קניות באינטרנט היא טרנד שקיים כבר זמן מה

אנחנו יכולים לקנות באינטרנט ללא צורך בכרטיסי אשראי או מזומן. אנו יכולים לשלם עבור סחורות ושירותים באמצעות חשבונות הבנק, כרטיסי החיוב והארנקים המקוונים שלנו.

הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט היא להשתמש בכרטיס האשראי שלך. כרטיסי אשראי מציעים מספר יתרונות על פני שיטות תשלום אחרות שהופכות אותם לדרך הפופולרית ביותר לתשלום עבור סחורות ושירותים באינטרנט.

חברות כרטיסי האשראי גם אינן מחמירות כמו בנקים בכל הנוגע לאימות זהותך או בדיקת תקפות פרטי החשבון שלך. זה הופך אותם לאפשרות בטוחה כשאתה מבצע קניות באתר שמציע הגנה מועטה או ללא הגנה מפני רמאים.

תשלום עבור קניות באינטרנט הוא חלק בלתי נמנע מחיינו. אבל ככל שאנו צוללים עמוק יותר לתוך העולם הווירטואלי, זה הופך להיות קשה יותר למצוא דרך לשלם עבור הרכישות שלנו.

שיטות התשלום התפתחו במהלך השנים, כאשר כרטיסי אשראי ו-PayPal הם הפופולריים ביותר. אבל אלה לא הדרכים היחידות לשלם עבור קניות באינטרנט. ישנן שיטות תשלום אחרות שאולי לא ידעת עליהן ושכדאי לך לשקול להשתמש בהן כדי להפוך את חווית הקנייה שלך לטובה ובטוחה יותר.

לא תמיד קל לשלם עבור הזמנה מקוונת. אתה צריך לחכות להעברת הכסף מחשבון הבנק שלך ואז אתה צריך להזין שוב את כל הפרטים ולאשר את העסקה.

שיטות תשלום כגון Apple Pay, Android Pay ו-Samsung Pay נוחות מכיוון שאתה יכול להשתמש בהן במכשיר נייד מבלי לעבור את כל השלבים הללו.

החיסרון היחיד הוא שהם עדיין לא זמינים בכל מקום. במדינות מסוימות, זה לא אפשרי כלל.

אפשר לחסוך הרבה כסף בקניות באינטרנט על ידי שימוש באמצעי התשלום הנכונים. ישנן דרכים רבות לשלם עבור קניות באינטרנט, אשר משתנות מבחינת נוחות ועלות.

הדרך הנוחה ביותר לשלם עבור קניות באינטרנט היא באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב, שזו גם האפשרות הזולה ביותר. עם זאת, לשיטה זו יש חיסרון בכך שאתה צריך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך בכל פעם שאתה מבצע הזמנה, מה שיכול להיות מתסכל.

PayPal אינה נוחה כמו כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב מכיוון שאתה צריך כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה כדי להשתמש בה. אבל הוא מציע הגנה רבה יותר מאשר אפשרויות אחרות מכיוון שהסוחר אינו מקבל את פרטי כרטיס האשראי או פרטי חשבון הבנק שלך כאשר אתה משתמש ב-PayPal.

מזומן במשלוח היא אפשרות נוספת לתשלום עבור קניות מקוונות

קניות מקוונות קיימות כבר די הרבה זמן, והן לא הולכות לשום מקום בקרוב. עם הופעת הקניות המקוונות, ישנן דרכים שונות לשלם עבור הפריטים שלך. הדרך הפופולרית ביותר היא באמצעות כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך. עם זאת, ישנן אפשרויות אחרות שעשויות להתעניין בהן גם כן.

אפשרות אחת היא להשתמש ב-PayPal. PayPal מאפשרת לך לשלם עבור הפריטים באמצעות כספים מחשבון הבנק שלך או מיתרת PayPal. אם אתה רוצה להשתמש באמצעי תשלום זה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להזין את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך באתר לפני היציאה. לאחר שתעשה זאת, הכסף יועבר אוטומטית מחשבונך ללא עלות נוספת עבורך.

אפשרות נוספת לקונים מקוונים נקראת כרטיסים משולמים מראש (או כרטיסי מתנה).

קניות באינטרנט שינתה את הדרך בה אנו קונים מוצרים. כעת אנו יכולים להזמין כל דבר מכל מקום ובכל זמן, ולקבל אותו עד פתח ביתנו. אבל עם הנוחות הזו מגיע עלות. העלויות הגבוהות של משלוח ומשלוח עלולות להכביד על הארנק. כדי להימנע מתשלום יותר ממה שאתה צריך, הנה כמה טיפים כיצד תוכל לחסוך כסף בזמן קניות מקוונות:

1) שקול את העלות הכוללת של הרכישה שלך לפני שאתה קונה משהו – עלויות המשלוח לרוב מוסתרות במחיר של מוצרים ושירותים, אז וודא שאתה יודע מה הן יהיו לפני שאתה מתחיל לקנות.

2) חפשו מבצעים – ישנם אתרים רבים המציעים משלוח חינם או הנחה עבור פריטים מסוימים או אם הרכישה שלך עולה על סכום מסוים.

3) השתמש באתרים המציעים החזר כספי – אתרים אלה יתנו לך

הרעיון מאחורי הדרך החכמה לשלם עבור קניות באינטרנט הוא שאתה לא משלם על רכישות בכרטיס האשראי שלך, אלא בכרטיס שנטען מראש. זה נעשה על מנת למנוע את הטרחה של הזנת מספר כרטיס אשראי וצריך לדאוג אם הוא נשמר בצורה נכונה או לא.

יש הרבה יתרונות לשיטת תשלום זו וגם חסרונות. יתרון אחד הוא שהוא מאובטח יותר מכיוון שאין צורך בסיסמה או PIN. יתרון נוסף הוא שניתן להשתמש בו בכל מקום, ולא רק באינטרנט, מה שמקל אם אין בידכם כרטיס אשראי או מזומן.

אנשים כעת מודעים יותר להרגלי ההוצאות שלהם ומחפשים דרכים לחסוך כסף. אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא באמצעות אתרי קאשבק. אתרים אלה מציעים החזר מזומן על רכישות שבוצעו מקמעונאים מקוונים, כמו אמזון או וולמארט.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להירשם לאתר קאשבק. לאחר שנרשמתם, תקבלו קישור הפניה ייחודי שניתן לשתף עם חברים ובני משפחה שאולי ירצו גם לחסוך כסף בקניות המקוונות שלהם. בכל פעם שהם מבצעים רכישות באמצעות קישור ההפניה שלך, אתה תקבל אוטומטית אחוז מהרכישה כמזומן בחזרה בחשבונך.

ישנם יתרונות רבים בשימוש באתרים אלו:

– אתה יכול להשתמש בהם בעת קניות בכל קמעונאי

– אתה לא צריך לוותר

תשלום עבור קניות באינטרנט הוא נושא שרוב האנשים מכירים היטב. עם זאת, זו לא תמיד הדרך החכמה ביותר לשלם עבור פריטים באינטרנט. לדוגמה, אם אתה מזמין משהו שעולה $10 ובכרטיס האשראי שלך יש 3% עמלת עסקה, אז תחויב $0.30 עבור הרכישה.

ישנן דרכים רבות להתגבר על בעיה זו, כגון שימוש ב-PayPal או באמצעי תשלום אחרים שאין עמלת עסקה הקשורה אליהם.

שתפו פוסט זה