קניות באינטרנט היא דרך מצוינת לקנות מוצרים מבלי לצאת מהבית

לשלם עבור קניות באינטרנט זה כאב.

אנחנו מופגזים כל הזמן בהצעות להירשם לשיטות תשלום חדשות, וזה מבלבל וגוזל זמן.

ביצוע תשלומים הוא גם לא נוח מכיוון שעלינו לזכור את הסיסמאות שלנו ולעקוב אחר מספרי כרטיסי אשראי מרובים.

כאן מגיע הארנק הנייד שימושי!

ארנק נייד מאפשר לך לאחסן את כל פרטי התשלום שלך בטלפון ולבצע תשלומים בכמה הקשות.

עם אפשרות זו, קל לשלם עבור קניות מקוונות, כמו גם קניות בחנות.

עם עליית הקניות באינטרנט, חשוב לוודא שפרטי כרטיס האשראי שלך בטוחים. יש הרבה דרכים לעשות את זה, אבל הנה כמה מהטובות ביותר.

1) השתמש בכרטיס אשראי עם הגנת שבב ו-PIN: כרטיסים אלה הם בדיוק כמו כרטיס חיוב, אבל יש בהם שבב שהופך אותם לאבטחים יותר מכרטיסים רגילים. אם אתה משתמש באחד מהכרטיסים הללו בחנות מקוונת התומכת בטכנולוגיית שבבים ו-PIN, אז תוכל להזין את מספר הזיהוי האישי שלך (PIN) בדף התשלום של האתר לצורך אבטחה נוספת.

2) השתמש באפליקציה עבור חשבון הבנק שלך:

3) השתמש באפליקציה עבור כרטיס האשראי שלך:

4) השתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN): VPN יכול לעזור

ישנם יתרונות רבים לתשלום על קניות מקוונות בכרטיס אשראי. היתרון הראשון והברור ביותר הוא שהרכישה מכוסה על ידי חברת האשראי. אם יש לך בעיה עם המוצר, אתה יכול לערער עליה עם חברת כרטיסי האשראי שלך והם יפעלו כדי לקבל את כספך בחזרה. יתרון נוסף הוא שכאשר אתה משלם בכרטיס אשראי, אתה יכול בדרך כלל לצבור נקודות או מיילים שיוכלו לשמש לנסיעות עתידיות או הטבות אחרות.

החיסרון בשימוש בכרטיס אשראי הוא שחלק מהכרטיסים גובים עמלה שנתית שעלולה להיות יקרה. יש גם כמה רכישות שלא ניתן לבצע בכרטיס אשראי, כמו בנזין או פריטים מ-Craigslist.

ישנן דרכים רבות לשלם עבור פריטים באינטרנט. הרבה אנשים משתמשים בכרטיסי אשראי, אבל חלקם מעדיפים להשתמש בכרטיסי החיוב שלהם. אחרים בוחרים ב-PayPal, Apple Pay או Google Wallet.

בחלק זה נדבר על הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט.

כולנו יודעים שקניות באינטרנט זה מאוד נוח. אתה יכול לקנות בכל זמן ובכל מקום ויש הרבה אפשרויות לבחירה. אבל מה לגבי תשלום עבור הפריטים שאתה רוכש? האם צריך לשלם במזומן או בכרטיס אשראי? אם אתה משתמש בכרטיס אשראי, ייתכן שתחויב בתשלום נוסף. אז מהי הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט?

הדרך הנפוצה והנוחה ביותר לשלם עבור הרכישות שלך היא באמצעות כרטיס חיוב. זה לא יגבה עמלות נוספות כמו כרטיסי אשראי ויש לו מגבלות נמוכות יותר מאלה של כרטיסי אשראי, מה שאומר שלמישהו יהיה קשה יותר לגנוב את הכסף שלך אם במקרה ישים את ידו על מספר כרטיס החיוב שלך.

חלק זה ילמד אותך כיצד להימנע מעמלות גבוהות בכרטיס אשראי ולחסוך כסף בקניות המקוונות שלך.

תשלום עבור רכישה מקוונת בכרטיס אשראי הוא לא תמיד האפשרות הזולה ביותר. ישנן דרכים אחרות לשלם עבור הרכישה שלך שיכולות לחסוך לך כסף. לדוגמה, אם אתה קונה משהו מקמעונאי שמציע מזומן במשלוח, אז אתה לא צריך לשלם שום דבר מראש והחברה תספק את המוצר עד פתח ביתך.

הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט היא להשתמש בכרטיס אשראי.

הסיבה לכך שזו האפשרות הטובה ביותר היא כי אתה מקבל הרבה הטבות, כגון:

-אינך צריך לשלם עמלות נוספות.

-אתה יכול לצבור נקודות ותגמולים.

-אתה יכול להשתמש בכרטיס שלך בכל מקום, לא רק באינטרנט.

בעבר, הקונים נאלצו להמתין למשלוח הפריטים שביקשו לרכוש. אולם כיום, יותר ויותר אנשים מעדיפים לשלם עבור הרכישות שלהם באינטרנט. זאת בשל הנוחות שהוא מציע.

יש כמה דרכים שבהן אתה יכול לשלם עבור הקניות שלך באינטרנט. הדרך הנפוצה ביותר היא באמצעות כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך. אתה יכול גם להשתמש ב-PayPal אם יש לך חשבון אצלם וכן חשבון בנק שמקושר אליו. ישנן גם שיטות תשלום נוספות כגון תשלום באמצעות Amazon Pay, Apple Pay או Google Pay אשר משמשות בעיקר במכשירים ניידים כגון סמארטפונים וטאבלטים.

הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט היא באמצעות כרטיס אשראי. כרטיסי אשראי הם חלק מרכזי מהדרך בה אנו מבצעים תשלומים והם לא הולכים לשום מקום בקרוב.

כרטיסי אשראי נוחים כי אתה יכול להשתמש בהם בכל חנות או אתר שמקבלים אותם, ואתה לא צריך לסחוב איתך כסף מזומן. יש להם גם הגנה מפני הונאה, מה שאומר שאם מישהו גונב את מספר הכרטיס שלך, הבנק יחזיר לך על כל רכישה לא מורשות.

תשלום בכרטיס אשראי גם נותן לך נקודות בתוכנית התגמולים שלך – אז זה כמו לקבל כסף בחינם!

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים