על מנת לקבל תו חניה לנכה יש להצטייד במסמכים הבאים: -רישיון נהיגה או תעודת זהות בתוקף -הוכחת נכות -הוכחת בעלות על רכב

תו חניה לנכים הינו תו חניה מיוחד המאפשר לנהגים בעלי מוגבלויות מסוימות לחנות במקומות חניה ייעודיים. זה סימן להכרה שהנהג צריך קצת עזרה כדי להתנייד.

ישנן שתי דרכים לקבלת תו חניה לנכים. הדרך הראשונה היא להגיש בקשה לכך דרך משרד ה-DMV המקומי שלך. הדרך השנייה היא על ידי הגשת בקשה מקוונת ושליחת הבקשה למשרד ה-DMV המקומי שלך.

אם אתה נכה וצריך לחנות בחניית נכים, תצטרך להגיש בקשה לאישור חניית נכים. תוכלו לעשות זאת באמצעות מילוי טופס בקשה, אותו תוכלו למצוא באתר המועצה.

עם זאת, אם יש לך מוגבלות זמנית או שאתה רק זקוק לשימוש מדי פעם בחניה לנכים, אז אתה עשוי להיות זכאי לתג כחול. כדי להיות זכאי לתג זה, נכותך חייבת להיות רשומה במועצה המקומית שלך.

כדי להגיש בקשה לתג הכחול, כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס בקשה ולשלוח אותו למועצה שלכם. לאחר מכן הם יעריכו את זכאותך ויציעו לך אחד אם הם סבורים שזה הכרחי.

כאשר אדם נכה, הוא צריך להיות בעל שלט מיוחד לשימוש על מנת לחנות במקומות ייעודיים. שלט זה מופק על ידי הממשלה והוא מוצג בדרך כלל על לוח המחוונים של המכונית. ניתן להשיג את הפלקט הזה על ידי מילוי טופס בקשה ומתן זיהוי כלשהו, כגון רישיון נהיגה או דרכון.

אם יש לך אחד מהשלטים האלה ואתה מקבל תו חניה לנכים, עליך למלא תחילה טופס ערעור שיישלח אליך בדואר. אם זה לא עובד, אז ישנן אפשרויות אחרות זמינות גם כן.

אם יש לך תו חניית נכים, אתה זכאי לחנות בכל חניית נכים ייעודית. אם אין לך אישור, אבל אתה מאמין שהרכב שלך נכה באמת, אז אתה יכול להגיש בקשה. עם זאת, אם זה לא קורה ותמצא שאתה משתמש בהיתר כוזב או פסול או בניגוד לכל תנאי אחר של חוק הנכים (תגים) 2009, אזי ייתכן שיונפק לך תו חניה.

כדי לשלול תו חניה לנכה, חשוב שתספקו את ההוכחות הנכונות ותראו שהרכב שלכם היה מושבת באמת בזמן חנייתו. עליך גם לספק הוכחות מדוע הרכב שלך באמת לא היה מסוגל להחנות במפרץ ברחוב. לאחר מכן, בקשתך תיבחן על ידי פקיד שיקבל החלטה אם יש להיעתר לבקשתך לביטול.

תו חניה לנכים הינו תו חניה לאנשים עם מוגבלות, אשר בדרך אחרת אינם יכולים להשתמש בתחבורה ציבורית. אדם עם מוגבלות יכול להגיש בקשה לקבלת תו חניית נכים ברשות המקומית שלו.

אדם יכול לקבל תו חניה לנכה על ידי הגשת בקשה ברשות המקומית.

תו חניה לנכים מופק לנהגים בעלי מוגבלות פיזית או נפשית המונעת מהם להיכנס לרכב באופן מסורתי, והם אינם יכולים להשתמש במד החניה.

ישנן שתי דרכים להשיג תו חניה לנכים:

-אתה יכול להגיש בקשה לאחד באינטרנט באתר DMV.

-אתה יכול לבקש אחד מהרופא שלך או מספק שירותי בריאות.

זו שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם לאחר שנאמר להם על ידי שומר החניה שעליהם לשלם עבור תו החניה. אולי הם לא יודעים איך להשיג תו חניה לנכים.

אם אתה נכה, תוכל להגיש בקשה לקבלת תו חניה לנכים מהרשות המקומית שלך. לאחר שהונפקו לך, תוכל לחנות במקומות ייעודיים ולא לשלם כל חיוב.

זו שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם כאשר הם זקוקים לחניה לנכים.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לגרום לרופא שלך למלא את הטופס הזמין באתר האינטרנט של המועצה המקומית שלך. זה יאפשר לך לקבל אישור לחנות במקום נכים. תוכל למצוא דוגמה לטופס זה כאן: https://www.brighton-hove.gov.uk/parking-and-travel/disabled-parking/disabled-parking-permit/.

הדבר השני שעליכם לעשות הוא להיכנס לאינטרנט ולרכוש אחד מהאישורים הללו מהמועצה, ולאחר מכן להציג אותו על לוח המחוונים של המכונית שלכם, כך שיוכל לראות אותו על ידי נהגים אחרים ושומרי תנועה.

השלב השלישי הוא ספר לחבריך על המאמר הזה כדי שגם הם יוכלו להימנע מלקבל תו חניה לנכים!

חלק מחניות נכים שמורות לאנשים עם מוגבלות, ולבעלי תו חניה לנכים. אנשים שאין ברשותם תו חניה לנכים אינם רשאים לחנות במקומות אלו.

על מנת לקבל תו חניה לנכים יש להחנות במקום השמור לאנשים עם מוגבלות ללא האישור הנדרש.

תו חניה לנכה הוא תו חניה הניתן לאנשים בעלי מוגבלות וחנו במקום המיועד לנכים.

כדי לקבל תו חניה לנכה, עליך להוכיח את נכותך על ידי הצגת רישיון הנהיגה שלך או תעודה מזהה אחרת. אתה גם צריך להראות לשוטר שאתה חונה במקום המיועד לנכים.

אם אין לך תעודה מזהה או אם השוטר לא מאמין שאתה נכה באמת, תקבל קנס של 82$.

אם יש לך מוגבלות, יכול להיות קשה למצוא מקום חניה. ייתכן שתצטרך לחפש אחד די הרבה זמן לפני שתמצא אחד. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להשיג תו חניה כי לא הצלחת למצוא מקום.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את השלטים ברחוב ולראות אם יש מקומות חניה לנכים. אם יש, אז חנו במקומות האלה והימנעו מלהשיג את הכרטיס. אם אין מקומות חניה פנויים לנכים, אז זה הזמן לחשוב מה יהיו הצעדים הבאים שלך.

אתה יכול להתקשר למספר 311 או להיכנס לאינטרנט ולהגיש בקשה לאישור נכה או כרזה למשרד ה-DMV של המדינה שלך.

כמו כן, ניתן לפנות לאיש מועצת העיר או לנבחר ציבור על מנת לערב אותם בתהליך של התקנת מקומות חניה לנכים נוספים באזור מגוריכם כדי שבעיה זו לא תחזור על עצמה בעתיד.

תו חניה לנכה הוא תו חניה המונפק לנהג ברכב בעל הרשאות חניית נכים. כדי לקבל אחד, אתה צריך להוכיח שאתה זכאי להרשאות.

ישנן שתי דרכים שבהן תוכל לקבל תו חניה לנכים: 1) תוכל להגיש בקשה עבורו באופן מקוון על ידי מילוי טופס בקשה ומתן ראיות תומכות או 2) תוכל לבקש כזה ממשרד המועצה המקומית שלך. אם הגשת בקשה באינטרנט, המועצה תשלח את הכרטיס לכתובת שלך.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email