם הטוב שלנו היה צורך בפרסום ידיעה כוזבת בעיתון, מה שלא היה בהישג ידו של כל אחד, מה גם שעיתונים עוברים עריכה של עורך. בנוסף עם העיתון של היום מחר יעטפו את הדגים, הכוונה באמירה הזו להגיד שהידיעות בעיתון, יום אחר כך היו שוות כקליפת השום. כיום בעידן הרשתות החברתיות, לכל פרסום יש עוצמה חזקה יותר מכל עיתון ופרסום בפייסבוק או ברשת חברתית כזו או אחרת, משמעו להיות שם לעיתים לתמיד. אם לא די בכך שאין אנו יכולים לשלוט על פרסום שגוי או פוגע שעשו לנו, בנוסף אין אנו יכולים לשלוט על התפוצה שלו ולכמה אנשים הוא יגיע, על כן כל פגיעה בשמינו הטוב ברשת החברתית עלולה לגרום לא מעט נזק, על כן רצוי להיעזר בעורך דין נזיקין מיומן שיעמוד לצידינו וידריך אותנו כיצד לנהוג במקרים הללו. לעיתים אף לא צריך להוכיח נזק שנגרם לנו, אלא די בהוכחת עצם העובדה שגרמו לנו לשיימינג או הוצאת דיבה.

 

עשינו עסק

 

אם במקרה אתם בעליו של עסק כזה או אחר, דעו לכם שאתם עלולים להיות חשופים גם כן לתביעות נזיקין. נניח שאתם בעליו של קיוסק ולא מעט לקוחות נכנסים ויוצאים, לפתע נכנס לקוח שמועד על איזו שישיית בקבוקים שהנחתם לא במקומה או איזו מרצפת בולטת שלא דאגתם לתקן, מקרים כאלו עלולים להשאיר אתכם חשופים בצריח. אך לא רק בעלי עסק חשופים לתביעות נזיקין, כל אחד ואחת מאיתנו עלולים למצוא את עצמם חשופים לתביעת נזיקין. נניח שנהגתם ברכבכם ולפתע איבדתם את הריכוז ופגעתם ברכב אחר או הולך רגל, זו יכולה להיות עילה לתביעת נזיקין, מקרים כאלו עלולים לחשוף אתכם לתביעות נזיקין, על כן רצוי שתהיו מוגנים על ידי עורך דין נזיקין המתמחה בדיני הנזיקין ויצליח להוכיח מעל לכל ספק שאתם נקיים מאשמה ומאחריות לנזק.

 

צילום:freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
דובאי
בלוג
חוו את קסם החורף בדובאי: סיור מודרך לאיחוד האמירויות הערביות

דובאי, התכשיט של איחוד האמירויות הערביות, היא עיר המציעה חוויה קסומה כל השנה. אבל במהלך החורף, המטרופולין התוסס הזה באמת מתעורר לחיים, שובה את המבקרים עם השילוב הכובש של מודרניות ומסורת. אם אתם מחפשים את חופשת החורף המושלמת, טיול מודרך לדובאי צריך להיות בראש הרשימה שלכם. בואו לחקור מדוע היעד הזה כל כך פופולרי בעונת החורף.

פיטורים
בלוג
התפטרות ממקום העבודה וזכויות העובד

בבואכם להתפטר מעבודתכם, חשוב להבין את הזכויות שלכם כעובדים שכירים. התפטרות היא החלטה מרצון המאפשרת לך לעזוב את תפקידך הנוכחי מסיבות שונות, כגון צמיחה בקריירה, נסיבות אישיות או הזדמנות טובה יותר במקום אחר. עם זאת, חשוב לעשות זאת בצורה חוקית ומקצועית כדי להגן על זכויותיכם, לוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק לפני העזיבה המיוחלת.

בלוג
יתרונותיו של זפת כחומר בידוד

ככל שמתקרב החורף, משמעות הבידוד הנכון מובנת יותר ויותר לאנשים. השאיפה לשמור על הסביבה הפנימית נוחה ויבשה תוך ריסון צריכת

ביגוד תרמי
בלוג
המדריך החיוני ללבוש תרמי: הישארו חמים בסגנון

ככל שהטמפרטורות יורדות, זה הופך להיות חיוני להגן על עצמנו מפני מזג האוויר הקר. ביגוד תרמי מספק את הפתרון המושלם בכך שהוא מציע בידוד וחום מבלי להתפשר על הסגנון. במאמר זה, נחקור את החשיבות של ביגוד תרמי, היתרונות העיקריים שלו, ונציג את "סהרה", מותג המשלב פונקציונליות ואופנה בקו הלבוש התרמי שלהם.