קלנועית: הרבה יותר מאשר כלי רכב

רכבי הקלנועית, על פי ההגדרה הבסיסית, הם כלי רכב חשמליים קטנים המיועד לאחד או שני נוסעים. עבור אלו הזקוקים לקלנועית – קשישים, אנשים עם קשיי התניידות וכיוצא בזה – מדובר בעולם ומלואו. לכן אי אפשר להתפשר בסוג הקלנועית שבוחרים, וגם לא בחברה שמספקת אותו. חברה כמו חשמלית-ריידר, הנחשבת לשם דבר בישראל בתחום.

עשרות שנים של רכבים חשמליים

חשמלית-ריידר בע"מ פועלת בשדה המשחק בישראל מאז 1979, עת החלה לפעול כיצרנית של כלי רכב חשמליים לניידות בתחומי ערים, מושבים או קיבוצים. עובדה זו הופכת אותה למעשה לוותיקה בישראל בתחום, ולחברה שקבעה במידה רבה את הסטנדרטים המקובלים כיום.

במרוצת השנים, חשמלית-ריידר המשיכה לגדול ולהתפתח. היא הגדילה את היצע הקלנועיות שלה, אך ללא התפשרות באיכות. מאז ועד היום הקלנועיות המסופקות על ידי עחברה נחשבות לבטיחותיות בכל קנה מידה, תוך שהן עומדות בתקנים המחמירים ביותר בתחומי הבטיחות והאיכות.

המשמעות ברורה: ניתן לבחור בקלנועית אחת מבין ההיצע הרחב של חשמלית-ריידר בע"מ בלב שקט, תוך ידיעה שמדובר ברכבים של החברות העומדות בחוד החנית בתחום בעולם. לראיה, חשמלית-ריידר בע"מ היא הנציגה היחידה בישראל של חברת מריץ הטאיוונית, הנחשבת לדעת רבים לטובה בתחומה בעולם.

גם בקלנועית – אין טוב ממראה עיניים

בניגוד למוצרים רבים אחרים, קלנועית מומלץ שלא לבחור רק על פי תחושת בטן, סרטון או תיאור טכני. חשוב לראות את הקלנועית באופן בלתי מתווך, להתרשם מהממדים שלה, מצורת הנהיגה בה וכן הלאה. ממש כמו כשבוחרים כל רכב אחר.

קטלוג הקלנועיות של החברה כולל קלנועית לנוסע יחיד או לזוג, קלנועית מתקפלת, קלנועית בעלת כסאות ממונעים וכן הלאה. על רקע ההיצע הרחב, חשמלית-ריידר בע"מ מאפשרת ללקוחותיה להתרשם מכלל דגמי הקלנועיות בצורה ישירה. 

אתם יכולים לפנות לחברה לקבלת ייעוץ או הדגמה בביתכם, ללא כל תשלום או התחייבות. כך תדעו עד כמה הקלנועית מתאימה לכם ומהם הדגמים שיכולים להיות אידיאליים עבורכם.

רוכשים קלנועית מבלי לרוקן את החסכונות

על פניו רכישת קלנועיות אינה דבר של מה בכך, אולם יש כמה דרכים להוזיל את העלויות. הראשונה היא לקבל מימון ברכישת הקלנועית מגורמים שונים: לדוגמה משרד הביטחון עבור נכי צה"ל, או המוסד לביטוח לאומי כשיש פגיעה מהותית ברמת התפקוד העצמאי ובהתקיים תנאים נוספים.

חשמלית-ריידר בע"מ מאפשרת להוזיל את העלויות עוד יותר. כלי הרכב והאביזרים המשווקים על ידי החברה מגיעים עם תג מחיר סביר בהחלט, כך שאפשר להצטייד בהם מבלי לרוקן את החסכונות. בנוסף לכך ניתן לרכוש דרך החברה רכב יד שנייה, במחיר מוזל בעשרות אחוזים לפחות.

אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית, לכל צורך שהוא, באפשרותכם ליצור קשר עם החברה, להתרשם ממגוון כלי הרכב הרחב ולקבל מאנשיה את כל הסיוע וההדרכה הנדרשים.

צילום:Pixabay

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה

בלוג

מה עושים עם הרכב הישן?

אם יש לכם רכב ישן שאתם כבר רוצים להיפטר ממנו, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בכל האפשרויות העומדות