פודקאסטים הם דרך מצוינת ללמוד על נושא או למצוא נושאים חדשים לחקור

פודקאסטים הם דרך מצוינת לחלוק את הידע שלך עם העולם. במאמר זה אשתף אתכם כיצד להכין פודקאסט.

– חקור את הנושא שלך ומצא את המומחים הטובים ביותר בתחום

– מצא סיפור מעניין

– כתוב תסריט למה שאתה רוצה לומר

– הקלט וערוך את הפודקאסט שלך

פודקאסטים הם דרך מצוינת לחנך ולבדר את הקהל שלך בו זמנית. אתה יכול ליצור פודקאסט בדרכים רבות, אבל היום נתמקד כיצד ליצור פודקאסט באמצעות Audacity.

Audacity הוא עורך שמע בקוד פתוח המאפשר לך להקליט, לערוך ולשמור את עבודתך במספר פורמטים. יש לו גם ממיר אודיו המאפשר לייצא את העבודה שלך כקובץ mp3.

השלב הראשון הוא להוריד את התוכנה מאתר audacity ולהתקין אותה במחשב או במחשב הנייד. לאחר ההתקנה, פתח אותו ועבור על המדריך עד שתרגיש בנוח עם איך זה עובד.

לאחר ההדרכה, אנו ממליצים להתחיל עם פרויקט חדש כדי שתוכל להתרגל להקליט לתוך Audacity לפני שתעבור לעריכה ו

פודקאסטים הם דרך מצוינת להגיע לקהל ולשתף את המסר שלך. אתה יכול ליצור פודקאסט בכמה שלבים פשוטים.

שלב 1: צור מתאר.

שלב 2: הקלט את הפודקאסט.

שלב 3: ערוך את הפודקאסט.

שלב 4: פרסם את הפודקאסט.

פודקאסטים הם קבצי שמע שניתן להאזין להם במחשב או במכשיר הנייד שלך. הם בדרך כלל מוקלטים ועורכים כדי לחלוק את מחשבותיו, דעותיו וסיפוריו של אדם עם העולם. ניתן להוריד פודקאסטים מ-iTunes או דרך הזנות RSS.

חלק מהפודקאסטים פופולריים יותר מאחרים בהתאם לנושא שהם מכסים, בתדירות שהם מוציאים פרקים ואיכות התוכן. כמה פודקאסטים פופולריים כוללים:

– סדרתי (פודקאסט פשע אמיתי)

החיים האמריקאים האלה

– Radiolab

– אוויר צח

פודקאסטים הם סוג של מדיה אפיזודית שניתן להאזין לה תוך כדי תנועה, במכונית או בבית. הם בדרך כלל קבצי אודיו המשוחררים כפרקים בודדים וזמינים להורדה דרך iTunes, Google Play Music, Spotify ואפליקציות פודקאסטים אחרות.

אין גישה אחת שמתאימה לכולם להכנת פודקאסטים. התהליך יכול להשתנות מאדם לאדם בהתאם לסגנון שלו ולמה שהוא רוצה שתהיה התוצאה הסופית. השלבים הבאים מתארים כמה מהיסודות ליצירת פודקאסט:

1) כתוב מתווה לפודקאסט שלך

2) הקלט את עצמך מדבר

3) ערוך את ההקלטה שלך

4) הוסף מוזיקה או אפקטים קוליים

5) הוסף שירי אינטרו ואאוטרו

6) פרסם אותו

ישנן דרכים רבות ליצור פודקאסט, אך הדרך הנפוצה ביותר היא להקליט אודיו או וידאו ולהעלות אותו לשירות אירוח כמו SoundCloud. אתה יכול גם להשתמש בשירות כמו Audacity כדי לערוך ולערבב את האודיו או הווידאו שלך.

השלב הראשון בהכנת פודקאסט הוא החלטה על סוג הפודקאסט שברצונך לעשות. ישנם שלושה סוגים: ראיון, מונולוג ושולחן עגול. פודקאסט ראיון מורכב מאדם אחד שמדבר על הנושא שלו עם מראיין ששואל שאלות להבהרה. מונולוג הוא כאשר אדם אחד מדבר על הנושא שלו ללא הפרעה מאדם אחר או מנחה. שולחן עגול הוא כאשר מספר אנשים מדברים על הנושאים שלהם בו-זמנית אחד עם השני, אך לא עם מראיין או מנחה.

פודקאסט הוא סדרה של קבצי אודיו דיגיטליים אשר מורידים או מוזרמים דרך האינטרנט. פודקאסטים יכולים להיעשות על ידי כל אחד עם מחשב ומיקרופון, אבל הם נוצרים לרוב על ידי אנשי מקצוע שיש להם זמן ליצור תוכן ולערוך אותו.

פודקאסטים הם דרך מצוינת למשוך קהל על בסיס קבוע. הם גם מציעים הזדמנות למאזינים לשתף את מחשבותיהם ודעותיהם באמצעות הערות, פוסטים במדיה חברתית או מיילים.

יצירת פודקאסט אינה מסובכת כמו שזה נשמע. זה רק על הקלטת אודיו והוספת קצת מוזיקה או אפקטים קוליים.

ישנן דרכים רבות ליצור פודקאסט, אך הפופולרית שבהן היא שימוש בתוכנות כמו GarageBand, Audacity או Adobe Audition. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקליט את הקול שלך ואז להוסיף קצת מוזיקה או אפקטים קוליים ברקע.

אתה יכול גם להשתמש בתוכנות אחרות כמו Screenflow עבור Mac, Camtasia עבור Mac, או Screencast-o-matic עבור Windows. הם מאפשרים לך להקליט את המסך והקול שלך בו זמנית, מה שמקל על יצירת סרטון הדרכה כיצד ליצור פודקאסט.

פודקאסט הוא סוג של קובץ שמע דיגיטלי שניתן להוריד או להזרים באינטרנט. בדרך כלל מדובר בסדרה אפיזודית המשתפת מידע, רעיונות וסיפורים בפורמט סדרתי.

פודקאסט זמין בדרך כלל לפי דרישה וניתן להאזין לו בכל מחשב או מכשיר נייד. פודקאסטים הם בדרך כלל בחינם להורדה ולהאזנה, אך למאזין חייבת להיות דרך לנגן את הקובץ (למשל, iTunes).

פודקאסטים הם לרוב סדרות אפיזודיות המשתפות מידע, רעיונות וסיפורים בפורמט סדרתי. הפרקים משוחררים בדרך כלל לסירוגין עם כמה פערים ביניהם.

שתפו פוסט זה