עריכת דין

בית משפט
עריכת דין

המדריך למציאת עורך הדין הטוב ביותר לנזקי גוף

נזק גוף יכול להיות אירוע משנה חיים, הנובע מאירועים שונים כגון תאונות דרכים, תקלות במקום העבודה או נפילות בשטח ציבורי. הוא מתייחס לנזק הפיזי או הרגשי שנגרם עקב רשלנות או פעולות מכוונות של אחר.

עו
עריכת דין

במה עוד פלילי יכול לעזור?

עולם המשפט טומן בחובו המון מורכבויות, וזה נכון במיוחד כשאנו מדברים על התחום הפלילי.עורכי דין פליליים משקיעים שנים רבות בהתמקצעות והבנת הניואנסים הקטנים ביותר בעולם המשפט הפלילי, מכיוון שכל פרט קטן יכול להכריע את הכף לכאן או לכאן, ולהשפיע על חיים של אנשים בסופו של יום. אם שאלתם את עצמכם במה עו"ד פלילי יכול לעזור, המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם! קריאה מועילה.

עריכת דין

חיסיון עורך דין – לקוח, כשהלקוח נאשם בפלילים

חסיון עורך דין לקוח הוא עיקרון חשוב במשפט הישראלי, המגן על חופש הדיבור בין לקוח לעורך דינו. העיקרון מבוסס על ההנחה כי זכות הלקוח לקבל ייעוץ משפטי יעיל תושפע לרעה אם ידע כי כל מה שיאמר לעורך דינו עשוי להיות חשוף בפני הרשויות.

עריכת דין

איך תבחרו עו"ד לענייני תעבורה

בחירת עורך הדין הנכון היא לא עניין של מה בכך. למעשה, על הבחירה להיות עד כמה שיותר מדויקת, מאחר שבסופו של דבר מדובר בדיני תעבורה.

עריכת דין

בחירה נכונה של עורך דין פלילי

רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי עולם המשפט הפלילי מתייחס ושמור לעבריינים מקצועיים ומשפחות פשע בלבד. אולם, המציאות מוכיחה כי גם אזרחים נורמטיביים רבים מסתבכים בפלילים

עריכת דין

עורך דין להתמודד בתביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן עניין שאין להקל בו ראש, הן קיימות בכדי לפצות אותנו על נזקים כאלו ואחרים אשר נגרמו לנו על לא כל עוול בכפינו.