רישום הקבלן הוא תהליך המאפשר לממשלה לפקח ולנהל רישום של הקבלנים

קבלנים הם אנשים המספקים שירות לארגון אך אינם מועסקים על ידם. קבלנים צריכים להירשם ב-HMRC אם יש להם מחזור של יותר מ-83,000 פאונד או לספק שירותים ליותר מ-10 לקוחות ב-12 החודשים האחרונים.

HMRC השיקה מערכת רישום מקוונת חדשה לקבלנים שנועדה להקל עליהם את הרישום והבנת ההתחייבויות שלהם. המערכת החדשה תאפשר לקבלנים להירשם בכל עת, לרבות בעת פתיחת העסק שלהם ומתי מגיעים לסף הרישום.

קבלנים הם עמוד השדרה של תעשיות רבות. אך ללא הרישום המתאים, ניתן לנצל את עבודתם.

תהליך ההרשמה אינו מסובך וקל לביצוע באינטרנט.

קבלנים יכולים גם להירשם בכמה קליקים באתר הממשלתי.

קבלנים אינם זכאים לאותן הטבות והגנות כמו עובדים. זה יכול להוות חיסרון גדול לקבלנים, שכן הם אינם זכאים לשעות נוספות, חופשת מחלה, ביטוח בריאות, חופשת לידה או פרישה.

כדי לטפל בבעיה זו, מדינות רבות אימצו חוקי "הגנה על תלוש משכורת" המחייבים מעסיקים לנכות מס הכנסה מתלוש המשכורת של הקבלן ולהעביר אותם למדינה.

עם זאת, חוקים אלה משתנים בהתאם למדינה. מדינות מסוימות דורשות ממעסיקים לנכות מס הכנסה מתלוש המשכורת של הקבלן רק אם יש להם שכר של יותר מ-$1000 מאותו קבלן בכל שנה קלנדרית. מדינות אחרות דורשות ממעסיקים לנכות מס הכנסה מתלוש המשכורת של הקבלן ללא קשר לכמה הם מרוויחים בכל שנה נתונה.

מאמר זה יספק סקירה כללית של חוקים אלה וכיצד הם שונים לפי מדינה.

סעיף זה יספק מידע על רישום הקבלן, ההטבות והתהליך בו.

קבלן הוא אדם שנותן שירותים לחברה או לארגון אך אינו שכיר. קבלנים מקבלים שכר עבור עבודתם והם אינם זכאים להטבות כגון ביטוח בריאות, ביטוח אבטלה או דמי פרישה. החברה או הארגון ששוכרים קבלן משלמים מסים על הכסף שהוא משלם להם.

קבלנים יכולים להירשם כעצמאים ב-HMRC אם הם רוצים לשלם תרומות לביטוח לאומי מסוג 2 (NICs).

היתרונות של רישום כעצמאי כוללים:

– משלמים NIC Class 2 במקום NIC Class 4

– שמירה על יותר כסף לחודש כי אינך צריך לשלם NIC של מעסיקים, שיכולים להיות עד 13% מהרווחים שלך

– שמירה על יותר כסף בשנה כי אתה לא צריך לשלם NICs של מעסיקים

רישום כעצמאי בח.מ

ככל שהממשלה והחברה הופכות מודעים יותר לחשיבות רישום הקבלן, הופך יותר ויותר הכרחי לקבלנים להירשם בממשלות המקומיות שלהם.

תהליך רישום הקבלן לא תמיד קל להשלים. לרוב, קבלנים צריכים למלא טופס ארוך עם כל המידע האישי שלהם ואז להמתין לתגובה מהשלטון המקומי שלהם. תהליך זה יכול לקחת שבועות או אפילו חודשים עד שהם מקבלים תשובה.

ישנם יתרונות רבים לרישום כקבלן. קבלנים שיירשמו יוכלו לנצל פטורים מסוימים ממס, כמו ניכויים על הוצאות הקשורות לעסק ורווחי הון על מכירת נכסים. הם גם יוכלו לעבוד בכל מדינה מבלי לדאוג שיהיו להם רישיונות או רישומים שונים בכל מדינה בה הם עובדים.

תהליך הרישום הוא בדרך כלל פשוט מאוד, אך הוא משתנה ממדינה אחת לאחרת. הצעד הראשון הוא לקבוע איזה סוג של רישום אתה צריך. ישנם שלושה סוגים: קבלן כללי, קבלן שיפוצים וקבלן מגורים. אם אינך בטוח איזה סוג של רישום אתה צריך, צור קשר עם המשרד המקומי שלך לקבלת מידע נוסף.

לאחר מכן, תצטרך למלא טופס הרשמה ולשלוח אותו בתשלום של $200. בדרך כלל, עמלה זו אינה ניתנת להחזר ובמקרים רבים עשויות להיות עמלות נוספות כמו עמלת חידוש שנתית או דמי בדיקה.

קבלנים הם חלק בלתי נפרד מכוח העבודה בתעשיות רבות. הם עוזרים למלא פערים בכוח העבודה ומספקים מערכי מיומנויות מיוחדים שאולי לא יהיו זמינים באופן פנימי. כתוצאה מכך, הם משמשים לעתים קרובות על ידי חברות להשלמת פרויקטים הדורשים כישורים או מומחיות ספציפיים.

הבעיה היא שקבלנים רבים אינם רשומים כהלכה ברשויות המדינה כנדרש בחוק. המשמעות היא שאין להם גישה להטבות כמו ביטוח אבטלה וקצבאות ביטוח לאומי. זה גם אומר שהם לא משלמים לתוכניות האלה, מה שעלול להוביל למחסור במימון לתוכניות האלה לאורך זמן.

זו הסיבה שכל כך חשוב לקבלנים להיות רשומים כראוי במדינה לפני קבלת עבודה מחברות על מנת להבטיח ששני הצדדים עומדים בחוקים ובתקנות הפדרליים והמדינתיים.

קבלנים הם אנשים שעובדים על פרויקט או משימה עבור חברה ואינם עובדי החברה. הם בדרך כלל עובדים על בסיס צורך, כלומר הם לא עובדים במשרה מלאה בחברה. קבלן נשכר בדרך כלל על ידי חברה להשלמת פרויקט ספציפי, וניתן לסיים את ההתקשרות בכל עת אם הצורך בשירותיו אינו נחוץ עוד.

ישנן מספר סיבות מדוע חברות שוכרות קבלנים במקום עובדים:

1) עלות העסקת עובד יכולה להיות יקרה במיוחד אם הם צריכים לספק הטבות כגון ביטוח בריאות וימי חופשה.

2) ייתכן שהחברה לא תזדקק למישהו במשרה מלאה ולכן זה יהיה בזבזני שיש מישהו בשכר כאשר אין צורך בו.

3) קבלנים יכולים לעבוד במקומות שונים, מה שמפחית עלויות תקורה כמו שטחי משרדים ותחזוקת ציוד.

לעתים קרובות קבלנים אינם נכללים בהטבות העסקה. הם אינם מקבלים שירותי בריאות, תוכניות פרישה או הטבות אחרות המוצעות לעובדים. היעדר הטבות לקבלנים הוא נושא מרכזי בכוח העבודה של היום.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים שלא להירשם כקבלן. יש אנשים שיירשמו כקבלן כי הם רוצים את החופש והגמישות שמגיעים עם העבודה. אחרים עלולים להתקשות למצוא עבודה אם הם נרשמים כשכירים כי יש להם רישום פלילי או שאין להם תואר אקדמי.

בחלק זה נדבר על חשיבות רישום הקבלן וכיצד יש לעשות זאת כדי להימנע מבעיות משפטיות.

