קלנועית: הרבה יותר מאשר כלי רכב

רכבי הקלנועית, על פי ההגדרה הבסיסית, הם כלי רכב חשמליים קטנים המיועד לאחד או שני נוסעים. עבור אלו הזקוקים לקלנועית – קשישים, אנשים עם קשיי התניידות וכיוצא בזה – מדובר בעולם ומלואו. לכן אי אפשר להתפשר בסוג הקלנועית שבוחרים, וגם לא בחברה שמספקת אותו. חברה כמו חשמלית-ריידר, הנחשבת לשם דבר בישראל בתחום.

עשרות שנים של רכבים חשמליים

חשמלית-ריידר בע"מ פועלת בשדה המשחק בישראל מאז 1979, עת החלה לפעול כיצרנית של כלי רכב חשמליים לניידות בתחומי ערים, מושבים או קיבוצים. עובדה זו הופכת אותה למעשה לוותיקה בישראל בתחום, ולחברה שקבעה במידה רבה את הסטנדרטים המקובלים כיום.

במרוצת השנים, חשמלית-ריידר המשיכה לגדול ולהתפתח. היא הגדילה את היצע הקלנועיות שלה, אך ללא התפשרות באיכות. מאז ועד היום הקלנועיות המסופקות על ידי עחברה נחשבות לבטיחותיות בכל קנה מידה, תוך שהן עומדות בתקנים המחמירים ביותר בתחומי הבטיחות והאיכות.

המשמעות ברורה: ניתן לבחור בקלנועית אחת מבין ההיצע הרחב של חשמלית-ריידר בע"מ בלב שקט, תוך ידיעה שמדובר ברכבים של החברות העומדות בחוד החנית בתחום בעולם. לראיה, חשמלית-ריידר בע"מ היא הנציגה היחידה בישראל של חברת מריץ הטאיוונית, הנחשבת לדעת רבים לטובה בתחומה בעולם.

גם בקלנועית – אין טוב ממראה עיניים

בניגוד למוצרים רבים אחרים, קלנועית מומלץ שלא לבחור רק על פי תחושת בטן, סרטון או תיאור טכני. חשוב לראות את הקלנועית באופן בלתי מתווך, להתרשם מהממדים שלה, מצורת הנהיגה בה וכן הלאה. ממש כמו כשבוחרים כל רכב אחר.

קטלוג הקלנועיות של החברה כולל קלנועית לנוסע יחיד או לזוג, קלנועית מתקפלת, קלנועית בעלת כסאות ממונעים וכן הלאה. על רקע ההיצע הרחב, חשמלית-ריידר בע"מ מאפשרת ללקוחותיה להתרשם מכלל דגמי הקלנועיות בצורה ישירה. 

אתם יכולים לפנות לחברה לקבלת ייעוץ או הדגמה בביתכם, ללא כל תשלום או התחייבות. כך תדעו עד כמה הקלנועית מתאימה לכם ומהם הדגמים שיכולים להיות אידיאליים עבורכם.

רוכשים קלנועית מבלי לרוקן את החסכונות

על פניו רכישת קלנועיות אינה דבר של מה בכך, אולם יש כמה דרכים להוזיל את העלויות. הראשונה היא לקבל מימון ברכישת הקלנועית מגורמים שונים: לדוגמה משרד הביטחון עבור נכי צה"ל, או המוסד לביטוח לאומי כשיש פגיעה מהותית ברמת התפקוד העצמאי ובהתקיים תנאים נוספים.

חשמלית-ריידר בע"מ מאפשרת להוזיל את העלויות עוד יותר. כלי הרכב והאביזרים המשווקים על ידי החברה מגיעים עם תג מחיר סביר בהחלט, כך שאפשר להצטייד בהם מבלי לרוקן את החסכונות. בנוסף לכך ניתן לרכוש דרך החברה רכב יד שנייה, במחיר מוזל בעשרות אחוזים לפחות.

אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית, לכל צורך שהוא, באפשרותכם ליצור קשר עם החברה, להתרשם ממגוון כלי הרכב הרחב ולקבל מאנשיה את כל הסיוע וההדרכה הנדרשים.

