תושבי חדרה, קניתם דירה בעזרת הבנק? הנה הדרך להוזיל את ביטוח המשכנתא

גם אם התחדשתם בדירה ממש לאחרונה וגם אם השתקעתם בה לפני מספר שנים, אם הבנק עזר לכם לרכוש אותה – אתם משלמים גם על ביטוח עבור המשכנתא.

 

הבעיה, היא שרוב בעלי הדירות לא ביצעו סקר שוק כמו שצריך לפני שרכשו את הביטוח. במקרה הגרוע הם הקשיבו לפקיד בבנק ורכשו דרך סוכנות של הבנק את הביטוח. ובמקרה הפחות גרוע, הם פשוט פנו לחברת הביטוח הראשונה שקפצה להם לראש וביקשו ממנה הצעה. רוב המבוטחים, שייכים לקטגוריה השנייה.

 

אבל למה בעצם זה גרוע? הרי הסירוב לעשות ביטוח משכנתא דרך הבנק הוא נהדר בפני עצמו. אבל, פנייה לחברת ביטוח אחת היא לא סקר שוק אמיתי. ברוב המקרים, ההצעה מחברת הביטוח הראשונה שפונים אליה זולה משמעותית מזו של הבנק, ובעקבות הפער במחיר ובהעדר יכולת להשוות את המחיר שהתקבל למחירים זולים  אחרים שיש בשוק – מקבלים את ההצעה הראשונה ששומעים.

ביטוח משכנתא – הזול מנצח

מכיוון שאנחנו לא רוכשים את הביטוח בגלל העיניים היפות של הפקיד בבנק, אלא רק בגלל שהוא דרש ובלעדיו אין יכולת לקחת משכנתא – המטרה היא להשיג את ביטוח המשכנתא על הנכס במחיר הזול ביותר שאפשר למצוא.

 

גם כך, הריבית שהבנק גובה על המשכנתא, השמאי, העורך דין ושאר ההוצאות מסביב מנפחות את העלות של הדירה. אז אם כבר אפשר לחסוך בביטוח, למה לא?

השוואה אמיתית, כל שנתיים מקסימום

הרי אין דבר שחברת הביטוח תרצה יותר מלשמור אתכם לקוחות שלה לכל החיים. אך, המציאות היא שמחירי הביטוח יורדים כל הזמן בעקבות כניסה של חברות ביטוח חדשות לשוק והגברת התחרות.

 

לכם, יש את היכולת לדאוג שמחירי הביטוח שלכם (ולא רק מחיר הביטוח משכנתא) יהיו זולים ככל שניתן אם רק תחליטו לבצע בדיקה זריזה בין חברות הביטוח אחת לשנתיים. אתם תהיו מופתעים עד כמה מחירי הביטוח שלכם יוכלו לרדת בזכות זה.

 

חברות וסוכנויות ביטוח מוכנות ויכולות לעשות הרבה דברים כדי לגייס לקוחות חדשים. כמה פעמים ראיתם בטלוויזיה פרסומת של אחת החברות בה מבטיחים הטבה או הנחה שווה? (אבל רק ללקוחות חדשים, כן?). אתם יכולים להיות הלקוחות החדשים האלו.

לסיכום,

אין סיבה שתשלמו מחיר גבוה על ביטוח המשכנתא שלכם לשווא. המטרה היא לשלם כמה שפחות ועל ידי סקר שוק מהיר תוכלו (כמעט בוודאות) להוזיל את המחיר בעד עשרות אחוזים.

 

לכן, אם עשיתם את הביטוח דרך הבנק, לא בדקתם שנים רבות האם המחיר שאתם משלמים כיום אטרקטיבי או אפשר להשיג מחיר זול יותר או שאתם בדרך לנטילת משכנתא ורכישת דירה חדשה (מזל טוב!) – בצעו סקר שוק בין כמה שיותר חברות ביטוח כדי לוודא שאתם משלמים את המחיר המשתלם ביותר.

 

בהצלחה.

 

הכתבה שיתוף; בטוח, ככה עושים ביטוח

freepik
שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
ביטוח רכב
בלוג
טיפים לבחירת ביטוח לרכב

כשזה מגיע לשמירה על הרכב שלך ועל עצמך על הכביש, ביטוח הרכב הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם שפע של אפשרויות ביטוח רכב זמינות, בחירת הפוליסה המתאימה ביותר יכולה להיות משימה מאתגרת. כדי לסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ובביצוע השוואת ביטוח רכב חלקה, הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

טכנולוגיה
בלוג
פיתוח אב טיפוס כיצד למקסם את הפוטנציאל של המוצר שלך

כל מוצר פורץ דרך מתחיל כניצוץ של דמיון – חזון לחולל מהפכה בשוק או לפשט את החיים כפי שאנו מכירים אותם. עם זאת, הפיכת הניצוץ הזה למוצר מוחשי ומוצלח היא אמנות, המעוגנת במדע פיתוח האב-טיפוס. עם כל אב טיפוס, היוצרים מתקרבים לשלמות; זיהוי מלכודות, מתן מענה לצרכי משתמש בלתי צפויים ויצירת נישה בנוף תחרותי.

תזונה
בלוג
לב בריא: העצמת חדרה באמצעות מודעות ללחץ דם

חדרה, קהילה תוססת בישראל, נוקטת בצעדים יזומים לקידום בריאות הלב ומאבק בשכיחות העולה של לחץ דם גבוה. עם התמקדות במודעות וחינוך, פרויקטים קהילתיים מעצימים אנשים להבין את החשיבות של שמירה על רמות לחץ דם בריאות. מאמר זה בוחן אסטרטגיות ויוזמות שונות שמטרתן להוריד את לחץ הדם באופן טבעי ומידי באמצעות שינויים באורח החיים ושינויים תזונתיים.