קבלנים אינם עובדי החברה בה הם עובדים אך עדיין יש להם כמה חובות ואחריות. אחד מהם הוא רישום בממשלה כעצמאי. רישום זה הכרחי מכיוון שלקבלנים אין שום צורה אחרת של הגנה מלבד ביטוח העסק שלהם.

קבלנים הם לרוב עובדים עצמאיים שעובדים בחברה מסוימת בתפקיד זמני. הם אינם עובדי החברה ואינם מקבלים מהם הטבות.

על מנת להבטיח שהקבלנים רשומים כראוי, הממשלה הציגה את תוכנית הסמכת מיומנויות הבנייה (CSCS). תוכנית זו נועדה להבטיח שחברות שוכרות רק אנשי מקצוע מוסמכים ולוודא שיש להן את הכישורים הדרושים לביצוע תפקידן.

תוכנית הסמכת כישורי הבנייה (CSCS) היא צעד חשוב להבטיח שחברות שוכרות רק אנשי מקצוע מוסמכים ולוודא שיש להן את הכישורים הדרושים לביצוע תפקידן.

תהליך רישום הקבלן הוא תהליך ללא טרחה שייקח מספר דקות בלבד. חשוב לציין שקבלנים אינם יכולים להירשם עד שיהיו בידיהם התיעוד הבא:

1. מספר תעודת זהות

2. רישיון נהיגה בתוקף או תעודת זהות מדינה

3. רישיון עסק, אם רלוונטי

4. הוכחת ביטוח, אם רלוונטי

5. הוכחת כיסוי הפיצויים של העובד, אם רלוונטי

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
Uncategorized
מתכונים לתוספות לארוחה

מתכונים לתוספות לארוחהאז הכנתם בשר, עוף או דג, בטעם האהוב עליכם, במתכון מוצלח שמצאתם בבלוג פודיק או שאולי פשוט זכרתם בכלל מהבית של אמא, אבל כעת מתעוררת שאלת השאלות: מה לשים ליד? מה מתאים לאכול עם זה? אתמול הכנתם תפוחי אדמה, שלשום הכנתם אורז, מה היום? חשוב מאד לגוון בתוספות לארוחה, בשביל הילדים וגם בשביל המבוגרים, ובשביל זה בדיוק הכינו עבורכם בבלוג פודיק של שחר חן מגוון ענק של מתכונים לתוספות לארוחה, תוכלו למצוא מתכונים עשירים ופשוטים, מהירים ומורכבים יותר, ממגוון ענק של טעמים ומטבחים שונים מכל העולם, חמים וקרים, חריפים או מתוקים, ובקיצור- אפשר להכין כל יום משהו אחר.

Uncategorized
באילו מקרים נזמין מנעולן בקרית אונו?

ישנם לא מעט אמצעי אבטחה שיכולים לעזור לנו לשמור ולהגן על הבית או על העסק שלנו. ככל שהמבנה הוא משמעותי יותר והתכולה שלו יקרה יותר, כך אנחנו נהיה מוכנים להשקיע יותר זמן וכסף בבחירת מערכת אבטחה רלוונטית עבורנו. במקרים רבים זה יהיה תנאי של חברות הביטוח אצלן נרצה לבטח את המבנה ואת התכולה.

Uncategorized
מדריך מקיף לבניית מדפים למחסן

למדפים תפקיד מכריע במקסום שטח האחסון וקידום ארגון יעיל במחסנים. על ידי בניית מדפים יציבים ופונקציונליים, אתה יכול לשפר את הפרודוקטיביות, לייעל את ניצול השטח ולהקל על גישה נוחה לסחורות. במדריך המקיף הזה נלווה אתכם בתהליך שלב אחר שלב של בניית מדפים למחסן.

Uncategorized
איך לצלם סרטון טיקטוק?

חדשים בטיקטוק ורוצים להתחיל פרסום בטיקטוק או לייצר תוכן על מנת לייצר עוקבים בצורה ארגונית הנה סדר הפעולות הנכון ליצירת סרטון טיקטוק: