קרדיט תמונה: freepik

פתרון שימושי ואסתטי לחללי משרדים

מקומות עבודה רבים נמצאים בנקודת מפנה בהקשר של אפקטיביות העבודה. כולם מבינים כי החלל שבו העובדים נמצאים הוא זה שמשליך בצורה מסוימת על איכות העבודה. ברגע שהחלל שבו העובד נמצא הוא נוח ונעים, זה יבוא לידיי ביטוי גם באיכות העבודה של העובד. מהסיבה הזאת כל בעל עסק מוצא את עצמו בנקודת מפנה שבה הוא נאלץ לעשות שינויים תכופים. חללי עבודה פתוחים הפכו להיות למנת חלק של מקומות עבודה רבים. אך איך אפשר להפוך את העבודה בחלל פתוח לעבודה יעילה?

 

החשיבות של מחיצות בחללי עבודה משותפים

כל מי שמגיע לחלל עבודה משותף עלול ללכת לאיבוד. הסיבה היא שאין אף הפרדה בין העובדים, ונראה כי כולם עושים בדיוק אותה הדרך. מחיצות יכולות לסייע על מנת ליצור הפרדה בין העובדים, ולהבהיר בדיוק מהי ההיררכיה במקום העבודה. לכל עובד תהיה את הפרטיות שלו, אך מצד שני הנראות של המשרד לא תיפגע. המחיצות משתלבות בצורה מעולה בחלל הפתוח, ומאפשרות עבודה אידיאלית.

 

מגוון רחב של פתרונות חציצה באיכות גבוהה

אולי אתם מכירים סוג אחד של מחיצות, אך קיימים מספר רב של סוגי מחיצות. השאיפה היא להתאים לכל חלל עבודה את סוג המחיצה שמתאימה עבורו. בחלק מהמקרים עדיף להשתמש במחיצות העשויות מפלסטיק, ובמקרים אחרים דווקא מחיצות מזכוכית יעשו את העבודה. אילו סוגים עוד קיימים? ישנה מחיצה העשויה מזכוכית, ישנה מחיצה אקוסטית שמבודדת רעש וישנה מחיצה ניידת שניתן לשנע ממקום למקום. כך אחד יכול לבחור את המחיצה שאמורה לעשות את העבודה בצורה הכי טובה.

 

לבודד את סביבת העבודה בסטייל

השילוב של המחיצה ביחד עם שטיחי אריחים למשרד עושים את העבודה על הצד הכי טוב שיש. המחיצות בין אם הן גדולות או קטנות משתלבות כמעט בכל סביבת עבודה. לא תצטרכו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם נאלצים לבצע חישוב מסלול מחדש. כל סביבת העבודה שאליה התרגלו העובדים נשארת רק מוסיפים טוויסט קטן שעושה את ההבדל.

 

מהי העלות של מחיצה לעסק?

הוספת מחיצות לעסק זה לא עניין זול, בטח כאשר הדרישה שלכם תהיה לקבל מחיצות באיכות גבוהה. הרי אין שום סיבה שתתפשרו על האיכות של המחיצות בתוך העסק שלכם. העלות משתנה בהתאם לגודל המחיצה ובהתאם לחומר הגלם שממנה היא עשויה. זה יכול להתחיל מכמה מאות שקלים למחיצה ויכול להגיע עד אלפי שקלים עבור מחיצה אחת בלבד.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כדאי לדעת

פתרון שימושי ואסתטי לחללי משרדים

מקומות עבודה רבים נמצאים בנקודת מפנה בהקשר של אפקטיביות העבודה. כולם מבינים כי החלל שבו העובדים נמצאים הוא זה שמשליך

בלוג

פינוי דירה בחדרה

יש המון סוגי פינויים בישראל, השאלה היא מה המטרות שלכם ואיך אתם מתאימים את המטרה שלכם לפינוי הייעודי- זה שיחלץ

כדאי לדעת

מה עושים עם רהיט לא תקין?

רהיטים לא תקינים עלולים להוות מטרד של ממש. אם לא תדעו מה לעשות איתם, הם עשויים להיות תקועים בדיוק במקום