צילום:Pixabay
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
איפור קבוע לעומת איפור זמני: בחירת האפשרות הנכונה עבורך

בחירת סגנון האיפור הנכון – קבוע או זמני – היא יותר מעניין של העדפה; זו החלטה המשפיעה באופן משמעותי על השגרה היומית שלך, המראה שלך והביטחון העצמי שלך. בעולם המהיר של ימינו, הפיתוי להתעורר עם מראה ללא רבב הוא בלתי ניתן להכחשה, מה שהופך איפור קבוע לאופציה אטרקטיבית עבור רבים. עם זאת, הגיוון והאופי החולף של איפור זמני מחזיקים בערעור נצחי. מאמר זה צולל ליתרונות ולחסרונות של איפור פנים קבוע וזמני כאחד, תוך הדגשת החשיבות של יישור הבחירה שלך עם הצרכים האישיים שלך, אורח החיים וההעדפות שלך. מהבנת הניואנסים של כל סוג איפור ועד התחשבות בגורמים כמו סוג עור ותקציב, אנו מנחים אותך לקבלת החלטה מושכלת. בין אם אתה איש מקצוע פעיל המחפש פתרון לחיסכון בזמן או מישהו שמטפח את היכולת לשנות את המראה שלו כרצונו, מציאת גישת האיפור הנכונה יכולה לשפר את חייך בדרכים בלתי צפויות.

שמלת כלה
בלוג
טיפים לבחירת שמלת כלה בוהו שיק שתהפוך את היום הגדול למושלם

דמיינו שמלת כלה המשלבת את האלגנטיות של העבר עם הקסם החופשי של ההווה. שמלה שלוחשת סיפורי רומנטיקה והרפתקאות דרך הבד, העיצוב והפרטים שלה. זו המהות של שמלת כלה בוהו שיקית, בחירה שמדברת לכלות שרוצות שהיום הגדול שלהן יהיה קסום וייחודי כמו סיפור האהבה שלהן. מבדים זורמים שרוקדים עם הרוח ועד תחרה מורכבת ששוזרת סיפורים על יופי על-זמני, אסתטיקת הבוהו שיק מציעה אלטרנטיבה חלומית לבגדי הכלה המסורתיים.

אנרגיה סולארית
בלוג
האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורך? כל מה שצריך לדעת

בעוד השמש מלטפת את האופק בחיבוק החם שלה, טרנספורמציה מהפכנית מתרחשת על גגות ברחבי העולם. עידן האנרגיה המתחדשת מתקרב, ובחזית שלו נמצאת המהפכה הסולארית, המשנה את האופן שבו אנו מפעילים את בתינו ועדים לטביעת הרגל הכלכלית והאקולוגית שלנו על פני כדור הארץ. הפיתוי לרתום את האנרגיה האינסופית של השמש שבה את לב בעלי בתים בכל מקום, והוביל רבים להרהר בשאלה אחת משמעותית: האם מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הנכונה עבורי? היציאה למסע ירוק זה מבטיחה לא רק להאיר את משכנכם באנרגיה בת קיימא, אלא גם מציעה מגדלור של תקווה לסביבה שלנו. חקירה זו תחשוף את שכבות שיקולי העלות, תחשוף את הפוטנציאל לחיסכון משמעותי בחשבון האנרגיה, ותעמיק בקדושה הסביבתית המוענקת לנו באמצעות אימוץ האנרגיה הסולארית. יתר על כן, הוא ישפוך אור על מסע התחזוקה של השקעה כזו ועל התמריצים הממשלתיים המופעלים כדי לעודד קפיצה זו לעבר קיימות. אז כשהעולם פונה לעבר עתיד בהיר ונקי יותר, בואו לנווט בנתיב המאור של האנרגיה הסולארית ונגלה אם זו אכן ההשקעה הנכונה לבית שלכם.

חידוש הבית לקראת הפסח

עם בוא עונת ההתחדשות, בתי אב רבים בישראל מתחילים במסורת של ניקיון ורענון בתיהם לקראת חג הפסח. תקופה זו אינה עוסקת רק בסדר פיזי אלא גם מסמלת ניקיון רוחני עמוק יותר, שיוצר מקום להתחלות חדשות. מאמר זה נועד להדריך אתכם במסע ההתחדשות הזה. קראו