שירותי אחזקת מבנים

הרעיון של אופן מתן שירותי התחזוקה משתנה כדי לענות על הצרכים של הלקוח המודרני. הדיגיטליזציה, הצמיחה של שירותים מבוססי אינטרנט ופתרונות ביתיים הובילו כולם לשינוי באופן תחזוקת הבניינים. לפני הדיגיטליזציה, לא ניתן היה לברר אם חברה מוכרת או לא. כיום, עם ביקורות ודירוגים מקוונים, אפשר לברר עוד על עסקים ברגע. יתרה מכך, עסקים ממנפים כעת את הטכנולוגיה כדי לספק פתרונות נוחים וחסכוניים ללקוחותיהם. תחזוקה פיזית של מבנים נחוצה כדי לשמור אותם במצב תקין. בכל הנוגע לתחזוקת מבנים, חברות משתמשות בשירותים שונים בהתאם לגודל הפרויקט. חלק מהחברות ישכרו שירותי ניהול בנייה או שירותי ניקיון בעוד שאחרות ישכרו את העבודות הללו לחברות אחרות. עם זאת, אם אתה אחראי על חברה שיש לה הרבה מבנים ותקציב גדול, אולי כדאי שתשקול לבנות צוות תחזוקה משלך.

אחזקת מבנים

רוב חברות הבנייה שוקלות את אחזקת מבנים כגורם חשוב להקמת העסק שלהן. זה חלק מהותי בכל חברת בנייה שצריכה לעבוד על פרויקטים בקנה מידה גדול. עלות אחזקת מבנים הופכת לאחד הגורמים הגדולים ביותר בכל הקשור לתקציבים. עם זאת, לא כל חברת בנייה יכולה להרשות זאת לעצמה. סטארטאפ חדש שבסיסו בסינגפור, מחפש לשנות זאת על ידי מתן שירותי אחזקת מבנים במחירים נוחים ויעילים עבור חללי מגורים ומסחר. מייסד שותף של StratasLife, זיינב אסירף טען כי "ראינו ירידה משמעותית במותגים שצמחו מעל שירותי התחזוקה הקיימים שלהם או שאינם יכולים להרשות לעצמם יותר".

הרבה חברות מסתמכות כעת על השימוש בבינה מלאכותית כדי לעזור להן לשפר את העסק שלהן ואת השירותים שהן מספקות. אם אתה מחפש דרך לקחת את העסק שלך ואת השירות שלך לשלב הבא, תוכנת AI יכולה לעזור לך להפוך את החברה שלך לארגון חדשני שנמצא בראש המשחק שלה. חברות כמו IBM משתמשות בטכנולוגיית AI במשך שנים, ועוזרות להן לקחת את העסקים שלהן לגבהים חדשים.שירותי אחזקת מבנים מספקים תחזוקה חד פעמית או שוטפת של מבנים ומבנים, כגון ניקיון ותיקונים. התעשייה הזו היא ענקית עם גודל שוק של למעלה מ-190 מיליארד דולר בארצות הברית לבדה. יש אנשים שחושבים שהתעשייה הזו תוחלף ברובוטים ובינה מלאכותית, אבל אלה כמה היבטים חיוביים שהובאו על ידי בינה מלאכותית ששימשה בתעשיית שירותי אחזקת מבנים.

מאמר זה מפרט כמה מהיתרונות שהביא בינה מלאכותית לתחום זה:

  • עבודה מדויקת ואיכותית יותר
  • יעילות מוגברת
  • ביקוש גבוה יותר לעובדים מיומנים
  • אפשרות לעובדים עצמאיים במחירים נוחים יותר.

שירותי אחזקת מבנים יכולים לספק ידע על מצב הנכס, לחזות השלכות של בעיות, לתכנן שיפורים עתידיים ולהבין טוב יותר את צרכי הלקוח. שלושה סוגים עיקריים של שירותי אחזקת מבנים הם: חוזי שירות מונע, חוזי שירות מתוזמן וחוזי שירות חירום.

חברות מסוימות המשתמשות בשירותי אחזקת מבנים מסוג זה הן:

  •  עמותות בתים משותפים
  • בתי ספר פרטיים
  • אוניברסיטאות

למידע נוסף ביקרו באתר שלנו: redbutton.org.il

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים