קוד הלבוש לבית הספר

ההכנות לשנת הלימודים החדשה של כל ילד והורה כוללות את רכישת הציוד הנדרש לבית הספר. הקנייה כוללת: ספרים, מחברות, ילקוט ותלבושת אחידה כפי שמחייב בית הספר. נושא התלבושת האחידה נדון לא פעם, ולאורך השנים יש לו תומכים ומתנגדים, אך כבר עשרות שנים מונהגת תלבושת אחידה ברוב בתי הספר לשמחת מרבית ההורים. 

את תלבושת בית הספר קונים בחנויות המתמחות בכך בדרך כלל, כאלה שבהן ניתן להדפיס את סמל בית הספר. בעונת החורף התלמידים נדרשים להגיע לבית הספר בתלבושת הכוללת חולצה ארוכה או סווטשירט, עליהם מוטבע סמל בית הספר, דבר שמצריך הגעה נוספת אל חנויות הבגדים הללו ורכישה נוספת. 

הילדים שלנו לפעמים גדלים מהר, ולפעמים חולצה שנקנתה בתחילת השנה, הופכת לקטנה מדי בהמשך וצריך לרכוש חולצות נוספות. אין ספק שמדובר במטלה לא פשוטה עבור הורים עסוקים, שנאלצים להגיע לחנויות אלה עם הילדים, לחפש חניה, לעמוד בתור ולהמתין שהחולצות יודפסו עבורם. 

הסמל שיוצר אחדות

תלבושת בית הספר כוללת חולצה, לעיתים בשלל צבעים, ועליה סמל בית הספר. חולצות לבית ספר הן דרכו של המוסד החינוכי לייצר גורם מאחד, שייכות, יכולת לזהות את התלמידים באירועים רבי משתתפים ובטיולים, מניעת תחרות וקנאה בין התלמידים, חיסכון כספי להורים וטשטוש הבדלים סוציו־אקונומיים בין התלמידים במטרה ליצור שוויון.

היום קונים ברשת

הטכנולוגיה באה לעזרתנו בתחומים רבים בחיים והיום יותר מתמיד. הקניות המקוונות באתרים הפכו את הרכישות לקלות יותר ומהירות יותר, בלי מאמץ ובלי לצאת מהבית. גם את התלבושת האחידה ניתן היום לרכוש באתרים השונים בקלות ובלחיצת כפתור בנוחיות ביתכם, החולצות מגיעות אליכם הביתה והמחיר אפילו נמוך יותר מרכישה בחנות. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור בקטלוג את החולצות הרצויות, את הדגמים, המידות, הצבעים ואת סמל בית הספר. באתרים המספקים חולצות לבית ספר יש מאות ואף אלפי סמלים של בתי ספר, כך שגם הסמל המבוקש על ידכם יימצא שם, הכול במקום אחד. תוכלו לבחור את החולצות לכל עונה, והמשלוח יגיע לביתכם כעבור מספר ימים.  

איך תדעו שהחולצות איכותיות?

פעמים רבות אנו אוהבים לגעת בבגד, להרגיש אותו, לבדוק אם הוא נעים ואם הבד איכותי. כשמדובר ברכישה אונליין, יש צורך לברר אם הבד איכותי מספיק, אם ההדפס של סמל בית הספר יחזיק מעמד במהלך הכביסות ובעיקר אם הספק אמין וניתן לסמוך עליו. חשוב לקנות מאתר ידוע, להשוות את המחירים עם אתרים אחרים ולברר מהם המבצעים הכדאיים לכם. שימו לב להרכב הבד המופיע באתר ולהוראות הכביסה אם יש כאלה, כדי שתוכלו ליהנות מבד איכותי שישמור על צבעו. בדקו שבאתר יש מגוון מספק של מידות, דגמים וצבעים, שיש משלוח לבית הלקוח ואת תקנון האתר, כולל מדיניות הביטולים וההחזרים.  

צילום:PEXELS

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה

בלוג

מה עושים עם הרכב הישן?

אם יש לכם רכב ישן שאתם כבר רוצים להיפטר ממנו, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בכל האפשרויות העומדות