רכישת דירה בראש שקט בחדרה

רכישת דירה מקבלן הפכה לאחת משיטות הדיור הפופולאריות והשכיחות במדינת ישראל בעוד שכיום קבלנים וחברות בנייה עוסקים בפרויקטים מסוגים שונים, כמו בניית בתים פרטיים, בניית בנייני מגורים, ביצוע ויישום פרויקטים מסוג תמ"א 38 והתחדשות עירונית, בניית דירות במחיר למשתכן, שיפוץ דירה ועוד.

אם אתם רוצים לרכוש דירה מקבלן, חשוב שתדעו כי מלבד בחירת פרויקט הדירות מיזמים או קבלנים העוסקים בתחום והמתנה לקבלת המפתח, ישנם כמה וכמה דגשים שחשוב שתשימו אליהם לב בעת הרכישה, ובכך תוכלו לרכוש דירה בראש שקט. אז מהם אותם דגשים? הכל בהמשך!

כך תוכלו לרכוש דירה בראש שקט

כדי לרכוש דירה ולהיות שקטים, כמו גם כדי להבטיח כי תקבלו את דירה בטוחה ותקינה בזמן שנקבע – חשוב לשים את הדגש על פעולות שונות ודגשים חשובים בזמן הבנייה:

בחירת חברה קבלנית טובה ומומלצת – בראשית כפי שהזכרנו, חשוב לבחור חברה קבלנית מומלצת. שימו לב כי אתם בוחרים לבניית הדירה שלכם קבלן רשום בפנקס הקבלנים: מה שמעיד על כך שהוא קבלן מנוסה בתחום, כמו גם שיש לבחור חברת בנייה מסודרת שיכולה להעניק לכם את כלל שירותי הבנייה וההתקנות במקום אחד או לחלופין לספק את כל השירותים הדרושים להשלמת העבודה על ידי העסקת קבלני משנה מעולים.

עבדו בשיטת התשלום בשלבים – במידה ואתם בוחרים לבנות את הבית שלכם באופן עצמאי, חשוב תמיד לעבוד עם חברה קבלנית מסודרת שתבנה את ביתכם תוך תשלום לקבלן בשיטת השלבים. שיטת השלבים נועדה על מנת לבקר ולנטר את תהליך העבודה ולוודא כי הבניה נעשית בשלמותה. תשלומים בשלבים נעשים מול הקבלן בזמן שכל תשלום ניתן על פי ביצועים ותהליך העבודה שהושלם. בכך לא תמצאו את עצמכם עם בית או דירה שתהליך הבנייה בהם לא הסתיים.

וודאו כי לקבלן ביטוח אחריות מקצועית – שימו לב כי לקבלן ביטוח אחריות מקצועית. ביטוח זה יכסה את העלויות במידה ותאלצו להגיש נגד הקבלן תביעה אודות התרשלות בבניית הדירה שלכם, טעויות או נזקים שנגרמו בעת תהליכי בנייה. אחריות מסוג זה תגן  עליכם וגם תאפשר לקבלן לפצות אתכם במקרים של נזקים, עיכוב בעבודות, מפגעים שנגרמו עקב בנייה או טעויות שתצטרכו לשלם עליהן מכיסכם. לשם כך חשוב לא להתבייש ולשאול את הקבלן האם יש לו פוליסת ביטוח מתאימה שידועה בשמה: ביטוח אחריות מקצועית.

בצעו בדק בית לדירה מקבלן – חשוב לבצע בדק בית לדירה על ידי חברות מקצועיות העסוקות בתחום. בדק בית נעשה על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום כמו מהנדסים או קונסטרקטורים אשר מגיעים ובודקים את כלל האלמנטים בדירה כמו תשתיות, איטום, יציבות קירות ועמודים תומכים, הם בודקים את בטיחות המבנה, את היציאות הכניסות ואת סך העבודה שביצע הקבלן. לאחר בדיקות ינפקו המומחים דוח שמפרט ליקויים בדירה בזמן שבמידה וישנם כאלה יציעו החברות המקצועיות פתרונות לתיקון ובנייה יעילה ובטוחה יותר.

לסיכום, כדי להיות בראש שקט בכל הנוגע לדירה החדשה שלכם – חשוב לעקוב לנטר ולפנות למומחים על מנת לקבל את כלל השירותים ליצירת מבנה חזק ובטוח למגורים.

חדרה

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים