רישום קבלנים בחדרה

אם אתם נמצאים לפני שיפוץ מבנה, בין אם כדי לעלות את איכות המגורים בנכס, לבין אם לצורך העלאת ערכו של הנכס – חשוב שתדעו כי בחירת קבלן שיפוצים רשום מחייבת בעיקר כאשר מבצעים שיפוץ יסודי. אבל מה זה אומר קבלן רשום? וכיצד הדבר קשור אל רישום קבלנים? כל המידע בהמשך.

רישום קבלנים – מדוע זה חשוב?

בכל הנוגע לתחום הדיור והנדל"ן בפרט, רבים מבעלי הנכסים כבר הבינו שכדי להעלות את ערכם של הנכסים שברשותם: עליהם לבצע שיפוץ קומפלט, בעיקר כאשר מדובר על מבנים ישנים.

חשוב לעבוד רק עם קבלנים רשומים שקיבלו רישיון מרשם הקבלנים ניתן לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהוצאת רישיונות קבלנים כמו חברת היחידה לרישום קבלנים המתמחה בהנפקת רישיונות קבלן.

החלפת תשתיות, חיזוק מבנים, החלפת מרצפות, הוספת קירות והסרתם, הוספת מרפסת ועוד – כולן פעולות אשר מתרחשות בעת שיפוץ מבנה. לכן חשוב לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר.

בחירת קבלן רשום – הדרך הטובה ביותר לשיפוץ מבנה

חשוב לדעת כי אם אתם נמצאים בשלב בחירת אנשי המקצוע שיבצעו עבורכם את השיפוץ, כי קבלן רשום הינו כזה שיהפוך את השיפוץ לאיכותי ומושלם. רישום קבלנים בפנקס הקבלנים: מהווה דרך לפקח על עבודתם של בעלי המקצוע העוסקים בתחומי הבנייה והשיפוצים.

מה זה פנקס הקבלנים?

פנקס הקבלנים מהווה שיטת רישום אנשי מקצוע מנוסים שמנוהל על ידי משרד הבינוי והשיכון. בפנקס זה רשומים בעלי מקצוע שהגישו את כלל המסמכים וההוכחות כי הם אנשי מקצוע בעלי תעודות והסמכות מתאימות. עוד נרשמים בפנקס קבלנים אשר הוכיחו כי לא הוגשו נגדם תביעות בשנים האחרונות, כמו גם שהם מומחים בתחומם ויש להם ניסיון של 5 שנים לפחות בתחום.

סיווגים בפנקס הקבלנים

בכל הנוגע פיקוח וסינון אנשי מקצוע שנעשה על ידי הממשלה, חשוב לדעת כי בפנקס הקבלנים, ישנם גם סיווגים של אנשי מקצוע מומחים, כאשר רמת הסיווג נקבעת על פי היקף העבודה שכל קבלן יכול לבצע.

ישנן קבלנים שמוגבלים לביצוע עבודות של עד 78 אלף שקלים וישנם כאלה שיש להם סיווג גבוה יותר בו ניתן לבצע עבודות בהיקפים של מיליוני שקלים!

בכל מקרה, הסיווג והעובדה כי נעשה סינון בעת רישום קבלנים – כולם מבטיחים כי אנשי המקצוע הנכונים נמצאים בשוק הנדל"ן ופועלים על מנת לבצע עבודות שיפוצים להשבחת נכסים בצורה מטיבה.

היכן ניתן לקבל מידע על קבלנים רשומים?

באתר של משרד הבינוי והשיכון פתוח לקהל הרחב ניתן למצוא מידע על הנושא, בעוד שבאתר מפורטים סיווגים שונים ותנאים להרשמה בפנקס. בנוסף, חברות בנייה מקצועיות כמו גם אנשי מקצוע מנוסים יציגו כבר באתר שלהם אישור על היותם רשומים בפנקס זה, בעוד שבכך אפשר לבצע סינון ראשוני של הקבלנים שתרצו שיעניקו לכם שירות.

לסיכום, כדי לבחור קבלן שיפוצים טוב, יש תמיד לשים לב כי הקבלן ביצע רישום קבלנים בפנקס האמור, בעוד שבחירת חברת בנייה מומלצת שיכולה לספק לכם את כלל השירותים תחת קורת גג אחת – תהווה בחירה נכונה, בעיקר כאשר מדובר בשיפוץ קומפלט של הנכס.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים