תפקידו של מהנדס קונסטרורטור

כמו שלא יעלה על הדעת כי מי שלא למד הנדסת מכונות ייצר רכב שישמש כל צרכן לכל דבר ועניין, כך לא יעלה על הדעת כי בניין יבנה ללא פיקוח מתאים. מי שלמעשה אחראים במידה רבה על הפיקוח הזה אלו אנשי המקצוע להם אנחנו קוראים בעגה המקצועית קונסטרוקטור או מהנדס קונסטרוקטור. תפקידו הוא פשוט לתת את המענה ההנדסי על מנת להבטיח כי התשתיות של הבניין או תוספות הבנייה יונחו בצורה הטובה ביותר על מנת שנשיג את התוצאות הרצויות לאורך תהליך הבניה ולאחר שנים.

הרי לא צריך לספר לאף אחד כי כאשר אנחנו ניגשים לתהליך של בנייה, בין אם זה פרוייקט גדול של בניין רב קומות ובין אם מדובר על שיפוצים בסגנון תמ"א 38, כך או אחרת אנחנו מדברים על מבנה שתפקידו להחזיק זמן רב בכל תנאי. יתרה מזאת, על פי התקנות המופיעות בחוק, לא ניתנת האפשרות להתחיל בתהליך הבנייה ללא חותמת של קונסטרוקטור מנוסה.

ההנחיות אומרות כי על אותו איש מקצוע לבקר אחת לכמה זמן באתר הבנייה על מנת לפקח במידה זו או אחרת על העבודה ולוודא כי זו נעשית כמו שצריך על פי ההנחיות שניתנו מגבוה.

כך שהבחירה של מהנדס קונסטרוקטור צריכה להיעשות בצורה טובה לא רק על מנת להבטיח כי אכן הבניין או תוספות הבנייה ייבנו בצורה הטובה ביותר, כאשר התשתיות פועלות בסינרגיה מושלמת לאורך שנים. אלא, הבחירה של קונסטרוקטור מקצועי גם תבטיח לכם את האישורים הנדרשים למנגנונים של הבירוקרטיה הישראלית.

למה סטטיקה הנדסה?

מין הידועות הן שתחום הבניה הוא תחום פרוץ לחלוטין. עבור עין לא מקצועית קשה לעיתים להבחין בין אנשי מקצוע מעולים, מהנדס קונסטרוקטור מקצועי היודע את העבודה על בוריה ובין אנשי מקצוע טובים פחות שעלולים, ביודעין או בעקיפין, להסב נזק משמעותי בתוך תהליך הבנייה.

מעבר לכך, העבודה בתוך תהליך בנייה היא עבודה בתנאי שטח, תחת לחץ, סיטואציה אותה רוצים כמובן כל הצדדים לסיים במהירות הרבה ביותר באופן הטוב והיעיל ביותר. לכן, חשוב לבחור מהנדס קונסטרוקטור מקצועי, בעל ניסיון, כזה שיתן לכם מענה בצורה הטובה ביותר ללא שהיות מיותרות ועיקובים שניתן היה להמנע מהם.

אנחנו בחברת סטטיקה הנדסה בוחרים את אנשי המקצוע שלנו בקפידה. המטרה היא לספק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר תוך הורדה משמעותית של העומס מהכתפיים של הלקוחות והעברתו אלינו, אנשי המקצוע. אנחנו מאמינים כי על ידי עבודה משותפת ניתן להגיע לתוצאות נהדרות ואנחנו קוראים לכם ליצור איתנו קשר במידה ואתם מעוניינים בכך.

אנחנו גאים לעמוד בחוד החנית של ענף הבניה בארץ. אנחנו שמחים לחבר בין אנשי המקצוע הטובים ביותר ובין הצרכים של כל לקוח ולקוח. אנחנו זמינים בטלפון או באתר ומחכים לשמוע מכם בקרוב.

 

construction-2578410_1920
שתפו פוסט זה