שיפוץ בניין

שיפוץ בניין מקנה לרבים מבעלי הדירות את היכולת ליהנות ממבנה נעים ומשופץ, כמו גם מהעלאת ערך הנכס וזאת בשל מראה חיצוני ופנימי מטופח של המבנה. בנוסף, שיפוצים יאפשרו חוזק וחידוש למגוון אלמנטים שנמצאים בבניין כמו גם חיזוק המבנה באופן כללי. אם אתם עומדים בפני תהליך מסוג זה – חשוב שתדעו מהם הדגשים שכדאי שתשימו אליהם לב וזאת כדי למנוע סיבוכים בהמשך.

שיפוץ בניין – אלה הדגשים שחשוב לשים אליהם לב

אם אתם מתכננים לבצע שיפוץ בבניין https://newbuilding.co.il/ עם קבוצת אורגד מבנים

חלוקה נכונה – במידה ובחרתם לבצע שיפוץ בניין ביוזמת כלל הדיירים, מומלץ לבצע חלוקה נכונה של תשלומים בין דיירי הבניין בהתחשב בקומה ובוותק של כל דייר. לדוגמא: אם החלטתם לשפץ מעלית, יש לחלק בצורה שווה את התשלום על פי הדירות והקומות השונות, כך שדיירי הקומה הראשונה ישלמו סכום קטן יותר, בעוד שדיירי הקומות העליונות ישלמו את מרבית עלות החלפת המעלית.

בחירת קבלן – כעת יש לבחור קבלן או חברת בנייה לשם השיפוצים. שיפוץ בניין כולל חיזוק מבנה, איטום מחודש, החלפת תשתיות, הוספת מרפסות, החלפת מרצפות בלובי, התקנת מעלית, תכנון חניות ועוד – לכן שיפוץ כזה חייב להיעשות על ידי קבלן רשום או חברת בנייה מקצועית.

חתימה על חוזה – הקפידו לחתום על חוזה מסודר מול הקבלן המבצע. שימו לב כי החוזה מפרט את כלל ההתחייבות של הקבלן, תוך שיש להעביר את החוזה לבדיקה של עורך דין העוסק בתחום הנדל"ן. בנוסף הקפידו כי דרך התשלום תהיה בשלבים עד סיום התהליך, כך שהשיפוצים יתבצעו מהתחלה עד הסוף בצורה איכותית. 

תכניות בנייה – בבחירת קבלן רשום או חברת בנייה, יש תמיד לבחון את התכניות של המהנדס ולשים לב כי הקבלן מבצע את התכנית בצורה נכונה. בנוסף כדאי לבצע בדק בית בעת שיפוץ בניין מגורים על מנת לבדוק כי אין ליקויי בנייה או טעויות שנעשו בתהליכי השיפוצים.

לסיכום, כדי לעבור תהליכי שיפוץ בניין מגורים בשלום, יש לעקוב אחר כלל ההנחיות, ולבחור חברת בנייה מוכרת וכזאת שיכולה לגבות את ההבטחות שלה. בכך תוכלו לגור במבנה נעים, ראוי וכזה שכיף לחיות בו.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים