על אילו קריטריונים אסור לכם להתפשר בעת ביצוע עבודות מנוף?

צריכים לבצע עבודות מנוף? לא משנה אם העבודה מיועדת עבורכם באופן אישי או עבור העסק שלכם, יש מספר קריטריונים שאתם לא יכולים להתפשר עליהם. מדובר על קריטריונים שיכולים לעשות את ההבדל המשמעותי בין הצלחה גדולה ובין כישלון צורם, אתם כמובן תרצו להגיע למצב שאתם בצד המצליח ולא בצד הנכשל.

לעיתים כאשר אתם עובדים עם מנוף אין לכם הזדמנות שנייה, אתם מוכרחים לבצע את המשימה כמו שצריך על הפעם הראשונה. לפיכך אתם בוודאי מבינים עד כמה הקריטריונים השונים יכולים להיות משמעותיים, כי התפשרות אחת קטנה שלכם – ואתם עלולים שלא להצליח לבצע את המשימה על הפעם הראשונה.

אך אתם לא צריכים להיכנס ללחץ או לפאניקה! זה עשוי רק לעכב אתכם או למנוע מכם להגיע להצלחה, והשאיפה שלנו היא שתוכלו לבצע עבודות מנוף בדיוק כמו שתכננתם בתחילת הדרך. יש לכם כוח לעמוד על הקריטריונים שחשובים לכם וגם להצליח, אז למה שלא תעשו את זה כפי שנדרש?

אל תתפשרו – תבחרו חברה עם רזומה עשיר

הקריטריון הראשון שאתם לא יכולים להתפשר עליו כאשר אתם מקבלים עבודות מנוף מחברה כזאת או אחרת הוא הרזומה שלה. אתם צריכים להיות בטוחים כי החברה שמספקת לכם את השירות היא חברה עם רזומה עשיר, כזאת שתדע לתפעל כל מצב וכזאת שתעמוד על הרגליים האחוריות על מנת שתהיו מרוצים. חברות מנופים שאין להן רזומה עשיר, לא יעשו הכול על מנת שאתם תצליחו – ואתם עשויים לשלם על כך ביוקר.

 

תעבדו רק עם המנופים שמתאימים לכם

כל חברה שתפנו אליה תציע לכם מבחר גדול של מנופים, אך אתם לא צריכים להסתנוור או ללכת לאיבוד בין שלל האפשרויות. חשוב מאוד שתדעו איזה מנוף אתם צריכים בכדי לבצע את המשימה, ואתם צריכים לעמוד על כך שזה יהיה המנוף שאתם בוחרים. לא משנה כמה הצעות קיבלתם מהחברה על מנת שתבחרו במנוף אחר, אל תעשו בחירה שאתם לא תהיו שלמים איתה לחלוטין.

 

אל תשלמו יותר ממה שאתם מסגולים לשלם

עבודות מנוף מתומחרות בצורה מעט שונה, ולכל חברה יש את העלויות שבהן היא מאמינה. לרוב לא תמצאו קו אחיד בין החברות השונות, ולכן חשוב מאוד שתגיעו למצב שאתם לא משלמים סכום שהוא מעבר ליכולות שלכם. בסוף בין אם מדובר על עבודה פרטית או עבודה עסקית, אתם צריכים לדעת בדיוק היכן עובר הקו האדום מבחינת התשלום – קריטריון שאתם צריכים להציב אותו מעל לכל קריטריון שעולה לכם לראש.

 

העבודה תתבצע בזמנים שנוחים לכם

גם מבחינת לוחות הזמנים אתם לא יכולים לגלות התפשרות, בכל זאת אתם הלקוחות – והשירות צריך להיות מסופק בזמן שנוח לכם. אם יש לכם מספר מועדים שנוח לכם לקבל בהם עבודות מנוף, אז כמובן שאתם תוכלו לגלות מעט גמישות. אך תוודאו כל הזמן שאתם לא מגיעים למצב שבו אתם תקבלו את השירות בזמן שלא נוח לכם, כי זה עשוי לפגוע בתפקוד ובהמשך היום שלכם.

 

הבטיחות היא נושא שאתם לא יכולים להתפשר עליו

רגע לפני שאתם עושים את הבחירה המשמעותית, חשוב מאוד שתזכרו כי עבודות מנוף חייבות להתבצע על פי הנחיות בטיחות מחמירות. כל טעות שתתרחש בעת עבודה עם מנוף עלולה להיות טעות קריטית, טעות שתשלמו עליה ביוקר. אתם לא תרצו להיות בצד שמשלם על הטעות ביוקר, אתם תרצו להיות בצד שעושה את העבודה בצורה הכי בטוחה והכי נכונה שקיימת.

freepik
שתפו פוסט זה