צילום:PEXELS

רכישה צרכנית בסופר – כך תבצעו זאת בצורה מוצלחת

הדרך לבצע רכישה צרכנית בסופר מבלי להתאכזב

רבים מאיתנו מגיעים אל הסופר השכונתי ולא ממש משקיעים בבדיקה לעומק של המוצרים אותם אנו רוכשים. כל שמעניין את רובנו הוא רק עניין המחיר וכאן בדיוק מתחילה הבעיה. אנו מגיעים אל ביתנו ושם מגלים כי הרכישה שביצענו לא בדיוק הייתה מוצלחת. בשורות הקרובות תבינו כיצד לבצע רכישה צרכנית בסופר שתמיד תסתיים בהצלחה.

 

אל תסתכלו רק על המחיר

פעמים רבות הניסיון לחסוך עוד כמה שקלים עולה ביוקר בסופו של דבר. הדבר עלול להתבטא למשל במתכות, חרקים וחומרים אחרים שחדרו אל המוצר הזול מאחר והחברה המייצרת לא השקיעה דיו בבקרת האיכות שלו. כשאתם בוחרים לשלם מעט יותר עבור מותג מוכר ובעל שם של מוצר מסויים, אתם מבטיחים לעצמכם כי הדבר יקרה לעיתים נדירות, אם בכלל.  הסיבה לכך היא שחברות גדולות דואגות להכניס לקווי הייצור שלהן מכונות ייעודיות שמונעות את העניין. שילוב של גלאי מתכות למשל, מחייב את אותן החברות להעלות את מחיר המוצרים שלהן, אך בתמורה לכך תקבלו מוצרים שעברו את תהליכי בקרת האיכות הקפדניים ביותר. אותן חברות אף מקפידות על שילוב של מכונות אריזה מתקדמות שדואגות לכך שהאריזות של המוצרים שלהן יישארו אטומות לאורך זמן ואף יכילו את כל המידע הרלוונטי לגבי המוצר.

 

קראו היטב את המידע שעל גבי האריזה

זה נכון שחומוס זה חומוס ושוקולד זה שוקולד ושבגדול לא באמת נראה לכם שקיים הבדל בין מותג של חברה אחת לאחרת. אך אם תשכילו לרגע לקרוא את האריזה של המוצר, תבינו מהר מאוד שלא כך הוא הדבר. כל חברה מנסה לייחד את עצמה מבחינת המוצר שהיא מייצרת, דבר שיתבטא ברשימת המרכיבים והערכים התזונתיים של המוצר וכמובן במשקל שלו. על מנת שלא להתאכזב, קראו היטב את המידע שעל גבי האריזה ובדקו איזה מוצר מציע לכם את התמורה המלאה לכסף שלכם מבחינת כמות, כמו גם ההעדפות שלכם מבחינה תזונתית. מותג איכותי יקפיד כי כל המידע הרלוונטי יופיע בבירור על גבי האריזות של המוצרים שלו כך שתוכלו לבצע השוואה לעומת מותגים אחרים מבחינת מחיר מול משקל, כמות הסוכר או המלח במוצר, תוספי צבע, טעם וריח, ויטמינים למיניהם ועוד. זוהי הדרך הטובה ביותר עבורכם לבצע רכישה צרכנית שתענה על כל הציפיות שלכם. 

 

רכישה צרכנית נבונה – לא רק על המוצר לבדו

אז כבר הבנתם כי מוצר איכותי יגיע עם אריזה אטומה היטב שכוללת על גביה את כל המידע החשוב לגבי המוצר. אך מעבר לזאת, רכישה צרכנית מוצלחת במיוחד היא כזאת שכוללת בנוסף גם ערך מוסף כלשהו מלבד השימוש במוצר עצמו. למה הכוונה? למשל, חברות רבות דואגות כי האריזה של המוצרים שלהן תוכל לשמש את הצרכן בעתיד למגוון רחב של שימושים. חלק מהאריזות הינן רב פעמיות ויאפשרו לכם לאחסן מוצרים אחרים בהן לאחר שתסיימו להשתמש במוצר. אריזות אחרות יכללו בתוכן אפשרות לסגירה חוזרת שתשמור על טריות המוצר והחברות הממש איכותיות ישקיעו באריזות שיכולות לשמש בהמשך גם כשקיות נשיאה רב פעמיות. כל המידע על האפשרויות הללו אמור להופיע אף הוא על גבי האריזות של המוצרים שמעניינים אתכם. חפשו זאת ורק תרוויחו.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים