"רגע, אל תזרקו!": כל מה שאפשר לעשות עם חפצים ישנים בבית

אתם יוצאים ממנו בכל בוקר ונכנסים אליו בחזרה בכל ערב, אתם כבר יודעים איפה כל דבר נמצא בדיוק, אבל בכל אופן משהו בכם לא ממש שלם עם המראה של הבית שלכם. הכל נראה לכם ישן ומאובק, העיניים שלכם כבר משתוללות לכל הכיוונים מרוב בלאגן ואיך לומר בעדינות – בא לכם לעשות שינוי משמעותי, מרענן, כזה שיהפוך את הבית שלכם למקום שהרבה יותר נעים להיות בו. מלאכת השינוי תכלול גם פרידה מכמה חפצים ישנים, אבל כדי שלא תרגישו שאתם נפרדים מהם בכאב לב – הכנו לכם כאן כמה אפשרויות מדהימות שתוכלו לממש במקום. אז קדימה, מוכנים? בואו נבדוק מה אפשר לעשות עם כל מה שנערם לכם בתוך הבית בשנים האחרונות!

אלטע זאכן – מהבית אל הרחוב

כולנו מכירים את צעקות האלטע זאכן שאותן ניתן לשמוע בבירור לאורך היום. הרוכלים המפורסמים מסתובבים ברחובות וצועקים את ה"אלטע זאכן" המוכר והידוע, ומי מבין השכנים שמעוניין בכך – מוזמן להוריד לאלטע זאכן את החפצים הישנים שמהם הוא מעוניין להיפטר. ענתיקות מכל סוג כמו כלי כסף ישנים, רהיטים, מוצרי חשמל, שטיחים, שולחנות ועוד מתקבלים בברכה על ידי האלטע זאכן, ואתם בתמורה תקבלו גם כסף מזומן בעבור החפצים הללו.

תרומה לעמותות – כי אם אפשר לעשות למישהו טוב על הלב, אז למה לא?

עמותות רבות פעילות במדינת ישראל ומנסות לדאוג לרווחתם של אנשים נזקקים ברחבי הארץ כולה. עמותות אלו ניזונות גם מתרומות כספיות, אך במקביל גם מתרומות של חפצים ישנים. אותן עמותות מחזיקות בדרך כלל באנשי מקצוע שעובדים עבורה בהתנדבות בעבודות כמו שיפוץ, סיוד, תיקונים ועוד, מה שמאפשר לכל פריט ישן שתעבירו לעמותה לקבל אופי חדש ולשמש את הנזקקים. מדובר כאן מצד אחד על בית מסודר ומהצד השני עזרה משמעותית למישהו שזקוק לעזרה הזו – ובינינו, אין ברכה גדולה יותר מזו.

חפצים ישנים בבית שלכם יכולים לשמש מישהו אחר מבני המשפחה

הדבר שהכי קל לעשות הוא להיפטר מהחפצים הישנים שלכם באופן מידי, על מנת להגיע לכדי בית מסודר במהירות האפשרית, אולם רגע לפני שאתם מזמינים מעלית לכל החפצים שלכם – שווה לשאול בקבוצה המשפחתית בוואטסאפ אם מישהו זקוק למשהו מהחפצים שלכם. לפעמים תופתעו לגלות שבן דוד שלכם בדיוק מתחיל ללמוד בבאר שבע ומחפש ספה ישנה לדירה שלו, או שסבתא לא מוצאת כבר חודשים את החנוכיה שלה וזקוקה לאחת אחרת.

חפצים בבית עם ערך סנטימנטלי – תחשבו פעמיים לפני שאתם זורקים

יש חפצים שנמצאים בבית שלכם שהועברו אליכם בירושה או מתוך רצון לשמר מסורת משפחתית כזו או אחרת, ואלו חפצים שממש לא היינו ממליצים לזרוק או להעביר הלאה, כי בינינו – כמו שהסתדרתם איתם עד עכשיו, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא להם מקום קטן במחסן. תהנו!

קרדיט: depositphotos

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך ניתן למנוע התמכרות להימורים?

התמכרות להימורים מתחילה ברגע שהעיסוק בהם הופך לעיסוק אובססיבי, וכאשר היא הופכת לבעיה רצינית שמשפיעה על העוסקים בה. המכורים להימורים

בלוג

טיפים מנצחים לעיצוב פנים חכם

סביבת המגורים העכשווית דינאמית ומשתנה ללא הרף עם רצונות וצרכים שמתעוררים תוך כדי תנועה. התרחבות המשפחה, ילדים שעוזבים את הבית,

בלוג

איך לארגן ערב צוות בקלות?

הצוות שלכם בחברה עובד ביחד על בסיס יומיומי ובוודאי חשוב לכם לפרגן לו מכל הלב, להעביר מסר של הכרת תודה