פיגום אלומיניום להשכרה בחדרה

מחפשים גורם מקצועי לשכור ממנו פיגום באזור חדרה? לפני שאתם ניגשים לדלפק ההזמנות, כדאי להבין לפני כן מהו הפיגום המתאים לכם ביותר ואת זה אתם צריכים לעשות בליווי גורם מורשה בתחום של בניית פיגומים וכן בייעוץ של מהנדס בניין. עולם הפיגומים הוא עולם מגוון מאוד, המציע מגוון רחב של פיגומים הנסמכים על הקרקע, לצד פיגומים המקובעים לקירות המבנה וכלה בפיגומים הנמתחים מגג המבנה ומאפשרים ניידות מלאה על פני שטח הפנים של הבניין. מעבר לזה, פיגומים שונים עומדים בתקנים שונים ועשויים מחומרים שונים – את כל זה אתם חייבים לברר לפני שאתם מחפשים פיגום אלומיניום להשכרה בחדרה.

חומר הגלם ממנו עשוי הפיגום

באופן מסורתי, פיגומים עשויים מפלדה נקודה מיוצרים על ידי חברה המתמחה בתחום פיגומים האלומיניום כמו זקיף פיגומים. הפלדה היא המתכת החזקה ביותר ולכן יכולה לספק את החוזק המבני הרב ביותר בכל פיגום ובכל מידה. יחד עם זאת, הפלדה היא גם מתכת מאוד כבדה ולעיתים כובד משקלה יוצר בעצמו פגיעה בשלמות החוזק המבני של הפיגום כולו. הדור החדש של הפיגומים כולל בתוכו גם פיגומים מסוגים שונים, אשר עשויים דווקא מאלומיניום. האלומיניום גם היא מתכת חזקה מאוד, אבל יש לה יתרון גדול מאוד מבחינת המשקל העצמי. האלומיניום היא מתכת קלה הרבה יותר מפלדה, מה שמקל מאוד על תהליך הבנייה וגם מפחית את עומס משקל העצמי של הפיגום.

אחרי שאמרנו את זה, לא כל פיגום יכול להיות מיוצר מאלומיניום ובפיגומים הנמתחים על פני חזיתות גדולות במיוחד, עדיין ישנה עדיפות לפיגום זקפים עשוי פלדה. בין זה ובין פיגום עץ קטן, ישנו טווח עצום של פיגומים שאת רובם ניתן בהחלט לייצר מאלומיניום. פיגומי אלומיניום גם זוכים לעמידה מלאה בתקן האירופאי, שנחשב לתקן המתקדם ביותר היום, ומכסה גם את נושא החוזק המבני של כל רכיב ורכיב, גם את החוזק המבני של הפיגום כולו כאשר הוא בנוי, וגם התייחסות מלאה לכל אחד מהרכיבים כמו אזנים, מחברים, משטחי דריכה וכדומה. במרבית המקרים, כאשר תזמינו פיגום אלומיניום להשכרה בחדרה, מה שיוצע לכם הוא פיגום נייד שיכול לשרת אתכם נאמנה בחללי פנים ובשלל פרויקטים על מעטפת החוץ של המבנה.

מי קובע את סוג הפיגום הנדרש?

כאמור, לפני שאתם ניגשים למשימה של הזמנת פיגום אלומיניום להשכרה בחדרה, חשוב שתעברו את התהליך ההנדסי המקצועי הנדרש לשם כך ובראשו ייעוץ של מהנדס בניין מוסמך. למעשה, לא מדובר באפשרות שעומד בפניכם, אלא בחובה. כל החלטה לגבי הפיגום הנדרש לכל פרויקט היא החלטה שצריכה להתקבל על ידי מהנדס בניין מוסמך ולקבל את אישורו הרשמי. את הפיגום עצמו יש לבנות בסיוע בונה פיגומים מורשה וכן לעגן מדיניות בדיקה שגרתית של הפיגום על ידי מנהל העבודה בפרויקט. את כל הנושאים האלה עליכם להבין עד הסוף לפני שאתם מאפשרים למי מהעובדים לעלות על פיגום.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים